Şimdi Ara

CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP PM Üyesi Gökhan Günaydın'ın sekreteri Ezgi Yıldız'ın 2015 yılında, terör örgütü DHKPC'nin Savcı Selim Kiraz katliamını öven gönderileri ortaya çıktı.

Paylaşımların ortaya çıkmasından sonra Ezgi Yıldız hesabını kapattı.

CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı
    CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya ÇıktıKarargâhtwitter
    “CHP PM Üyesi Gökhan Günaydın'ın sekreteri Ezgi Yıldız'ın terör örgütü DHKPC'nin Savcı Selim Kiraz katliamını öven gönderileri ortaya çıktı. Paylaşımların ortaya çıkmasından sonra Ezgi Yıldız hesabını kapattı.”
    https://twitter.com/karargah_haber/status/1641382304462323713?t=3cvJ9Soiso8Hulu1UiYesA&s=19

CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya ÇıktıJahreintwitter
    “CHP PM Üyesi Gökhan Günaydın'ın sekreteri Ezgi Yıldız ve CHP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu üyesi Eda Aksoyoğlu’nun o gün attığı twitleri. Berkin Elvan olayında tarafım bellidir. Lakin bu duruş terör örgütlerini överek sergilenemez. Chp derhal bu pisliklerden arınmalıdır!”
    https://twitter.com/jahreindota/status/1641422258815004673?t=13CBZ-stqOeTajGdL_ZVaw&s=19

CHP Keçiören İlçe Yönetim Kurulu üyesi Eda Aksoyoğlu'nun 2014 yılında atmış olduğu tweetler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ezgi Yıldız'ın iş akdini feshetti.

https://twitter.com/istanbulbld/status/1641538019369820165?t=vy0vcgm1s_A-78_52S6uCA&s=19

Biri gitti, kaldı biri. CHP yi bunlardan temizlemediğimiz sürece partiye ve muhalefete zarar vermeye devam edecekler. İBB çok hızlı davrandı bu konuda, olay ortaya çıktığı gibi gerekeni yaptı. Darısı diğerlerinin başına.
    At izi it izine karıştı. Fazla liberallikte zararlı.

CHP nin içerisinde bölücüler maske takınıp yer edinebiliyor, bunlar tek tük tespit edilince aktroller bunu bütün CHP ye mal etmekten imtina etmiyorlar.

Daha da kötüsü, CHP trollerde ama sizde açılım yaptınız falan diye savunmaya çalışıyor. Savunmayın gözüm yapmayın. Boka bok demeyi öğrenin.

Bokun üstü başka yerdeki bok gösterilerekmi örtülür? Azıcık aklı selim olun.
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ezgi Yıldız'ın iş akdini feshetti.

https://twitter.com/istanbulbld/status/1641538019369820165?t=vy0vcgm1s_A-78_52S6uCA&s=19

Biri gitti, kaldı biri. CHP yi bunlardan temizlemediğimiz sürece partiye ve muhalefete zarar vermeye devam edecekler. İBB çok hızlı davrandı bu konuda, olay ortaya çıktığı gibi gerekeni yaptı. Darısı diğerlerinin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 31 Mart 2023; 0:57:42 >

• Aaaa yok ya olur mu öyle şey muhalefete muhalefet ediyorsunuz yhaaaaa (!!!)

• Böyle şeyler muhalifleri ne yazık ki ilgilendirmiyor CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı 

• At izi it izine karıştı. Fazla liberallikte zararlı.

CHP nin içerisinde bölücüler maske takınıp yer edinebiliyor, bunlar tek tük tespit edilince aktroller bunu bütün CHP ye mal etmekten imtina etmiyorlar.

Daha da kötüsü, CHP trollerde ama sizde açılım yaptınız falan diye savunmaya çalışıyor. Savunmayın gözüm yapmayın. Boka bok demeyi öğrenin.

Bokun üstü başka yerdeki bok gösterilerekmi örtülür? Azıcık aklı selim olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 31 Mart 2023; 2:30:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CHP' de bir Özgür Özel kaldı onuda İnce gibi yerler.

• KK fanatigi arkadaslar icin bu konu :

• CHP=HDP aralarında bir farkı yok...

Dersimli Bay Kemal partiyi kürtçüler ile doldurdu... CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı 

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

Salih Gergerlioğlu'ndan Özgür Özel'e eleştiri geldi.

CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya ÇıktıSalih Gergerlioğlutwitter
    “Bu dili kullanırsanız, karşı olduklarınızdan farkınız kalmaz.”
    https://twitter.com/salihro/status/1640502264627339266?t=zlgqTuN4DDKmrJh1hf3ONg&s=19

• savcı kirazı şehit eden terörsitler chpli vekili telfonla aramıştı lakin vekil ortalıkta yoktu bilmeyenler için yazıyım. fazlasını söylersem ceza veriyor yönetim.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

Onunda çok sağlam olduğunu düşünmüyorum. Kılıçtaroğlu ile birlilkte parti yönetimine geçti.

Onca başarısızlığa rağmen ısrarla manisadan aday gösterilmiş. Çok çabalanmış.

Özel, 2009 yerel seçimlerindeCumhuriyet Halk Partisi (CHP)'den Manisa Belediye Başkan adayı oldu fakat seçilemedi. İlk defa 2011 Türkiye genel seçimleri'nde CHP Manisa milletvekili olarak meclise girdi. 2014 yerel seçimleri’nde tekrar aynı partiden Manisa Büyükşehir belediye başkan adayı oldu fakat yine seçilemedi. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde tekrar CHP Manisa milletvekili olarak meclise girdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 31 Mart 2023; 10:26:54 >

• Parti değil adeta militan yuvası. Bu kişilerin bu pozisyonlara gelirken sempatizanlığa eğilimliliklerinin bilinmemesine imkan yok bilinçli yapılan bir iş. Chp'den ulusalcılar kapı dışarı edilmeselerdi şu an parti içi kurtuluş savaşı veriyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moritanyalı -- 31 Mart 2023; 10:36:20 >
  • kim suçluysa cezasını çeksin ama

o tarihlerde güleni öven twitler atan hiç kimse,

2023 yılında bırakın sorgulanmayı, haber bile olmuyor!

hatta pek çoğu kamu çalışanı! hepimiz biliyoruz.

bunun sebebi nedir?

• moritanyalı kullanıcısına yanıt

verilen emanet oyların bir bedeli olmalı.CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı 

CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya ÇıktıEtikHaberyoutube
    HDP'li Fatma Kurtulan, "İYİ Parti, size söylüyorum: Size rağmen, içinde bulunduğunuz ittifaka, HDP ve PKK'ye içinde gönül vermişlerin de olduğu insanlar oy verdi. Şu an koltuklarınızda HDP'nin oylarıyla oturuyorsunuz" diye seslendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=XNw_ygbbMW4
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

fetö 40 yıllık örgüt gerçek yüzünü 15 temmuzda gösterince dönenler oldu dönmeyenleri görüyoruz aff hazırlıkları içinde sen bunlara laf edemezsin.CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı 

• babus0606 kullanıcısına yanıt

bakın başlıkta ne diyor; ÖVEN!

peki o tarihte güleni ÖVEN lerin,

şuan kripto olup olmadıklarını nereden biliyorsunuz?

hiçbiri haber yapılmıyor! ben bunu sorguluyorum.

• babus0606 kullanıcısına yanıt

Konuyu hiç saptırmayalım. Fetöcüler siyasetin içinde hala. Bir yanlışı eleştirirken diğerine sırt dönmek yok. Hepsi temizlenecek.

Fetönun siyasi ayagi araştırılsın önergesini niye reddetiler öyleyse?

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

Hocam artık internet çağında yaşıyoruz. Herşey kayıtlı ve arşivli. Adalet yerini bulduğunda hepsi tek tek ortaya çıkarılacak. Kamuoyu yaratacağız tek tek ifşa edeceğiz gerekirse.

• Chp zihniyeti maalesef bu. CHP PM Üyesi Sekreterinin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesinin PKK ve DHKPC yi Öven Twitleri Ortaya Çıktı 

• İBB'ye binlerce insanı işten atıp kimlere işe alındığı belli oluyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.