Şimdi Ara

CHP'li Özgür Özel'in şehit cenazesinde güldüğü anlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nk061

Bu muhalefetin muhalefet yapma becerisi yok dediğimde aktroll oluyorum ama şu videoya bakın. Aynısını Erdoğan veya AKP'li birileri yapsa idi konu şu an 52342 öne çıkar, 57452618 yorum, 9898798 hakaret almıştı. (3 dakikalık konu olmasına rağmen)

Samimiyetsizlik akıyor
    Onlar yapıyorlar mı? Peki o zaman sizler bu şekilde mesajlar yazıyor musunuz? Yok 3 dakikalık konu da bilmem ne kadar yorum, hakaret almıştı diye kendince laf atmışsın, samimiyetsizlik akıyor demişsin ama hiç kendi tarafına baktın mı?

Mesela konu açan üye forumca çok tanınan chp karşıtı konularla, mesajlarla(pek çoğu iftira, çarpıtma içeriyor) tanınan biri ama akpye tek laf etmez. Yada konudaki diğer üyelerin mesajları?

Yada sen muhalefet yapma becerisi yok diyorsun ama aynı zamanda iktidar için de iktidar olma becerisi yok diyor musun?

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Yav he he, batırdın, suvuyor musun!!
  • şehitlik kavramının değerini bilmeyenlere ne anlatacaksın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Yav he he, batırdın, suvuyor musun!!
    Türkçe öğretmediler mi sana ? Ah canım benim. Keşke Türkçe öğrenseydin de ne dediğini anlayabilseydik.
  • böyle kişiliksizlerin partiyle bağı koparılmalıdır.

ayıp be kardeşim. anladık bütün siyasetçiler şehit cenazelerine goy goy olsun diye katılıyorsunuz ama bari bunları yapmayın.

terbiyesizler
  • Eğer video gerçek ise:

Çok büyük bir ayıp bu. Biz burada şehide kelle diyenleri eleştirirken seçim öncesi böyle basit bir algı kozu vermek CHP ve CHP seçmenine de hakarettir.

Yazıklar olsun madem güleceksin şehit cenazesine niye geliyorsun ?

Kafanda saç kalmamış ama cenazede gülmemeyi öğrenememişsin yazık olmuş o dökülen her tel saça. Terbiyesizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Türkçe öğretmediler mi sana ? Ah canım benim. Keşke Türkçe öğrenseydin de ne dediğini anlayabilseydik.

Alıntıları Göster
    Yoruuuuu sen anladın onu gerisi teferruat..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu muhalefetin muhalefet yapma becerisi yok dediğimde aktroll oluyorum ama şu videoya bakın. Aynısını Erdoğan veya AKP'li birileri yapsa idi konu şu an 52342 öne çıkar, 57452618 yorum, 9898798 hakaret almıştı. (3 dakikalık konu olmasına rağmen)

Samimiyetsizlik akıyor
    Aynisini AKP yapsaydi korumalari o kaseti almisti.

Aslinda almaya bile gerek yok

• quote:

Yoruuuuu sen anladın onu gerisi teferruat..

Alıntıları Göster
    Türkçe konuşmadığın için anlayamadım. Teferruat kelimesini biliyor olman güzel, ama Türkçe teferruat değil. Yani yine sınıfta kaldın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

şehitlik kavramının değerini bilmeyenlere ne anlatacaksın ki
    Evet sehide kelle diyenlere ne anlatabilirsin ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Heee aynen heee doğru doğru heeeeee.. Kendinle eğlen sen..
  • quote:

Heee aynen heee doğru doğru heeeeee.. Kendinle eğlen sen..
    Canım benim ya. Çok üzülüyorum şu haline. Kaç mesajdır bana laf atmaya çalışıyorsun ama halen daha düzgün tek bir cümle kurmayı başarabilmiş değilsin. Büyük başarıdır. Tebrik ediyorum.
    Yav he he yörüüüü..
    sanki edebi bir forumda tartışma oluyoda nokta virgil imla hatası olsa bizimle degilsin. maksat bi yerden vurmakta neresi olursa olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

sanki edebi bir forumda tartışma oluyoda nokta virgil imla hatası olsa bizimle degilsin. maksat bi yerden vurmakta neresi olursa olsun.
    İmladan bahsetmedim. Türkçe diyorum. Anlaşılan ortak problem var.
    türkçe düzgün olsa bukezde noktalam imla dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Bir elinde mikrofon diğer kolunu şehit tabutuna dayayarak nutuk çekenlere, 200 küsür kişinin öldüğü gece canlı yayında sırıtanlara, çok sayıda şehidin verildiği çarpışmanın ertesinde düğün yapan ve düğüne katılanlara, onlarca kişinin öldüğü terör saldırısının ardından zafer kazanmış edasıyla köprü açılışı yapıp "selfie" çekenlere ve daha nicelerine sesi çıkmayanlar gelip boşuna duyar kasmasın.

Belli ki bekleme sırasında iki kişi kendi arasında sohbet ediyor. Ben kendi cenazemizde bile güldüğümüzü biliyorum. Üzerinden siyaset yapacak başka malzeme kalmadı mı ? Ayrıca herkesçe bilinen kişilerin de bu tip konulara dakika farkıyla damlaması da ayrı bir güzel oluyor. Bari bu kadar belli etmeyin lan
    milletin her tarafından lümpenlik akıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.