Şimdi Ara

CHP'li Sezgin Tanrıkulu, cezaevinde Selahattin Demirtaş'ı ziyaret etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Bianet'in haberine göre, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nde dün 21 Mart Nevruz günü ziyaret etti.

Cezaevindeki görüşmeye dair konuşan Tanrıkulu, ziyareti Nevruz dolayısıyla gerçekleştirmediğini, arkadaşlıklarının Diyarbakır Baro Başkanı olduğu döneme dayandığını belirterek özel bir görüşme olduğunu kaydetti.

Demirtaş’ın sağlık durumuna ilişkin bilgi alan Tanrıkulu, sağlık durumunun ve moralinin gayet iyi olduğunu da söyledi. Tanrıkulu, Demirtaş’ın Nevruza dair, “Bu Nevruz bizim barış talebimizin simgesi oldu” dediğini, 16 Nisan’da gerçekleşecek başkanlık referandumu için de yorumda bulunduğunu aktardı.

Tanrıkulu görüşmede Demirtaş’ın şunları söylediğini aktardı: “‘Hayır’la ilgili gerekçeler farklı olsa bile ortak kaygımız Türkiye’dir. HDP de Türkiye partisi olduğu için endişe ve kaygılarımız bu ülkeye dairdir. 16 Nisan’da ‘Hayır’la Türkiye’nin önü açılacak.""

Yahu teröristi ziyaret etmekteki amaçı ne bu milletvekilinin?

• sadece sezgin tanrıkulu değil chp milletvekillerinin yarısında hdp aşkı var
  • Yazık bunlarla aynı oyu verecekler şimdi ne düşünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın bana göre partiden ihrac edilmesi gerekiyor.

• chpnin içindeki kürt ajanı.bu adamın chp'yi bırak atatürk ile uzaktan yakından alakası yok.atatürk'e dersimde katliam yaptı diyen adamın bugün chp sahnesinde ne işi var.kk,tanrıkulu gibi adım atmayı bilmeyen adamların eline kaldı chp yazık valla..
  • Bunun gibi ak partide kaç kişi var Allah bilir. Aynısı tüm partilerde vardır.

Ermeni soykırımı yapılmıştır diyen adam başdanışmandı. Yönetimde görevli kimler varsa acil reset lazım aslında...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tal.

chpnin içindeki kürt ajanı.bu adamın chp'yi bırak atatürk ile uzaktan yakından alakası yok.atatürk'e dersimde katliam yaptı diyen adamın bugün chp sahnesinde ne işi var.kk,tanrıkulu gibi adım atmayı bilmeyen adamların eline kaldı chp yazık valla..

Profil resminle bu kadar çelişmemen gerekiyordu, ne olduğunu bilmediğiniz resimleri profil resmi yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırımTürkü

Oy verecek parti yok bana chpyi savunmayın

16 Nisan parti secimi degil ama siz ne anlarsiniz. Reisiniz ne dediyse yapin.

• quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

quote:

chpnin içindeki kürt ajanı.bu adamın chp'yi bırak atatürk ile uzaktan yakından alakası yok.atatürk'e dersimde katliam yaptı diyen adamın bugün chp sahnesinde ne işi var.kk,tanrıkulu gibi adım atmayı bilmeyen adamların eline kaldı chp yazık valla..

Profil resminle bu kadar çelişmemen gerekiyordu, ne olduğunu bilmediğiniz resimleri profil resmi yapmayın.

orak-çekici senden mi ögreneceğim? her komunist-sosyalist düşünceye sahip insanları kürt milletçisi diye yaftalamayın.genelleme yapmak iliklerinize kadar işlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 23 Mart 2017; 20:30:30 >
  • Sırtını pkk'ya yasladığını açıkça söyleyen, barajı geçmesini sağlayan, pilav dağıtan, beraber iyi salladık diyen, Atatürk büstü yakan, nice vatan evladını kahpece şehit eden örgütün siyasi maşasının leşlerine taziyeye giden, telefonla eşini arayıp geçmiş olsun diyen CHP'liler kusura bakmasın ATATÜRK'ün gittiği yolu çoktan terk etmişsiniz.

Siz bu kafayla devam edin. Başınızda da Kılıçdaroğlu gibi bir zaatı muhterem varken 25%'i bile zor alırsınız!
  • CHP adını temize çıkarmaya uğraştıkça böyleleri çıkıp daha çok batırıyor.
  • Bu adam niye Chp'de hâla

(Bu duruma mhp ve mhpliler dışında kimse laf söyleyemez 4 partiden her hangi birini destekleyenler içerisinden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 23 Mart 2017; 21:1:21 >
  • quote:

quote:

quote:

orak-çekici senden mi ögreneceğim? her komunist-sosyalist düşünceye sahip insanları kürt milletçisi diye yaftalamayın.genelleme yapmak iliklerinize kadar işlemiş.

Kürt milliyetçisi nasıl oluyor? Sosyalistler Kürt milliyetçiliği yapmaz, suç bende, sen sosyalist değilsin ki. Hem sosyalist olup hem de KK ve Tanrıkulu'nu eleştireceksin, yetmiyormuş gibi sosyalistleri Kürt milliyetçisi yapıyorsun, ben yaftalamıyorum ki sen yaftalıyorsun. Yaşın genç anlaşılan, sana tavsiyem ne olduğunu öğrenmek olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kürt milliyetçisi nasıl oluyor? Sosyalistler Kürt milliyetçiliği yapmaz, suç bende, sen sosyalist değilsin ki. Hem sosyalist olup hem de KK ve Tanrıkulu'nu eleştireceksin, yetmiyormuş gibi sosyalistleri Kürt milliyetçisi yapıyorsun, ben yaftalamıyorum ki sen yaftalıyorsun. Yaşın genç anlaşılan, sana tavsiyem ne olduğunu öğrenmek olacaktır.

sosyalist veya hangi görüşü savundugumu irdelemek senin haddine değil,polemik çıkaran sensin,görüşüm ne olursa olsun,istedigim herkesi eleştiririm.yazdıgın cümlelerde tutarsız.ne yani sosyalistler tanrıkulu ve kk'yı eleştiremez mi? sosyalistleri kürt milliyetçisi diye damgalayan sensin işte ben değilim.klasik diyecek birşey bulamayınca yaş muhabbeti.' Yaşın genç anlaşılan, sana tavsiyem ne olduğunu öğrenmek olacaktır.' gene genelleme yapıyorsun işte sizin gibi insanların genetik hastalıgı bu.yaşımın kaç oldugu ile bu konu arasında ne bağlantı var işte sizin su üstüne çıkma özelligi buda.herşeyi bi siz biliyorsunuz.yaşımında senden büyük oldugunu kanıtlayayım hemen istersen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.