Şimdi Ara

CHP'Den Öztürk Yilmaz adayliğini açikladi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile Öztürk Yilmaz adayliğini açikladi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadın personeli taciz etti, bakanlıktan kovuldu
    CHP’li Öztürk Yılmaz’ın AB Daimi Temsilciliği’nde müsteşar olduğu dönemde bir kadın personeli telefonla taciz edip otel odasına çağırdığı gerekçesiyle müsteşarlık görevinden alındığı ortaya çıktı

https://www.sabah.com.tr/gundem/2018/02/01/kadin-personeli-taciz-etti-bakanliktan-kovuldu

• adaya bak.

An itibariyle Erdoğan ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 20 Nisan 2018; 11:20:42 >
  • Rte suan kahvesini yudumluyor ve bu gulusu yapiyordur.

• muhasebeci kenan mı bu seloyla bu yüzden mi görüştü bana oy verin diye yoksa
  • dajskdjaskdjkasdjaskjdkajskdjaskd şaka galiba...
  • lannn bu kemal harbiden lider adam. şimdi cumhur itifakı düşünsün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Rte suan kahvesini yudumluyor ve bu gulusu yapiyordur.
    Tam tersine. RTE 2. tura Kılıçdaroğlu ile kalmayı tercih eder. Akşener ile kalırsa sıkıntı büyük. CHP nin zayıf aday göstermesi RTE için kötü olur.
  • bak yine aynı şey;

cehape nin resmi açıklaması yok. adam çıkıyor söylüyor.

kk defalarca diyor. yapmayın diye.
    ama nato kafa nato mermer.
  • Bu herifler gizli akp destekçisi. Özellikle de KK. Halbuki Meral Akşener'i ortak çatı adayı gösterseler başa baş bir seçim olabilirdi.

• Muharrem İnce gibi bilinirliliği, popülaritesi yüksek bir aday seçilmeliydi...

• Şaka falan mı bu? Şuan cnn açık bir altyazı dahi yok, beşiktaş maçını söylüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genç bir aday. Olumlu sayılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu memlekette okuyana saygı olmadığı için gerçekten aday olmayacaktır.

Not:Kendisi ODTÜ Uluslararası İlişkiler mezunudur.Sizin gibi liseli veya butik üniversite öğrencisi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 20 Nisan 2018; 11:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

Bu mesaj silindi.
    evet zübük filmini izlediyeseniz tahmin ediyor olmalısınız zübük'ün kim olduğunu
  • Belki gizliden meral hanim a destek oluyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka herhalde?

• Öztürk Yılmaz'ın tipiyle dalga geçerek cumhurbaşkanlığı adaylığına eleştiri getiren siz sevgili forumdaşlar, aşağıda kendisinin özgeçmişi var; Sizin özgeçmişleriniz nerede?

ÖZTÜRK YILMAZ KİMDİR?

Ardahan Lisesi ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra 1996 yılında girdiği Dışişleri Bakanlığı'nda sırasıyla Balkanlar, AGİT, Orta Doğu, Orta Asya ve Kafkasya Daireleri'nde Daire Başkanı, daha sonra da Başbakanlık Dışişleri Başdanışmanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yaptı.

Avrupa Birliği'nin kalkınma ve entegrasyonu konusunda (VUB-Brüksel) master yaptı.

Yurt dışında ise sırasıyla Kırgızistan Büyükelçiliği, Brezilya Büyükelçiliği ve Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği'nde Müsteşar olarak görev yaptı. 15 Temmuz 2013 tarihinde Türkiye'nin Musul Başkonsolosu olarak atandı.

11 Haziran 2014 tarihinde IŞİD tarafından Musul Başkonsolosluğu'na yapılan baskın sonrası 43 kişiyle birlikte 101 gün boyunca alıkonuldu20 Eylül 2014 tarihinde 43 personeli ile birlikte serbest bırakıldı. 2 Temmuz 2015 tarihinde Büyükelçiler Kararnamesi ile Türkiye'nin Tacikistan Büyükelçisi olarak atandı.

3 Eylül 2015 tarihinde bu görevinden istifa ederek 26. dönem TBMM seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ardahan 1. sıra milletvekili adayı oldu.[3] 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan erken genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden 26. Dönem Ardahan milletvekili seçildi. 24 Ocak 2016 tarihi itibarıyla CHP Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısıdır.

Yılmaz, evli ve 3 çocuk babası olup çok iyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bu memlekette okuyana saygı olmadığı için gerçekten aday olmayacaktır.

Not:Kendisi ODTÜ Uluslararası İlişkiler mezunudur.Sizin gibi liseli veya butik üniversite öğrencisi değildir.
    butik ünv deyince aklıma eski yurt dışı yüksek lisansa gidenler geldi
    tabiki o dönemler ben son sınıfda idim

beraber kaldığımız ve tanışlar ister istemez devletin ünv lere tahsiz ettiği yurt dışında yüksek/dr için herkes bir ülkeye gitti derken
    ing ye gidenler 1,5 yıl sonra dr a ünvanın alıp geldi.

amerika texas a giden ise maalesef 5,5 yılda zor geldi.
    ordaki hayatını ve lab çalışmalarından notlar.
    omuz genişliğim kadar lab da yerim vardı. eğer bir gün lab a girmesem yerimi hemen başkası kapıyor
    gün içinde yaptığım testlerin sonucunu akşam çıkışta hocanın verdiği yeni notlar ile sonuçları sabah hocanın posta kutusuna bırakıyorum ve akşam notlarım ve çalışmalarım için eleştiri ve yeni görevleri tekrar akşam alıyorum...
    aralıklı dönemlerde farklı projelerden seminer isteniyor. çalışıyoruz ve tüm prof ların önünde seminer verip sorulara yanıt vermeye çalışıyoruz ki bizim konuya hakimiyetimiz ve göreve ilgimizi test ediyorlar.
    radyo aktif madde bile istediğimde 24 saat içinde lab da bana teslim ediliyor.

benzer şeyi ing den gelenelrden sorduğumuzda ise tez konumuzu hoca seçti ve hazırladı verdi.. hiçbir kurul ve eğitim çalışmasına girmedik. vaktimizin çoğunu ing gezmek ve cafelerde geçirdik. 1,5 sene sonra ülkeye dr ünvanı ile döndük

2 grubda çok sevdiğim insanlar

butik eğitim maalesef birçok yerde var.

ünv de bölümden derse giren 6 hoca var idi.. bunlarda 2 tanesi haricinde hepsi derse ya kitap yada notları ile katılırken.. 1 tanesi çizim dersine geldiği için maalesef çizim ile ilgili not ve örnkelerini getiriyor idi.. mukavemet dersine de giriyor idi aynı zamanda. diğeri de elinde sadece yoklama kağıdı ile. sonra sırtını döner ve tüm çizimleri ve formülleri kafasından yazıp dersi kısa özet anlatımdan sonra soru cevap şekline getirir idi.. ve maalesef ben o adamın termodinamik dersinden o sıfır alıp tekrara kaldım.. ama hayatımda ençok sevindiğim tekrar dersi oldu.

butik ünv varmı yok mu bilmem.. ama butik prof çok fazla var ülkemizde.
    hiç beğenmediğiniz bir ünv de elektrik ile elektro şok ile patates leri erken zillenemesini sağlayan biyologlar da mevcut. amerikadaki hatrı sayılır dergilerde metematik teorilerini yayınlamak için para isteyen ve prof luğunu mahkemelerde alanlar. hollanda daki biyokimya seminerine katılması için tüm masrafları karşılananlar da var
    yani yok değil ülkemizde çalışma yapan.. ama butikcilerden onlara fırsat kalmıyor

sende haklısın

• Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    Ben de Muharrem İnce’yi bekliyordum. Chp kafası işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.