Şimdi Ara

CHP Tunceli'de teröre lanet yürüyüşü yapacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

kadire laf anlatmaya mi calisiyorsun? O ne yapar eder gene sana laf etmeye ve uste cikmaya calisir. Yazilan mesajlari bile okumuyor, sorulari gormezden geliyor. Eminim su konuda yazdigin mesajlari da okumamistir. Sorsan "ne zaman soyledin, neyden bahsediyorsun, hangi soruyu sordun ki cevaplayayim" falan der.

Bosuna ciddiye alma diye soyluyorum. Forumda birileriyle ugrasmaya calisiyor hep.

Katiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    sen hangi söylediğim yanlış onu söyle hacıvat etsikti teşrif ettin cehepe sol örgütlerin yakasını kaptırmışmı pkklıların cenalerinde boy gösterip ağlarlarmı darpeye kontollü deyip fetö ağzı ile konuşmazmı hani aksi dersen seninde hizmet ettiğin yer belli derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

kadire laf anlatmaya mi calisiyorsun? O ne yapar eder gene sana laf etmeye ve uste cikmaya calisir. Yazilan mesajlari bile okumuyor, sorulari gormezden geliyor. Eminim su konuda yazdigin mesajlari da okumamistir. Sorsan "ne zaman soyledin, neyden bahsediyorsun, hangi soruyu sordun ki cevaplayayim" falan der.

Bosuna ciddiye alma diye soyluyorum. Forumda birileriyle ugrasmaya calisiyor hep.

Ben şehit öğretmenimizin konusu yukarıda kalsın - yazık diye biraz yazıyorum

Çok üzüldüm yav

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

fetö 60 yıldır bir abde procesi idi ancak buğün patladı,herşey ortaya çıkmış iken siz halen neden destek verirsiniz onu söyleyin neden miiletin değilde fetönün pkknın yanındasınız..

E tamam da fetöyü milletvekili yapan siz

Fetö mağdurlarını milletvekili yapan chp

Hadi bakalım bir sonuç çıkar bundan

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    fetönün illegal oluşumu 17-25 aralıktda orataya çıktı siz darpe olmuş halen fetöyü korumak ile meşgulsünüz neresi anlamamıyor yada inkar ediyosunuz.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    yazdiklarini biliyoruz. hala lafi cevirme derdinsin. suan seninle ugrasacak halim yok. zaten sana bugune kadar ne denildigin de kabul ettin, hangi soruya cevap verdin? senin icin varsa yoksa chp. kolay gelsin sana.
    sen biliyosan kabul etmeyenler var,laf çevirme yok ama senin istediğin gibi düşünme derdinme yok.
    yazdiklarini herkes goruyor, istedigin kadar inkar et. komik duruma dusen sensin nasilsa, bana ne.
    noktalama işaretleri yok olsada aynı fikirdeyim.
    Fetönün illegal oluşumu vicdanlara saldırdıklarında

Kul hakkı yediklerinde

Gencecik hakim adayı genç kızımız intihar ettiğinde

Balbay bebeğini göremeyip 5 yıl hapis yattığında

Teğmen Çelebinin cep telefonu kumpaslandığında

Daha sayayım mı

Bin kere ortaya çıkmıştı

Ama bazı insanlar vicdanını aklını mantığını kullanacağına pis bir çıkar ortaklığını tercih ettiler

İşte 250 şehidimizin vebali bu kişilerin üzerinedir - kimse artık sensen sen değilsen değil

Hakan Şüküre oy atanlar da bir zahmet bana vızıldamasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 25 Temmuz 2017; 13:40:13 >
    ne noktalama isareti? sen gene gittin bir yerlere. bundan sonra bu konuda gene yazarsan senin yaptigini yapip mesajini okumadan cevaplayacagim. bir kere duzgun tartismani belkiyorum hep ama sonucta gene bildigini okuyorsun.
    ü harfi gibi.
    hep chp hep chp hiçbir örgütle terör örgütü ile bağlantısı yok tek dertleri vatan millet darbe olursa tankın önüne kendileri çıkar. uykudan önce hikayeleri bie varmış varmış..
    senin yazdiklarinin tamamen dil kurallarina uygun tabi. benim yazdiklarim ingilizce klayveden ama senin "darpe" gibi kelimeler yazman, soru isareti kullanmaman, soru eklerini ayirmaman tamamen dil kurallarina uygun.

senin yaptigin bu yazim yanlisindan bahsedince kiziyorsun ama baskasina laf etmek de sorun gormuyorsun nedense. baskasina saygin yok anladik ama bari yazdiklarin tutarli olsun.

bu konuda seni son ciddiye alisim. bundan sonra sana uygun cevap yazacagim haberin olsun.
    bunların hepsini kullansam sanki çok şey değişecekti. umrumdada değil ali ha veli.
    su mesajindan tunceliye gitmedigin o kadar belli ki.
    Ver abi cevabını

Bir taraf fetöcüyü milletvekili yapıp oy atıyor

Meclise sokuyor

Diğer taraf fetö kumpas kurbanlarını

Nasıl bir ibret alınır bundan yaz bakalım

yo geçtim hemide 96 yıllarda.
    bir taraf fetöünü yüzünü görünce gereğini yapıyor bir taraf ise halen onlar için yürüyor diyelim..
    suandan bahsediyoruz banane 96 yilndan. niye hemn gecmisten bahsetmeye basladin anlamadim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.