Şimdi Ara

CHP ve İYİ Parti arasında savaş! Silahlar çekildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaziantep’teki İyi Parti-CHP ittifakında belediye meclis üyeleri belirlenirken paylaşım savaşı çıktı. M.K ve D.K isimli 2 kişi bir eve çağrılan CHP İl Başkanı Melih Meriç’in başına silah dayadı. Geçen ay il başkanlığına getirilen Meriç, bu tehdidin ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa etti.
    http://www.haber7.com/siyaset/haber/2830772-chp-ve-iyi-parti-arasinda-savas-silahlar-cekildi

• Tüm seçimleri kaybedip halen her gün iktidar , RTE eleştirip bunun karşılığında da ne alıyorsunuz peki !?

Akp 2002 ' de iktidar olmuş ve Kemal 9 seçim kaybetmiş ama siz 2018 ' de üye olmuşsunuz !!

Kaç seçim görüp , oy kullandınız ve kazandınız yazabilirsiniz keşke !!!

Ben şuana kadar iktidarı eleştirip , seçimin ertesi günü kazandık diye konu açan bir babayiğit eski & yeni üye göremedim...

Herşeyi geçtim korkularından ya profilleri kapalı , yada bilgilerini yaşamıyorlar ;))

Korkaklara siyasetten ekmek çıkmaz... Kazanamazsınız bu kafayla....
  • durun siz kardeşsiniz
  • hayirli isler
  • Ülkedeki ekonomik, ahlaki ve bitmez diğer sorunlar dururken bunu konuşalım bence de. Diğerini konuşan fedoncudur aksini iddia eden turptur. Neden gelmemiş bu cehapeliler bu konuya. Yani biz onların konularında sorulara alakasız cevaplar vererek veya işimize gelmeyince cevap vermeyerek yiğitlik yapıyoruz. Ulen laikler siz çok fenasınız siz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olm bunlar nasıl beraber ülke yönetecek şunlara bak birbirlerinin kafalarına silah tutuyorlar..
    bunlar iktidara gelirse ülke mülke kalmaz yemin ederim şaka değil.
  • koltuk için Gaziantep'te chp ve İp üyeleri il başkanını bir eve çağırarak başına silah dayamışlar, böylecik le il başkanı istifa etti. Daha bunları görmeyip bunlara oy veriyorlarsa kendi bilecekleri iş
  • Ne var bunda?
    Bu ülke de herhangi bir parti mensubu koltuk için babasını bile satar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuya cevap veremeyenler her zamanki gibi hakaret ediyor

• Kendi iç hesaplaşmalarını görmezden gelirler karşıt görüş hakkında ki olaylarda ortalığı ayağa kaldırmaya çalışırlar zaten eleman seçim zamanlarında geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok gayet var cesaretimiz. Ama sizin gibi saadet partililere silah dayayıp adam vuracak kadar alçak değiliz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.