Şimdi Ara

CHP'Den Öztürk Yilmaz adayliğini açikladi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksener i fener e başkan yapın 10 yıl şampiyonsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Tam tersi İyi parti CHP'nin adayını desteklesin o neden olmuyor mesela. İyi parti de mi AKP destecisi yoksa? saçma salan ithamlar.
    Chp'nin neyini destekleyecekler loser olmuşlar iyice.

• Tayyip Erdoğanın zaten belli bir kitlesi var bu yüzden büyük ihtimalle fazla aday çıkarıp 2.tura bırakmayı amaçlıyorlar
    Chp nin resmi adayı da değil zaten kendileri parti içinden herkes de adaylığını koyabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Önceki konuyu bıraktın, karşı saldırıya mı geçtin? Çok akıllısın ve haydarali.

Neyse, senin istediğin yerden devam edelim;

- Recep Tayyip Erdoğan'a "Zübük" benzetmesi yapılmasından rahatsız değilim. Sen neden rahatsızsın?

Alıntıları Göster
    Bu güne kadar RTE ye Zübük diyenlere hiç müdahale etmedim kimse de benim fikirlerime karışamaz.
    Yani muhaliflerin RTE ye Zübük yakıştırmalarından değil senin taraflı yaklaşımından rahatsız oldum kardeşim

• 20 yıllık başkan kaç kupa aldıysa oda okadar alır..
  • kaybederse kenandı o der çekilir. kılıçdar kazanamaycak bari koltuk garanti olsun diye piyonları sürecek. türkiyeye yönetemiyorlar diyor ama aday olupda ben yönetirim diyemiyor asıl tiyotra bu..
  • Muhasebeci kenan

• Yahu bir parti düşünün Genel Başkan'ı ADAY OLAMIYOR Birde bu başkanlığa talibim, %40 oy alacağız diyen adam. Buyur kardeşim, Meral'i açıkla , bizim adayımız budur de. Zaten 15 gün önce de CHP Milletvekili, emekli asker, Dursun ÇİÇEK açıklama yaptı, hem genel hem yerel seçimlerde HDP ile ortak hareket edeceğiz diye.

Ohh mis, sizi tutan ne? Kimden haber bekliyorsun

Ama kaybedersen tabi, hem milletvekili olamayacaksın, hem de parti genel başkanlığın gidecek. Ülkeyi çok düşünen Bay Kemal, oyunlara gel, planlara gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 20 Nisan 2018; 18:53:56 >

• chp nasıl olsa kaybedecek neden aday falan gösteriyor anlamıyorum? gerçekten müthiş bir kafa var bunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Öztürk Yılmaz'ın tipiyle dalga geçerek cumhurbaşkanlığı adaylığına eleştiri getiren siz sevgili forumdaşlar, aşağıda kendisinin özgeçmişi var; Sizin özgeçmişleriniz nerede?

ÖZTÜRK YILMAZ KİMDİR?

Ardahan Lisesi ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra 1996 yılında girdiği Dışişleri Bakanlığı'nda sırasıyla Balkanlar, AGİT, Orta Doğu, Orta Asya ve Kafkasya Daireleri'nde Daire Başkanı, daha sonra da Başbakanlık Dışişleri Başdanışmanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yaptı.

Avrupa Birliği'nin kalkınma ve entegrasyonu konusunda (VUB-Brüksel) master yaptı.

Yurt dışında ise sırasıyla Kırgızistan Büyükelçiliği, Brezilya Büyükelçiliği ve Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği'nde Müsteşar olarak görev yaptı. 15 Temmuz 2013 tarihinde Türkiye'nin Musul Başkonsolosu olarak atandı.

11 Haziran 2014 tarihinde IŞİD tarafından Musul Başkonsolosluğu'na yapılan baskın sonrası 43 kişiyle birlikte 101 gün boyunca alıkonuldu20 Eylül 2014 tarihinde 43 personeli ile birlikte serbest bırakıldı. 2 Temmuz 2015 tarihinde Büyükelçiler Kararnamesi ile Türkiye'nin Tacikistan Büyükelçisi olarak atandı.

3 Eylül 2015 tarihinde bu görevinden istifa ederek 26. dönem TBMM seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ardahan 1. sıra milletvekili adayı oldu.[3] 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan erken genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden 26. Dönem Ardahan milletvekili seçildi. 24 Ocak 2016 tarihi itibarıyla CHP Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısıdır.

Yılmaz, evli ve 3 çocuk babası olup çok iyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilmektedir.
    Tebrik ederim kardeş.
    Herkes önce kendine baksın.

Benim şahsi fikrim; Yılmaz Büyükerşen aday olmalı.
    Bir tarafta diplomasız, diğer tarafta diploma veren bir hoca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 20 Nisan 2018; 19:32:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Tebrik ederim kardeş.
    Herkes önce kendine baksın.

Benim şahsi fikrim; Yılmaz Büyükerşen aday olmalı.
    Bir tarafta diplomasız, diğer tarafta diploma veren bir hoca.

Alıntıları Göster
    Büyükerşen'in evi ile benim evim arasında yaklaşık 500 metre var ve hocayı neredeyse hergün görürüm. Şu anda 79 yaşında ve artık gerçekten yoruldu. AKP'nin devlet gücünü kullanarak ele geçiremediği birkaç yerden biri Eskişehir'dir ve bunun nedeni ise, halkın sosyal demokrat olması değil, Büyükerşen'in her kesime hitap edebiliyor olmasıdır.

Bu nedenle, Büyükerşen olmasa da en azından onun gibi, her kesime hitap edebilen bir aday gerekiyor. Erdoğan'ın karşısında başka türlü durmak mümkün değil.

• Kamel Kılıştaroğlu Tayyipin gizli destekçisidir. bunu ekkeremettini aday yaptıklarındada aynısını yaptılar şimdiki adaya bakıyorsun resmen partinin tabanıyla alay ediyor billur geçiyor şu saatten sonra kılıştaroğlu benim için gizli akp lidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Bu güne kadar RTE ye Zübük diyenlere hiç müdahale etmedim kimse de benim fikirlerime karışamaz.
    Yani muhaliflerin RTE ye Zübük yakıştırmalarından değil senin taraflı yaklaşımından rahatsız oldum kardeşim

Alıntıları Göster
    Türkiye'de "Tarafsız" olmak zorunda olan insanların başında cumhurbaşkanı gelir ve bu yasalarla belirlenmiş bir kuraldır. Benim ise böyle bir zorunluluğum yoktur.
    Sen onun taraf tutmasından değil de, benim taraf tutmamdan rahatsız olarak, mantıktan yoksun ve olabildiğince taraflı bir yaklaşım sergiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Bu mesaj silindi.
    O film de Kemal Sunal'in canlandırdığı Zübük karakteri din üzerinden halkı nasıl sömürdüğünü anlatıyor. Bir izle de bir bak bakalım Zübük kim

• Chpnin Cumhurbaşkanı Adayı Yılmaz Büyükerşen olacaktır .

• chp de Yılmaz Büyükerşen yüzde 99 ihtimal bu kalan yüzde 1 ihtimalde yaş sorunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir EKMELEDDİN vakası.

RTE yeniden seçilsin diye CHP elinden geleni yapıyor maşallah.

Bir zamanlar "MHP aslında sahte muhalefettir" demiştim, haklı çıktım.
    Şimdi de "CHP sahte muhalefettir" diyorum.

Zaman yine beni haklı çıkartacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Akşeneri niye desteklesin kk akşener ona gelse sana bu bakanlıkları vereceğim şunları vereceğim karşılığında bana oy ver der o zaman kk düşünür mantıklı geliyorsa verir diğer türlü niye oy versin

Rte gitsin kim gelirse gelsin bizim durumumuz önemli değil gibi bir mantık sürecek değil herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 20 Nisan 2018; 22:2:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Desteklesinler demiyorum hocam Meral Akşener sanki çok mu iyi de herkes çatısında birleşecek.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.