Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CHP’ nin Boş Bir Anlayış Olduğu Gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22
Cevap
1
Favori
1.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> CHP’ nin Boş Bir Anlayış Olduğu Gerçeği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19 Mesaj
    ÜST EDİT: YAZININ TAMAMINI OKUMAYAN, YAZIYA KOMPLİKE YERİNE BİR CÜMLEYE CEVAP VERECEKLER VE YOBAZLAR CİDDİYE ALINMAYACAKTIR.
    Gerçek bu maalesef. CHP’ nin ne yapacağını hiç duymadım. Her seferinde diğer tarafı niye seçmemeliyizi anlatıyorlar.

Misal Ekrem İmamoğlu sorulan sorulara soruyla hiçbir mantıki ilişkisi olmayan cevaplar verdi. AKP çok kötü yönetti enkaz var diyor CHP. Enkazda iş yapılır ama enkazda terör propagandası yapmakla hüküm giymiş birinin ziyareti daha önemli ki İmamoğlu seçimi kazanır kazanmaz ziyaret açıklaması yaptı. Pervin Buldan “seçimi HDP kazanmıştır.”dedi. CHP tarafından “yo kardeş bizim adayımız kazandı.” demedi. “ ne vor bondo canom herkesi kucaklıyoh biz” cümlesi siyaseten yeterli değil. Seçilmiş seçilmiştir. Bu adam herkesin adayıysa bağımsızdan koysaydı adaylığını. (Herkesin başkanı olmak farklı herkesin adayı olmak farklı.) Seçimi İmamoğlu kazanmadı AKP karşıtlığı kazandı. (İkisi çok farklı şeyler)

Gene birçok CHP’ lidem duyduğum “ ya ben Kemal Kılıçdaroğlu’ nu savunmuyorum.” cümlesi. Savunmuyorsan niye oy istiyorsun arkadaşım? Sen önce kendi parti içini düzelt de oy istersin. CHP’ linin büyük kısmı savunmuyor ama AKP şunu yaptı bunu yaptı o yüzden bizi seçin. Partinin tek vaadi AKP’ nin seçilmemesi. (Manifestolar bir şey ifade etmiyor. Halkın aklında kalan şeyler ve sürekli vurgulanan şeyler vaatler değil. AKP’ yi neden seçmemeliyiz gerekçeleri.)

Bir diğer sıkıntılı husus ise CHP’ nin yaptığı her hatayı AKP de şole yaptı diyerek savunması. Terör örgütü propagandası yapan tipleri niye övüyorsunuz diyorsunuz. “AHP Öcalan mektubu paylaştı.” diyor. Yahu bu sorunun cevabı bu değil ki? Madem her hatalı olduğunuz noktada AKP örneği vereceksiniz AKP neden seçilmesin? İlerleyen yıllarda AKP kapandı diyelim ki. Bu sefer ne yapacaksınız? “o da öyle yaptı” diyebilecek bir parti yok, “bizi seçin çünkü onları seçmeyin” diyecek bir parti yok bu sefer de en çok oy alan o zamanki partiyi mi kullanacaksanız?

BURAYA YOBAZ “ BİZ YÜZ SENEDÜR CHPYE VERÜYÜH ATATÜRK’ ÜN PARTÜSÜ” ZİHNİYETİYLE VAR OLAN TİPLER GELMESİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanRYZ -- 9 Temmuz 2019; 2:22:31 >

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Bu forumda o tipte olan çok adam var. Ama şöyle bir şey de var ki ben artık ayırt edemiyorum iktidar mi muhalefet mi daha kötü diye. Hıyanette birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Bana kalırsa milletin ikisine de ortak bir tavır alması gerekiyor. Ama almayacaklarini biliyorum. O yüzden akp kalsın veya chp gelsin bana fark etmiyor. Nasılsa herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek bir gün. İyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Umgadre

Bu forumda o tipte olan çok adam var. Ama şöyle bir şey de var ki ben artık ayırt edemiyorum iktidar mi muhalefet mi daha kötü diye. Hıyanette birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Bana kalırsa milletin ikisine de ortak bir tavır alması gerekiyor. Ama almayacaklarini biliyorum. O yüzden akp kalsın veya chp gelsin bana fark etmiyor. Nasılsa herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek bir gün. İyi geceler.
    Anlatmak istediğim şeyi özetlemişsin. “Seni niye seçelim sen kötüsün.” sorusuna “ Ama o daha kötü” cevabıyla sidik yarıştırıyorlar. Kimse demiyor ki ben salt iyiyim ve bu yolda ilerleyeceğim. Millet PKK’ nın temsilcilerine bile tavır alamadı. Vekil arabasında bombayla geziyor. Bir de dokunulmazlıkları var hiçbir şey yapamıyorsun ve salt iktidar hırsı için bu parti destekleniyor. Hatta hükümete ortak yapmaya çalışılıyor. Böyle bir ülke dünyada görülmedi.

|
    |

• Yarbay
    2843 Mesaj
    Forumda 10 mesajı olanların siyaset yapması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Korkmaz -- 9 Temmuz 2019; 3:12:58 >
    Şehide kelle, vatandaşa ananı da al git, fetöya hoca efendi diyen bir parti başkanına sahip partinin mensubu olan yukarıdaki gibi zatların başka partilere/insanlara çamur atmadan önce kendilerine bakması gerekiyor, ama bunlarda aynaya bakacak yüz ne arar?

Konuşamam. Sadece üst edit.

|
    |
    1419oguzhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

önseçim yapan parti yok 2015'te CHP göstermelik yaptı

Çünkü k.evren böyle istedi ayrıca birkaç büyük parti istedi.Akp 2002'de tek başına gelince bunu değiştirmedi çünkü işine geliyordu

Muhalefetin de böyle olması AKP ve Erdoğan'ın işine geliyordu

Bu sistem Erdoğan Kılıçtaroğlu Öcalan ve Bahçeli'yi siyasetin hegemonyası yapıyordu 5. Kişinin çıkışı bu 4'lünün izin verdiği ölçüde oluyordu

Bunların hiçbirisi demokrasiye geçmeyi istemez , birbirlerini teröristlerle, Alevilikle, dinci , Türkçü olmakla suçlar ve kaymağı götürürler

Demokrasi olsa hiçbirinin bir kıymeti olmadığını halk rahatlıkla görebilir ama bu gücü vermek istemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiLLETiNVEKiLi -- 9 Temmuz 2019; 3:59:43 >
    |
    |
    Hocam burda 10 secimdir yaziyoruz. Baraj var Baraj %10 secim baraji o yuzden insanlarin cogu AKP'ye de CHP'ye oyum bosuna gitmesin diye oy atiyorlar.

Bunu gecen secimlerde ittifak sistemiyle akp'den mhp'ye chp'den de iyip'ye kayan oylardan gorebilirsin.

komple baraj olmasa yada %2-3 gibi cuzi bir rakama cekilse o zaman insanlar elestirdikleri partileri ilkesiz isler yapan partileri daha rahat cezalandirabileceker,

bizde mecburi bir bloklasma olustu. gectim %10'u da simdi bir de %50 var. yani demokrasi olsa insanlar partilere cezayi kesecek mecburen veriyorlar buda akp ile chp'nin

isine yariyor. kaldirilmasi icin 2 kesimin secmeni de baski yapmali.
    |
    |
    You are not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
  • Yarbay
    3573 Mesaj
    Cehape akepe

Tek gerçek çalışmak
    |
    |
    Madde 1: cehapede Aykut Erdoğdu, Özgür Mumcu, Karabat, Teğmen Mehmet Çelebi gibi çok kıymetli adamlar var. Bunlara İmam ve Mansur da eklendi.
    Teğmen Çelebi fetönün kumpasladığı subaylardan biriydi. Hani sehven cep telefonu kurcalanıp hapiste çürütülen.
    Geçenlerde yüzde otuzsekiz engelli raporu yüzünden yürüme güçlüğü çeken, duyma veya görme problemleri yaşayan fakat gazi haklarından yararlanamayan, beyninde, alnında şarapnel parçalarıyla yaşayan gaziler için bir önerge verdi.
    Bu önerge cehapenin gazilere bakışı için sana birşeyler anlatabilirdi. Anlatamadı. Neden? Anlamak istemedin de ondan. Fetö ile fetönün kumpasladığı kişilerden daha iyi savaşan olur mu? Olmaz. Bunu da anlamadın muhtemelen
    Madde 2: Muharrem İnce de İmam da gayet tane tane anlattılar yapacaklarını. Ben anladım. Anlamadıysan senin sorunun.
    Madde 3: Mansur ve İmamoğlu’nun getirmeye başladığı şeffaflığı gördün mü? Yüzbinlerce kişi boru ihalesi takip etti. Kapalı kapılar ardında cebellezi dönemi bitti hiç olmazsa. Buradan cehapenin şeffaflaşmaya doğru adımını anlayabilirdin
    Anlamadın
    Madde 4: Kürt meselesinde cehape de akape de benzer şekilde birinde Tanrıkulu kürtlerin istediği şeyleri söyler ötekinde Miroğlu pekaka terör örgütü değildir der, Öcalanın mektubu okunur, kırmızı bültenli bir başka Öcalan televizyonda imamı kötüler vs.
    Kürt meselesi hızla siyasi düzleme çekilmelidir. Asla habur gibi değil ama çekilmelidir. Cehape de buna uğraşmak zorunda akape de. Bunu da anlamadın muhtemelen.
    Son özet. Anlamayana davul zurna vuvuzela az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 9 Temmuz 2019; 8:5:47 >

• Er
    4 Mesaj
    yazmiyim diyorum ama yazicam arkadas bu siyaset dolmus şöförlerinden farksiz sabahtan akşama kadar 1 2 tl için birbirlerini yerler insanin canina kast ederler gece olup mesaileri bitince cafelerde kahvelerde sen hesabi ödeme ben ödeyecem diye veryansin ederler birbirlerine siyasette bundan ibaret 10 dakika arada meclis lokantasina inip yan yana kol kola yemeklerde sohbet edip sirketlerini daha nasil yukselteceklerini konusurlar bizde buralardan klavye basinda yazar cizer sonra onlara dokunulmazlik zirhi giydirip kendimizi altlarina yatirip mahkum ederiz ASIL suçlu biziz bu böyle BiLiNSiN.....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MOHER

Chp yi falan bırak da ülkeyi sen bile yönetseydin bu kadar batıramazdın emin ol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Haklısın. Savunulacak bir tarafı Yok basbaya artık örgüt mü dersiniz Kürtler mi dersiniz arkasına aldı . Milletin ağzındada cb nin zamanında söylediği gaflar laflar var. Zaten ellerinden al bu lafları 2 tane yazı okumamışlardir ülkenin gidişatı hakkında. Cahil heryerde cahil kimin safında olduğu farketmez.

|
    |

Benim anlamadığım şey şu , Kandil partisi HDP , Akp 'ye arka çıkınca Dolmabahçe'de pişmiş kelle gibi siritirken , demokratik açılım lokomotif partisi ,
    Akp ile köprüleri atınca ,başkanı hapiste terörist parti .

Başından beri bizim için terörist iken ,nabza göre şerbet , konjonktüre göre donmek AKP'de şiar olmuşken , başka bir partiyi suçlamak için ,dolgun bir maasli iş ayarlamaları gerekir ki görüyoruz zaten bunu .

Apo itinin mektubunu okuyup yorum yaptığınız ,kırmızı bültenli kardeşini TV de yorumcu yaptığınız günlerin üzerinden daha bir ay gecmedi be.

ağızda sakız etmişiz bak hele bak . İstanbul gitmesin diye 6 Mayıs YSK darbesi ,apo mektubu sanki unutulacak şeyler gibi

tamam utanç duyuyorsunuz , unutulsun istiyorsunuz ama , yeri geldiğinde Nuh Nebi'li döneme gidip , tüp kuyruğunu temcit pilavı gibi ortaya dokende sizlersiniz arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HINATORY -- 9 Temmuz 2019; 9:16:14 >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 10 saat 39 dakika kadarı kaldı.
    Beyin fukarası olunca böyle saçmalanır işte. Konu CHP değil. Zaten Ekrem İmamoğlu sırf CHP oylarıyla seçilmedi. Chp'lide, İyi P'lide,Hdp'lide,Akp'li de oy verdi.Elbetteki en büyük nedeni Akp karşıtlığıydı ve bu küçük bir şey değil.

Kazanılmış bir seçim tekrar edildi. Parti devletinden kişi devletine geçiyoruz. Demokrasi denen şey göstermelik. Hala daha öyle. Bir seçim kazanıldı diye demokrasi var sanılmasın bu ülkede. Bu yüzden birlik olundu seçimlerde. Bu yüzden görmezden gelindi pek çok açığı CHP'nin.

Yazdığın yazının ilk parağrafını tekrar oku. Mantıksızlığın dibindesin. Ne vaat etti Ekrem İmamoğlu? İsraf yapmayacağız, adam kayırmayacağız, cemaatlere para aktarmayacağız. Bunlar vaat değil mi? Sırf bunları söylemesi bir adamı öne çıkarır çünkü ülkede israf, torpil ve yolsuzluk hat safhada.

Demirtaş mevzusunda haklısın. Siyasi rant için bir tarafını yırtıyor Ekrem İmamoğlu 'da. Ama unuttuğu şey şu, bu ülkede Demirtaş' tan haz etmeyen milyonlarca seçmen var. Onları kaybedersen dımdızlak kalırsın ortada.

Chp 'nin Kürt politikası eleştirilir, ekonomik programı eleştirilir. Ama şunu unutmayın. Bu ülkede demokrasinin tekrar yerleşmesi için olmazsa olmaz parti CHP' dir. Chp'yi diğer partilerden ayıran fark da budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 9 Temmuz 2019; 9:52:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Konu sahibi tam bir aktroll.

|
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Adam hangi programa çıktıysa, tam projelerini anlatacağı kısma gelince sunucu konuyu değiştiriyordu. Dönüp dolaşıp konuyu teröre, fetö'ye falan getiriyorlardı. Amaç projelerinden çok bunların seyircinin aklında kalmasıydı.

Ben de kendimce merak ediyordum, hangi bilinç seviyesi düşük insan bu propagandadan etkilenir diye; demek ki işe yarıyormuş.

merak ediyorsan projelerini, burada sayfalarca anlatılmış (YAZININ TAMAMINI OKUMAYA UNUTMA AMA):
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/imamoglu-istanbul-projelerini-tanitiyor-3722109/
    |
    |
    Son dönemde akp ye küfür ederek oy atıyorlar onlarada kendinizi düzeltin demelisin bence.Gel fatihe bakalım sor her 2 kişiden biri ne yapalım kötünün iyisi söve söve sandığa gidip ampüle atıyorum diyorlar.

|
    |
    Kimler Chp 'yi savunuyorsa onların aynı zamanda her akşam konu açmalarına şahit oluyorsan buradan kim olduklarını da anlarsın, biz de diyoruz chp iyi güzel ama kk var ve ince yi yedi İmamoğlu 'nu da yerse ne olacak yazık değil mi bu millet chp oy vermiş olacak dalga geçilmiş olmayacak mı yoooo bir de derler cb aha cb bekleyin cb başta kılıçdaroğlu var he derse olur o iş. He diyeceğine inanan varsa zaten kk 'nın ekibidir. :)
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
SEO
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.