Şimdi Ara

CHP sayesinde telefonlar ucuzlayacak; TRT payı iptal! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
14.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
148 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandaşını bu kadar çok seven devlet, adını toki katkı payı yapar yine alır onu senden,benden.
  • Hah. İşte böyle şeylere muhalefet olsunlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LA O TRT PAYI TELEFONDA TELEVİZYON VAR DİYE ALINMIYOR GÜLDÜRDÜNÜZ BENİİ

O TRT PAYI TELEFONDAKİ RADYO İÇİN ALINIYOR ÖDEMEK İSTEMİYORSAN TELEFONDA RADYO OLMAYAN TELEFON AL MESELA ASUS ZENFONE AL TRT PAYI ÖDEMEZSİN ÇOK GÜLDÜM YA BU CHPNİN VEKİLLERİ DAHA NE OLDUĞUNU BİLE BİLMİYOR TELEVİZYONUN TELEFONDA NE İŞİ VAR ÇİN MALI TELEFONLARDA VAR O ONLARDA ZATEN KAÇAK GELİYOR milleti kandırmaya çalışıyolar gene chp gene sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: qqwe55

Birde arabalara yapsalar az bir şey %18-20 olsa vergi

%50 olsa bile yeter ama imkansız

• Foxin kullanıcısına yanıt
    Biz göremeyiz o günleri belki başka ülkeye gidersek anca.
  • Gumrukden girerken yapiolar onun zamazingosunu gelirkenki yuklu romda varsa aliyolar diye biliyorum arastirirsan bulursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Cogu telefona koyamiolar vergiyi cunku romda fm radyo olmuyo

Yeni çıkan düzenleme ile radyo olmasa bile mağaza üzerinden indirip internet radyosu ile dinlenebildiği için tüm tablet ve telefonlara gelmişti yani hepsinde ucuzlama olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 26 Haziran 2017; 12:32:2 >
  • salvery kullanıcısına yanıt
    5 liralık radyoya 150 liralık vergi

Afferim çok iyi düşündün

• O vergiyi sen ödemiyorsun o vergiyi cep telefonu ülkeye girebilmek için ödüyor bandrol alabilmek için.Bu parayı sana ödettiriyorlar.Ona bakarsan yurtdışında xiaomi mi6 363 dolar yani 1.273tl kargo parası ile 1.280 tl ülkeye girmesi vergisi falan en fazla 1.600 tl oluyor ama ithalatçı 2.500 milyardan satıyor sen buna 2.500 milyarı veriyosun yani fazladan 900 lira veriyosun ama devletin asker için fakir için harcadığı 100 lira vergiyimi çok görüyosun vallahi pes

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

chp gerçekten çok büyük parti.
    muhalefette iken bile inanılmaz işler beceriyorlar.
    iktidar olsalar 3 ay içinde uranüs e çıkarma yaparız.
    ama halk oy kullanmayı bilmiyor çok cahil abi yeaaa.

15 yilda ulke disina cikamamisiz ciktigimiz zaman da kovulmusuz uranus eksik kalsin Hayırlı bayramlar

Chp ülkeyi kalkındıran Süper güç yapan partidir.
    Baykal dönemlerindeki koalisyonları hatırlayın en iyi dönemdi.
    Resmen şuan 100 yıl geriye gittik.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Trt payı gider rte payı gelir yenisi gelmeden telefon almak lazım

ne güzel dedin lan svdim seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

CHPlilerin övündüğü şeye bak. İşte, CHP böyle işler yapmalı. İdeolojik saçmalıklarla, soyut tartışmalarla uğraşmamalı. Olsun, bu da iyi bir gelişme. Bu daha başlangıç. CHP'yi sistemin değil, milletin kölesi yapana kadar çalışmaya devam. Eninde sonunda milletin emrine girecek. Belki o zaman iktidar olur!

Test yeri muhalefet değil, iktidardır, ne zaman ki iktidar olur ve devletin gelir kalemlerini vatandaşın leyhine azaltır, işte o zaman samimiyetine inanabilirsiniz. Hiç bir hukümet devletin gelir kalemlerini azaltmak istemez. Muhalefetde zaten amaç iktidarın yaptıklarına karşı çıkmaktır. CHP'de hep bunu yapmıştır. Onlarca yanlışı içinden bir doğru yapmıştır. Onlarca doğru bir yanlış yapmadan da CHP için hiç bir şey değişmez.

Devletin eğlence televizyonu olmamalı. TRT Haber, TRT Belgesel televizyonları dışındaki tüm kanallar kapatılmalı. Devlet ticaret yapmaz. Hükümetin görevi ülkeyi yönetmektir, ticaret yapmak değil. CHP bunu savunursa bir işe yarar. Yoksa eleştirdiği iktidardan hiç bir farkı kalmaz.

Konuyu açan arkadaşa da bir sorum var; CHP propagandası yapmak bu kadar lezzetli bir şey mi yaw?

Herhangi bir partiye körü körüne hiçbir delile dayanmadan böyle düşmanlık yapmak bu kadar lezzetli birşey mi yaw?

• quote:

Orijinalden alıntı: salvery

LA O TRT PAYI TELEFONDA TELEVİZYON VAR DİYE ALINMIYOR GÜLDÜRDÜNÜZ BENİİ

O TRT PAYI TELEFONDAKİ RADYO İÇİN ALINIYOR ÖDEMEK İSTEMİYORSAN TELEFONDA RADYO OLMAYAN TELEFON AL MESELA ASUS ZENFONE AL TRT PAYI ÖDEMEZSİN ÇOK GÜLDÜM YA BU CHPNİN VEKİLLERİ DAHA NE OLDUĞUNU BİLE BİLMİYOR TELEVİZYONUN TELEFONDA NE İŞİ VAR ÇİN MALI TELEFONLARDA VAR O ONLARDA ZATEN KAÇAK GELİYOR milleti kandırmaya çalışıyolar gene chp gene sorun

tamam sen vermeye devam et ayıp olmasın adamlara

• Geçmişe yönetik cihazlardan alınan RTE paylarının da geri iade edilmesi gerekir eğer Danıştay son noktayı koymuşsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 26 Haziran 2017; 15:50:43 >
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Kardes aski memnu ne alaka, ben trt acmamisim 4 aydir televizyon bile acimadim, niye trt payi oduyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Ulan ben trt nin parasini vermek zorundamiyim? Yok filinta, yok dirilis ertugrul, payitaht abdulhamit. Arada bakiyorum harbiden bu kadar aptal diziyi bir arada gormedim. Ersin duzen gibi yalaka bir yorumcu bile aylik 500 bin tl kazaniyor. Haram zikkim olsun. Secim zamaninda bile butun partilere esit sure vermeyen bir SOZDE devlet kurumu. Ben bu essoglueseklerin parasini vermek zorundamiyim?

son laf güzel oturmuş bu eblehlere.
  • CHP sayesinde asgari ücret 1000 TL den 1300 TL ye çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. CHP ye aslında bir şans vermek lazım ama tabi liderini değiştirdikten sonra değişmeye karar verdiklerinde.
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Bu vergi düzenlemesi ile rf tunere sahip olmayan telefon tablet pc vb gibi cihazlar internet bağlantısı sayesinde radyo ve tv yayınlarına erişebildiği için trt vergisine tabi tutulmuştu

• Bence isteyen hala ödesin. Guçlü Turkiye uçün.
  • Bu millete iyilik yaramıyor deveyi diken insanı...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.