Şimdi Ara

CHP'NİN PAÇALARI TUTUŞTU | NİHAT GENÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
5.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kardeşim boş yapma ailesini tanımazsın kim oluduğunu bilmezsin.

Ezbere konuşma! kendisinin ve ailesinin kim olduğunu bilmeden konuşma!

Bende maçkalıyım ezbere atmıyorum!

Sizin bu AKP tayyip düşmanlığınız ülke devlet düşmanlığına kayıyor bunu göremiyorsunuz

HDP CHP kurultayında konuşulanları görmedin duymadın sanırım. Muharrem ince bile dayanamayıp partiden ayrıldı, sen kime neyi anlatıyorsun!

Valla kendi biyografisi ve hayatından öykülerinde gençliğini Trabzon fanatikliğini ülkücülüğünü hepsini anlatmıştı yalnız.

Adamın kafa gitmeden yazdığı kitaplarını okurdum. kendisine inanıyorum takdir edersinki sana değil 

Bu arada Ak partiyi araya sokup birde ağzı dolu dolu chp hdp deyince derdin anlaşıldı. Hadi canım hadi.

Tamam İyi parti'ye veririz, artık yerli ve milli nasıl olsa.  

:) insanları tanımadan yorum yapmak ne kadar basit değil mi?

akpli değilim! her platformda ne zaman konusu açılsa her zaman muhalefet olmuşumdur.

Yalnız sizin gibi tayyip düşmanlığı yüzünden devletin ne oluduğunu unutup her şeye rağmen terör sevicilerle koyun koyuna olmayı yedirebilmek ayrı bir meziyet! miden kaldırıyor mu?

• Oğlum koymayın şu adamın şu hallerini ya.

İyice meczup olmuş. Üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Oğlum koymayın şu adamın şu hallerini ya.

İyice meczup olmuş. Üzücü.

Neyi ne şekilde söylediğine bakarım, isterse balici olsun.

geçmişi ailesi her şeyiyle CHP'li olan Solcu olan bir adamın bu tespitleri yapması boş değildir.

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

Nihat Genç eski Chp'li he mi 

Nihat Genç Trabzonlu eski ülkücü, dindar, sonra ağır solcu, ateist, ardından ulusalcı olmuştur.

Şu aralar kayışı tamamen koparmış Ak partiye yaklaşmış ve Doğu Perinçek gibi bir şey olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 10 Ağustos 2020; 11:49:34 >
  • quote:

Nihat Genç eski Chp'li he mi 

Nihat Genç Trabzonlu eski ülkücü, dindar, sonra ağır solcu, ateist, ardından ulusalcı olmuştur.

Şu aralar kayışı tamamen koparmış Ak partiye yaklaşmış ve Doğu Perinçek gibi bir şey olmuştur.

Kardeşim boş yapma ailesini tanımazsın kim oluduğunu bilmezsin.

Sizin bu AKP tayyip düşmanlığınız ülke devlet düşmanlığına kayıyor bunu göremiyorsunuz

HDP CHP kurultayında konuşulanları görmedin duymadın sanırım. Muharrem ince bile dayanamayıp partiden ayrıldı, sen kime neyi anlatıyorsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 10 Ağustos 2020; 11:51:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MetronoM

Kardeşim boş yapma ailesini tanımazsın kim oluduğunu bilmezsin.

Alıntıları Göster

Valla kendi biyografisi ve hayatından öykülerinde gençliğini Trabzon fanatikliğini ülkücülüğünü hepsini anlatmıştı yalnız.

Adamın kafa gitmeden yazdığı kitaplarını okurdum. kendisine inanıyorum takdir edersinki sana değil 

Bu arada Ak partiyi araya sokup birde ağzı dolu dolu chp hdp deyince derdin anlaşıldı. Hadi canım hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 10 Ağustos 2020; 17:26:7 >

• quote:

Alıntıları Göster

tabi tabi bende inandım. neye nasıl inandığın umurumda değil

tekrar ediyorum isterse balici olsun ben söylediğine bakar tespitlerine bakarım

muharrem ince bile dayanamadı partiden ayrıldı

vaktinde devlete küfreden kaftancıoğlu tayfasının kucağında otur onlarla eğlen sen hadi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 10 Ağustos 2020; 11:56:56 >

Birader sen Ak parti'nin neferi adamsın. CHP dışında derdiniz sözünüz yokki.

Hiç dert değil İyi parti ve Deva var bak ikiside yerli ve milli.   onlara verir oyunu insanlar boşuna uğraşma.

• Alıntı

metni:

• quote:

Birader sen Ak parti'nin neferi adamsın. CHP dışında derdiniz sözünüz yokki.

Hiç dert değil İyi parti ve Deva var bak ikiside yerli ve milli.   onlara verir oyunu insanlar boşuna uğraşma.

akpli değilim! her platformda ne zaman konusu açılsa her zaman muhalefet olmuşumdur.

Yalnız sizin gibi tayyip düşmanlığı yüzünden devletin ne oluduğunu unutup her şeye rağmen terör sevicilerle koyun koyuna olmayı yedirebilmek ayrı bir meziyet! miden kaldırıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Alıntı

metni:

gülmek güzeldir. ama siz daha komiksiniz bundan emin olabilirsiniz

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Şu "kucağında oturmak" lafı direkt kendini ele veriyor. Bir de bunun daha kibarı var kol kola olmak diye. Siyasi analizleri bu iki kalıp söz dizilerinden ibaret. Kendilerini haklı çıkaracaklarını sanıyorlar bu şekilde.

• quote:

Alıntıları Göster

Tamam kanka o zaman

İyi parti

Gelecek

Ve Deva partisinden haberler bunlara oy verilmesini gerektiğini söyleyen girdiler bekliyorum senden 

• quote:

gülmek güzeldir. ama siz daha komiksiniz bundan emin olabilirsiniz

Alıntıları Göster

valla gülmek güzel hacı. akp sağ olsun insanlara gülmeyi o kadar unutturdu ki ufacık bir tebessüm bile insanı mutlu eder oldu.

komik olan sizlersiniz. yok abd saldırıyor yok israil vuruyor yok alamanya bizi kıskanıyor deyip topladınız oyları. kıraathane ve millet bahçeleri vaatleri ile hemde :)

İşte biz buna gülüyoz. gidip buna oy verdiniz ya ona.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Şu "kucağında oturmak" lafı direkt kendini ele veriyor. Bir de bunun daha kibarı var kol kola olmak diye. Siyasi analizleri bu iki kalıp söz dizilerinden ibaret. Kendilerini haklı çıkaracaklarını sanıyorlar bu şekilde.

Hadi o zaman bana CHP'nin son 1 2 yıl olan icraatlerinden çok memnunum deyiverin bakalım birde savunun bakalım ne olacak.

hadi başlıklar halinde söyleyin?

vaktinde o oy attığınız Muharrem İNCE bile partiden çıktı gitti ne anlatıyursunuz

• quote:

Tamam kanka o zaman

İyi parti

Gelecek

Ve Deva partisinden haberler bunlara oy verilmesini gerektiğini söyleyen girdiler bekliyorum senden 

Alıntıları Göster

geçmiş paylaşımlarıma bakıp ne zaman neyi yazmışım görerek anlayabilirsin!w

partizan değilim ve parti ya da siyasi bir bağlantım sempatim yok.

Ailesinin siyasi görüşü ile Nihat Genç in siyasi görüşünün ne ilgisi var?

• bonzai yi fazla kaçırmışa benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

valla gülmek güzel hacı. akp sağ olsun insanlara gülmeyi o kadar unutturdu ki ufacık bir tebessüm bile insanı mutlu eder oldu.

komik olan sizlersiniz. yok abd saldırıyor yok israil vuruyor yok alamanya bizi kıskanıyor deyip topladınız oyları. kıraathane ve millet bahçeleri vaatleri ile hemde :)

İşte biz buna gülüyoz. gidip buna oy verdiniz ya ona.  

Alıntıları Göster

:) saçmala ben alamanya bizi kıskanıyor mu dedim?

beni bir yere yama yapmaya çalışma ben ne söylüyorum ona bak öyle cevap ver.

O sığ akp seçmeniyle karıştırma beni! fena bozarım seni!

Sizin gibilerin beğenmediği bir CHP olmak. En büyük icraatleri bu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.