Şimdi Ara

CHP ve milli iradeye saygı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP'li Bülent Tezcan; "Erdoğan Yemin ederken Ayağa kalkmayacağız" demiş
    Hani şu HDP kongrelerinde, Teröristlerin İntikam sloganları atıldığı hemde PKK marşı okunurken ayağa kalkıp saygı gösteren Bülent Tezcan!
    Neyse millet bunları not ediyor.vakti zamanı gelince gereken yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kafayla chp hic iktidar olamaz.Adam %52-53 oy almis en yakin rakibine 10-11 milyon fark atmis,kilicdaroglu cikip diktatoru niye tebrik edeyim diyor.Kilicdaroglu'nun kendisi diktator zaten,keza diger partilerin genel baskanlari da boyle.Niye kaybettik demiyorlar bos islerle ugrasiyorlar.Kazanamadiysan saygi duyacaksin.
  • Megrii megrii

• Milet gerekeni yapacakmış. Hmm ne yapacaksınız CHP'ye oy mu vermeyeceksiniz.

Zaten vermiyorsunuz ki

• Chp ve milli iradeye saygı

Güzel espri

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Chp ve milli iradeye saygı

Güzel espri
    Birde şu açıdan bakmalı bunların saygısızlıklarına.

Devlet Başkanı Tayyip Erdoğan TBMM’de yemin ettikten sonra CHP ve HDP Milletvekilleri kuralları çiğneyerek ayağa kalkmadılar.

Elhamdülillah!

Ya bu Ahlâksızlar ayağa kalkarak saygı gösterdikleri bir Başkan olsaydı Erdoğan?!..

HafizanAllah!

Böyle isabet olmuş!

• Cumhurbaşkanı’nın elini sıkmayan cehapeli milletvekilini ben de kınıyorum.

• cogunluk secti diye onca yolsuzluk rusvet vs yı unutup direk aklandı diye mi kabul edelim? cogunluk = doğru mu demek?

Sadece demokrasi şu an en uygulanabilir sistem ve buna karşı çıkmak aptalca. darbeyi asla savunmuyorum seçim sonucunu herkes kabullenmek zorunda ama akp'e oy verenlere de saygı duymuyorum bu da beni bağlar kimse gidip zarar vermiyorum neden akp'ye oy verdiniz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Mountain -- 9 Temmuz 2018; 18:29:23 >

• %10 barajlı milli irade, yersen

• aferin bu hareketle anca halk tv ve sözcü tayfasını gaza getirirsiniz. gerisi boş
    hdp ile olan münasebete hiç girmiyorum. Chp Atatürk'ün partisi olmaktan çıkalı 10 yıl oluyor.
  • vatana millete hayırlı olsun çok çalışsın iyi işler yapsın..
  • Ne önemi var ki? Böyle muhalefet yapıp HDP ile beraber olmaya devam etsinler zaten daima muhalif kalacaklar, seçmeni de memnun adamlar rahat.

2023’de de derler AA algı yapıyor Sonra yine kendi siteleri aynı sonucu girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Danny Mountain

cogunluk secti diye onca yolsuzluk rusvet vs yı unutup direk aklandı diye mi kabul edelim? cogunluk = doğru mu demek?

Sadece demokrasi şu an en uygulanabilir sistem ve buna karşı çıkmak aptalca. darbeyi asla savunmuyorum seçim sonucunu herkes kabullenmek zorunda ama akp'e oy verenlere de saygı duymuyorum bu da beni bağlar kimse gidip zarar vermiyorum neden akp'ye oy verdiniz diye.

sen mevzuyu yanlış anlamışsın.hani protesto etmek herkesin hakkı.isteyen kalkar istemeyen kalkmaz.isteyen sever istemeyen sevmez.isteyen oy verir istemeyen vermez v.s..buna kimsenin bişey dediği zaten yok ve olamaz.ben şahsen hdp ve chp"nin mecliste birlikte ve ortak bir şekilde cumhurbaşkanının huzurunda ayağa kalkmamalarından son derece memnun oldum.ama insan keşke diyor şu hdp kongresinde pkk bayraklarının altında da bir protesto görseydik sayın chp"lilerden.

• Bu kafayla chp hic iktidar olamaz.Adam %52-53 oy almis en yakin rakibine 10-11 milyon fark atmis,kilicdaroglu cikip diktatoru niye tebrik edeyim diyor.Kilicdaroglu'nun kendisi diktator zaten,keza diger partilerin genel baskanlari da boyle.Niye kaybettik demiyorlar bos islerle ugrasiyorlar.Kazanamadiysan saygi duyacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi patili vekiller nasıl bir tavır takındı bilen varmı?
  • Hdp-pkk ile iş yapan bir partiye oy verenler chpyi pkk yanında gösteriyor, gülüyoruz valla :) kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.Sizin bu ülkeye yaptığınız ihanetleri unutmayacağız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah vergi kaçakçısı akesnaf dün ölenleri unutturdunuz Yine. Bu devran döner elbet.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

iyi patili vekiller nasıl bir tavır takındı bilen varmı?
    mecliste chp ve hdp"den bir farkları yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

Hdp-pkk ile iş yapan bir partiye oy verenler chpyi pkk yanında gösteriyor, gülüyoruz valla :) kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.Sizin bu ülkeye yaptığınız ihanetleri unutmayacağız..
    bak bugün keyfim yerinde sen ve gibilerin keyfi mi bozamazsınız.konuya gelirsek siz ancak gülersiniz zaten.hdp"yi meclise de zaten ak parti soktu değil mi şakacı komik şey seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi operadakises -- 9 Temmuz 2018; 20:7:57 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.