Şimdi Ara

chp ve hdp aynı parti değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BenYoruldumHayat (1 mesaj) Tek_Kisilik_Muhalefet (1 mesaj) Treth (1 mesaj) pspsexer (1 mesaj) erkahn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ben bu iki partiyi aynı çıkarlara hizmet ettiklerini görüyorum

chp iktidara gelse refahı arttiracağina inanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • CHP ile Akp aynı partidir( ekonomi açıdan). Tek başına iktidarda bırakılmamalıdır. 2015'de akp -mhp koalisyonu olmalı demiştim Twitter'da, böylece AKP'lilerin yaptığı yolsuzlukların önlenebileceğini düşünüyordum. Oysa bahçeli buna karşı çıktı sonra fetö darbe olayından sonra Erdoğan'a tam yetki verdi

AKP'lileri ve Erdoğan'ı dizginleyen hiçbir şey yok şu an hatta Erdoğan'a bakan AKP'liler 3-5 maaş bile kesmiyor daha fazla götürmek için güveni geliyor oysa CHP'yi iyi parti ,SP,DP kontrol ediyor . İzmirde CHP tek başına iktidar orda ne oluyor bilmiyoruz ama İstanbul ve Ankara'da tek parti yok ittifak var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 27 Nisan 2021; 7:51:59 >
  • Pudra sekeri dokunuyor sanirim

megri megri diyen kimdi

• Aynı değiller ama hem görüş birliği var hem de CHP bir sebepten HDP yi koruma altına almış durumda muhtemel sebebi de güçlü oldukları yerde seçmen değiştirerek çok güç kaybetmeden muhalefette kalabilmek.

Hem hiç sorumluluk almayayım hem hükümet herşeyi istediği gibi yapamasın bana mecbur kalsın hem herşeyden full faydalanayım için uygulayabileceği en güzel yöntem bu çünkü.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.