Şimdi Ara

CHP Tunceli'de teröre lanet yürüyüşü yapacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sorduğun soruya verdiğim cevap ama kafa nerde ise yorumlama sıkıntısı var
    CHP Tunceli'de teröre lanet yürüyüşü yapacak
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Senin millete devamli yaptiginin cok azina bile dayanamadin. Hemen gittin ss almissin.

Bu dediklerinin fazlasini kendin icin diyebilecek misin?

Daha onceki mesajlara sana uygun, senin gibi mesajlar yazacagimi da yazdim. Onun ssini koyacak cesaretin yok tabi.

Ayrica soru falan sormadim. Sordugun soru diye koydugun mesajda soru yok haberin olsun. Soru sorunca "soru nerede" diyorsun sormayinca "soruna cevap verdim" diyorsun. Senin hayal dunyan cok farkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 25 Temmuz 2017; 15:13:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

bir taraf fetöünü yüzünü görünce gereğini yapıyor bir taraf ise halen onlar için yürüyor diyelim..

O bir taraf fetöyü görmek istiyorsa aynaya baksın

Şehit ailelerinin ellerini öpsün mallarını onlara bağışlasın

Chp zaten temizdi hep fetö konusunda

Doğal düşmanı yahu - bu ülke şeyhler şıhlar ülkesi olmayacak diyen bir tabandan bahsediyoruz

Öyle rahat ki vicdanım fetö konusunda

Günahımı vermedim yahu günahımı

Palazlayanlar düşünsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    bu ülkede ikna odalrını kuranda aynı zihniyet davalara bakarsan fetöciler atatürkçü milliyetçi görünümünde gizlenmiş hep ne tesadüf demi cehpede olduğu ağzıdan çıkanlarla yapılanlar zıt yönde millet sizi gayet net tanıyor ne yapsanızda kiminle ortak olup dış destek alsanızda sonuç aynı. hero tişörtü güyenlerinde avukatlığını yaparsınız beklendiği gibi, birileri için adalet arar yürürüsünüz ama tunceledi ortalıkta görünmezsiniz.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    ben inkar etmedin sen ettin bende belgeledim.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    darpe veya kontollü darpe,tiyatro gecesi: kemal hd izleyip kahve yudumlarkende 80 milyın adınamı yorgunluk atıyordu.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Tunceli'de ortalıkta görünmeyen sizsiniz

Teröre karşı yürüyüş yapan chp

Fetö şimdilerde Atatürkçü postuna bürünüyor diyorsun aslında daha çok reisçi postuna bürünüyorlar ve siz bunları ayırt bile edemiyorsunuz. Ayırt etseniz zavallı Rus büyükelçi hayatta olurdu zaten

Bunlar herhangibir posta bürünmüyorken gerçek yüzlerini görüyorken palazladınız siz bunları

Ben hayatım boyunca bu ülke şeyh ve şıh ülkesi olmamalı dedim.

Ne oldu sonuçta sen terörist fetöcülere muhtemelen oy bile attın

Benim vicdanım bu konuda yüzde yüz bak kırıntısız kemiksiz yüzdeyüz rahat

Palazlayanlarsa uyku bile uyuyamamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 26 Temmuz 2017; 9:56:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Akp hiç pkkya karşı yürüyüş miting yapmış mıdır şu ana kadar ? Cidden bilmediğimden soruyorum varmı böyle bir olay

Akp pkkya karşı simdiye kadar yapilmayan ciddi bir operasyon başlattı. Chp pkkya destek çıkıyor. Bunu bilmeyen mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    ilçe başkanlarını katlettiler yürüyüş ne kalır yanında.. aynı pkk cehepelilerin yolunu kestiğinde arkdaşlar ziyarete gelmiş dedilermi
    bazıları halen saf ayağına yatmakta millet yermi bunu.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Vanda bizzat katıldığım yürüyüş

Doğyu bilmeden atıp tutan chpliler en az doğudaki hdpliler kadar cahildir net!

Bakın siz anlamazsınız bu lezzeti de alamazsınız ordaki hainlerin gözünün içine baka baka yürümek nasıl bir duygudur gözlerine bakarak kahrolsun pkk aponun p*cleri demek
    bu yüzden hiç bir zaman insanların içindeki vatan aşkını anlayamayacaksınız taki buraları gelip görene kadar izmirde sahilden dh ye girip atıp tutmayana kadar
    Chp li bir hocam (çok sevdiğim bu sene tanıştık) dedi buraya gelene kadar chp hdp solcu anlaşır gideriz diyordum ama adam yanımda Atatürk e sövüyor dedi biz bunlarla yapamayız dedi ve bu süreçte hiç bir partiye oy atmayacağını söyledi.

http://www.ensonhaber.com/vanda-terore-lanet-yuruyusu-2016-12-19.html

BUDA PATAKLANAN BİR HAİN

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.