Şimdi Ara

CHP MV Süleyman Girgin: Davadan Vazgeçin Ne Kadar Para İsterseniz Verelim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
4
Favori
10.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• nightsniffer kullanıcısına yanıt

Öyle bir saçmalık var mı gerçekten? Ağırlaştırılmış müebbet alması lazım babası şikayetçi değilim dese ne farkeder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLECAT

Bu mesaj silindi.

Son 18 yılda kaç tane tarikat yurdunda, İslamcı vakıfta tecavüz olayı oldu, el kadar çocuklar intiharı tercih edecek kadar iğrenç şeyler yaşadılar ama siz İslamcılar hiçbir zaman bu olaylardan bahsetmediniz. Bahsetmediğiniz gibi bu olayların üzerini örttünüz, tecavüzcüleri, pedofilileri serbest bıraktnız.

Ensar tecavüzü ile ilgili olarak “ Bir kereden birşey olmaz “ diyen sizin İslamcı aile bakanınız değil miydi?

İslamcı Akit gazetesinin pedofili - tecavüzcü yazarı Hüseyin Üzmez’i sizin adaletiniz serbest bırakmadı mı?

Zavallı Nadira Kadirova daha 23 yaşındayken, hayatının baharındayken AKP milletvekili ŞİRİN ÜNAL’ın evinde öldü. Ne olduğunu anlayamadık bile. AKP olayın üstünü kapadı, Tayyip tek bir laf bile etmedi

https://www.birgun.net/haber/akp-li-vekilin-evinde-olen-genc-kadinin-agabeyinden-aciklama-270144

Sadece kısa bir Google araştırmasıyla AKP - Siyasal İslam - Tarikat üçlüsünün çocuklar ve kadınlar hakkında sicilinin kabarık olduğunu görebiliriz.

O yüzden bırak palavra anlatmayı, geç bu işleri. Bu olaydaki kızcağızın öldürülmeden önce yaşadığı hayat senin gibi dincilerin inandığı herşeyin karşısında duran bir hayat. Türbansız, açık, sevgilileri olan, batılı hayat tarzını benimsemiş bir kız. Sen ise bir İslamcı olarak içinde büyüdüğün çevre ve sahip olduğun ideoloji nedeniyle bu kızın başına gelen felaket hakkında empati yapman mümkün değil. Daha önce de dediğim gibi: Sizin derdiniz bu kız ya da öldürülen yüzlerce-binlerce kadın değil, sizin derdiniz CHP’ye saldırarak Siyasal İslam’a (AKP) destek kazandırmak.

Ben laik falan değilim, CHP’yi de savunmuyorum. CHP’de bu olayı savunacak, örtbas etmeye yeltenecek, ya da “ bir kereden birşey olmaz “ diyecek bir müptezel varsa onlar da partileriyle birlikte yok olsunlar diyorum. Yani gördüğün gibi CHP’yi, tecavüzcüleri ve destekçilerini lanetleyebiliyorum. Peki sen aynısını yapabilir misin? Yapamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 31 Aralık 2020; 21:16:2 >

• Şikayetçi olunmazsa iyi hal falan, 20 yıl yatar çıkar.

• nightsniffer kullanıcısına yanıt

Konuşma tarzın vs. AKP’li olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Üstüne giydiğin Atatürk tişörtü ile forum muhaliflerine sahte bayrak operasyonu çekebileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun😂

Diğer konularda AKP’liler, troller ve Atatürk düşmanlarıyla çok haşır neşir olduğun yazışmaların da var zaten. Yani kimi, neye inandırmaya çalışıyorsun anlamıyorum. Tecavüzü savunuyor muşum da, FETÖ’cüymüşüm de breh breh😂

• Hala telefon kayıtları dökülmedi. Dökülsün öyle tartışırsınız.
  • İncenin duası kabul oluyor resmen . Adamın hakkına girildi chp nin başı .... Kurtulmuyor . CHP li arkadaşlar aklı sıra başka partiyi eleştirip kendilerini veya partisini haklı çıkarmaya çalışıyor . Şurada 1000 kişi alenen yapılan iğrenç bir konuda hem fikir olmuyorsa gerisini düşünün artık .

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

Eğer CHP belediyelerinden maaş almadan bu yazdıklarını yazıyorsan cidden yazık sana. Ben CHP'nin son 5 kurultayının hepsinde aktif olarak bulundum. Muharrem İnce'nin ikinci kez aday olduğu kurultayda kameralarda çokça görünüyorum. Atatürk fotoğraflı tişörtü giyip PKK'lıları-Selahattin Demirtaş'ı-FETÖ'cüleri-Eski AKP'lileri öven partiyle benim bir işim yok. Onları sen savunuyorsun. Karıştırmışsın :)

Ben Muharrem İnce'yi savunuyorum. Şu anda ilçemde CHP üyelerinin %5'ini ben ayarladım. Parti kurulduğu gün beraberce istifa edecekler. Biz CHP içinde gençlik mücadelesinden çıktık. Bilmediğin konularda ahkam kesmemeni dilerim.

• gurursuz akp trolleri kendi suçlarını pisliklerini görmez ama başkalarının çöpünü karıştırmaktan vazgeçmez

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Anamuh partisinden develetin bolunmez butunlugune dikkat ceken bir saldiri var...

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Konuşma tarzın vs. AKP’li olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Üstüne giydiğin Atatürk tişörtü ile forum muhaliflerine sahte bayrak operasyonu çekebileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun😂

Diğer konularda AKP’liler, troller ve Atatürk düşmanlarıyla çok haşır neşir olduğun yazışmaların da var zaten. Yani kimi, neye inandırmaya çalışıyorsun anlamıyorum. Tecavüzü savunuyor muşum da, FETÖ’cüymüşüm de breh breh😂

Ben şu üyeleri epey eskiden beri biliyorum.

Nightshifter, Cem bu iki üye ne zaman CHP HDP yi kanatlarının altına aldı o zamandan sonra CHP ye karşı oldular.

Eskiden benim AKP seçmenini hunharca savunduğum zamanlarda çok fazla karşı karşıya gelmişliğimiz vardı bu üyeler ile.

Ama ne zaman kendi evlerinde ( chp ) yangın çıktı. AKP i bırakıp kendi evlerini eleştirmeye başladılar.

Bana göre forumdaki gerçek CHP seçmeni bu iki üye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben şu üyeleri epey eskiden beri biliyorum.

Nightshifter, Cem bu iki üye ne zaman CHP HDP yi kanatlarının altına aldı o zamandan sonra CHP ye karşı oldular.

Eskiden benim AKP seçmenini hunharca savunduğum zamanlarda çok fazla karşı karşıya gelmişliğimiz vardı bu üyeler ile.

Ama ne zaman kendi evlerinde ( chp ) yangın çıktı. AKP i bırakıp kendi evlerini eleştirmeye başladılar.

Bana göre forumdaki gerçek CHP seçmeni bu iki üye.

Alıntıları Göster

AKP MHP ile yatağa girince Kürtler ortada kaldı. Onları savunmak HDP'yi savunmak ise bir sonraki seçimde Kürt oyları CHP'ye aktığı zaman anlarsın CHP'nin ne yaptığını😏 Yerel seçimlerden önce de CHP hakkında atıp tutuyorlardı, yok işte HDP'yi savunuyormuş da falan fıstık. Velhasıl sonuç ortada. Türkiye'nin bütün önemli illerinin neredeyse hepsinin sahibi CHP şu an.

Tahminim bir sonraki seçimde de benzeri olacak. Bir önceki mesajında bahsettiğin yorumcunun da zaten ne olduğu gayet ortada bence. CHP'nin içine sızmış truva atı bunlar. CHP'den şutlanınca AKP'de işe başlamaya hazır tipler...Savcı Sayan gibi :D

Umarım genel merkez bunları enselerinden tuttuğu gibi çöp poşeti gibi kapının önüne koyar. Muhalefet ivme yakalamışken bunların yaptığı sabotajdan başka birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

AKP MHP ile yatağa girince Kürtler ortada kaldı. Onları savunmak HDP'yi savunmak ise bir sonraki seçimde Kürt oyları CHP'ye aktığı zaman anlarsın CHP'nin ne yaptığını😏 Yerel seçimlerden önce de CHP hakkında atıp tutuyorlardı, yok işte HDP'yi savunuyormuş da falan fıstık. Velhasıl sonuç ortada. Türkiye'nin bütün önemli illerinin neredeyse hepsinin sahibi CHP şu an.

Tahminim bir sonraki seçimde de benzeri olacak. Bir önceki mesajında bahsettiğin yorumcunun da zaten ne olduğu gayet ortada bence. CHP'nin içine sızmış truva atı bunlar. CHP'den şutlanınca AKP'de işe başlamaya hazır tipler...Savcı Sayan gibi :D

Umarım genel merkez bunları enselerinden tuttuğu gibi çöp poşeti gibi kapının önüne koyar. Muhalefet ivme yakalamışken bunların yaptığı sabotajdan başka birşey değil

Alıntıları Göster

Bir çok hata içeriyor mesajın.

1- Kürt seçmenini tek bir blok seçmen olarak ele alıyorsun. İlk hatan burada. Kürt seçmeni bir çok seçmen bloğundan oluşur. Muhafazakar Kürtler vardır. Sol görüşlü Kürtler vardır. Seküler kürtler vardır. Sempatizan kürtler vardır. Aşırı dinci Kürtler vardır.

Doğuda CHP olmadığından dolayı AKP sağ muhafazakar Kürt oylarını alırken aşırı dincilerin oylarını Hüdapar sol ve sempatizan kürtlerin oylarını ise HDP alır..

CHP HDP kanatları altına aldıktan sonra CHP nin güçlü olduğu yerlerde HDP çekildi bu seçmen blokları CHP ye kaydı zaten her seçim öncesi seçmenlerine sesleniyorlar CHP ye oy verin diye. Yine HDP nin güçlü olduğu yerde çok nadir bulunan CHP seçmeni de HDP ye oy veriyor çağrı gereği.

Bunun aksi olamaz. Çünkü bu seçmen blokları örneğin HDP ye oy veren sempatizan ve sol görüşlüler tban tabana AKP ile ters oldukları için AKP seçmeni olma ihtimalleri yok sıfıra yakın bunlar için harcanacak çaba boşa zaman ve emek demektir. Aynısı sağ ve muhafazakar Kürt seçmen içinde geçerlidir. CHP kendini kesse o seçmen bloklarından oy alamaz.

2- Bana göre CHP içine sızmış truva atlarının genel özelliği HDP seviciliktir. Bol bol bu forumda mevcutturlar. CHP li kılığında HDP savunuculuğu yapanların hemen hemen hepsi gerçekte CHP li bile değillerdir. Sende bir ihtimal bunlardan birisin bana göre.

3- MHP ideolojisi gereği HPD ile karşı karşıyadır. HDP nerede ise MHP karşısında olur. Şu anda AKP ile ortak hareket etmesi ideolojisi açısından hayet normaldir. MHP şu anda ülkedeki tek ideolojik partidir.

Bunlar temel bilgi bunları bilmek gerek siyaset konuşurken :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bir çok hata içeriyor mesajın.

1- Kürt seçmenini tek bir blok seçmen olarak ele alıyorsun. İlk hatan burada. Kürt seçmeni bir çok seçmen bloğundan oluşur. Muhafazakar Kürtler vardır. Sol görüşlü Kürtler vardır. Seküler kürtler vardır. Sempatizan kürtler vardır. Aşırı dinci Kürtler vardır.

Doğuda CHP olmadığından dolayı AKP sağ muhafazakar Kürt oylarını alırken aşırı dincilerin oylarını Hüdapar sol ve sempatizan kürtlerin oylarını ise HDP alır..

CHP HDP kanatları altına aldıktan sonra CHP nin güçlü olduğu yerlerde HDP çekildi bu seçmen blokları CHP ye kaydı zaten her seçim öncesi seçmenlerine sesleniyorlar CHP ye oy verin diye. Yine HDP nin güçlü olduğu yerde çok nadir bulunan CHP seçmeni de HDP ye oy veriyor çağrı gereği.

Bunun aksi olamaz. Çünkü bu seçmen blokları örneğin HDP ye oy veren sempatizan ve sol görüşlüler tban tabana AKP ile ters oldukları için AKP seçmeni olma ihtimalleri yok sıfıra yakın bunlar için harcanacak çaba boşa zaman ve emek demektir. Aynısı sağ ve muhafazakar Kürt seçmen içinde geçerlidir. CHP kendini kesse o seçmen bloklarından oy alamaz.

2- Bana göre CHP içine sızmış truva atlarının genel özelliği HDP seviciliktir. Bol bol bu forumda mevcutturlar. CHP li kılığında HDP savunuculuğu yapanların hemen hemen hepsi gerçekte CHP li bile değillerdir. Sende bir ihtimal bunlardan birisin bana göre.

3- MHP ideolojisi gereği HPD ile karşı karşıyadır. HDP nerede ise MHP karşısında olur. Şu anda AKP ile ortak hareket etmesi ideolojisi açısından hayet normaldir. MHP şu anda ülkedeki tek ideolojik partidir.

Bunlar temel bilgi bunları bilmek gerek siyaset konuşurken :)

Alıntıları Göster

Konuyu üçüncü kişilere indirgemenin gereği yoktu aslında. Bir önceki mesajımdan kimi savunduğumu nasıl anladın? Mesajını şikayet etmek zorunda kalacağım maalesef. Zaten sorun da burada. Siyasal İslamcılar ve AKP'liler bir konuyu kişiselleştirmeden tartışamıyorlar.

Kürt İslamcılarının, İslami teröre yatkın grupların ve diğer marjinallerin AKP'yi tercih etmesi pekala muhtemeldir. Fakat HDP, HDP'nin cüssesi, aldığı oy oranı, temsil ettiği kesimin boyutu düşünüldüğü zaman bu fraksiyonlar devede kulak kalır. HDP'nin milyonlarca oyu var. Türkiye genelinde %10'la temsil ediliyor. Bu büyüklükte başka bir Kürt hareketi yok Türkiye'de. Kaldı ki HDP dışında kalan Kürtlerin de AKP'yi destekleyeceğinin bir garantisi yok.

CHP'nin içindeki truva atları konusunda çok hassas olman, konuyu açan Muharremci arkadaşı savunman ne kadar güzel. CHP'li muhaliflerin savunuculuğunun AKP'liler tarafından yapılıyor olması bir çok kişinin gözünü açacaktır bence🤙🏻

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

Sen hakikaten CHP belediyesinden maaş falan alıyorsun. Başka bir açıklaması yok.

Muharremci trollmüş. Ne idüğü belirsiz bir tipsin; muhtemelen ben vinç tepesinde CHP bayrağı asıyorken; genel merkeze gençlik ile alakalı raporlar sunarken sen Selahattin Demirtaş mitingine gidiyordun.

Sizin menfaat için yapmayacağınız şey yok. AKP'lilerden daha tiksindirici bir yapınız var. AKP'li seçmenin çoğu samimi. Siz bile bile ihanet savunuyorsunuz.

Merak etme. Kulağından tutup atma çalışmalarına başlamış sizinkiler. İlçe başkanlıklarında Muharrem İnce'nin Tweet'ini beğendi diye milleti istifa ettiriyorlar. Yalnız içeride bir tek Kanas Canan başkanınız kaldığında anlayacaksınız ki sizin saçma salak marjinal ideolojinizi takip eden kimse yok. HDP ile ittifak yapıp %13 alırsınız. İNCE de aslanlar gibi ideolojik bir "6 okçu parti"yle %20 alır.

İdeolojinize o kadar güveniyorsanız neden sülük gibi, fethullahçılar gibi sinsi sinsi bir partiye sızarak partiyi dönüştürmeye çalışıyorsunuz o da ilginç. İnşallah sizin gibi ülkesine düşman kişileri partiden uzak tuttuğumuz müddetçe aklı başında AKP seçmeni de bize verir iktidar da oluruz. Y-CHP asla seçim kazanamayacak. Türk milleti gaflet, "dalalet ve hatta hıyanet" içerisindeki Y-CHP yönetiminin ABD ile birlikte yaptığı planları başınıza çalacak. Şu anda Milli Mücadele dönemi "Zararlı Cemiyetler" karması gibi Y-CHP. Kürt Teali Cemiyeti var, Wilson Prensipleri Cemiyeti var, Hınçak Taşnak cemiyeti var... Var oğlu var. Dediğim gibi: TÜRK MİLLETİ İHANETİNİZİ BAŞINIZA YIKACAK!

• Adaletin yerini bulması dileğiyle.

• Kan parası teklif etmek kanunlara aykırı bir şey değil. Yapılan şeyi savunmuyorum bence de ceza alsın ama. Böyle bir şeyin tekli edilmesinde bir skandal yok.

Kan parasını mağdur taraf kabul edip davadan vazgeçse dahi ceza olacak yine.

• Arkadaşlar bir hukukçu olarak söylüyorum, babasının şikayetten vazgeçmesi hiçbir şey ifade etmez, sanık indirim almaz, tahliye edilmez, kasten öldürme şikayete tabi suç değildir, iyi hal indiriminin mağdurun affıyla alakası yoktur, şikayet cezanın infazına etki etmez, o yüzden boş bir muhabbet.

• CHP AKP farketmez bana
    Aynı b.k'un laciverti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.