Şimdi Ara

CHP'li Özgür Özel'in şehit cenazesinde güldüğü anlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Utanmadan bunu da savunurlar dedim ve şaşırtmadılar. Aklamak uğruna ama şu da şunu yapmıştı yeaaa o zaman gülebilir te be yaw demek istemişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu muhalefetin muhalefet yapma becerisi yok dediğimde aktroll oluyorum ama şu videoya bakın. Aynısını Erdoğan veya AKP'li birileri yapsa idi konu şu an 52342 öne çıkar, 57452618 yorum, 9898798 hakaret almıştı. (3 dakikalık konu olmasına rağmen)

Samimiyetsizlik akıyor
    Hocam o kadar haklısınız ki... burda muhalefet dil uzatınca aktroll oluyoruz hemen. İnsanların kafasında yerleşmiş bir insan illa bir görüse-partiye mensup olmalı. Türk halkı böyle, yanlışı yanlışla örtmeye çalışır, kendi partisinin yaptıgı yanlışları görmek istemez.

• ResenİcraEdenAvukat R kullanıcısına yanıt
    Şimdi cevabıma uzun uzun satırlar ile cevap yazan bir arkadaş var. Üslubuna bakarsanız nasıl hırçın ve nasıl saldırgan olduğunu anlayacaksınızdır. Karşısındakini bir insan olarak değil bir hasım olarak görüp o şekilde cevap yazmış. Şimdi ben o arkadaş ile hararetli bir tartışmaya girsem adım aktroll oluyor. Ama onlar yapınca chptroll olmuyor. Tartışmaya girmesem aa korktu kaçtı oluyor.

İşte maalesef ne yazık ki ülkemizdeki muhalefet anlayışı bundan ibaret. Saldır , küçümse , ötekileştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

15 temmuzda olduğuna dair bir kanıt var mı.

Alıntıları Göster
    Türkiye de değildin galiba sor Türkiye de olan herhangi birine o gece muhakkak izlemiştir söyler sana küçük bir Google araştırması ile bulabilirsin biz canlı canlı sırıtmasını izlemiştik tabi kimse bir şey demedi tiyatro sandı ona güldü galiba sayın Bakan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Türkiye de değildin galiba sor Türkiye de olan herhangi birine o gece muhakkak izlemiştir söyler sana küçük bir Google araştırması ile bulabilirsin biz canlı canlı sırıtmasını izlemiştik tabi kimse bir şey demedi tiyatro sandı ona güldü galiba sayın Bakan.

Alıntıları Göster
    Sapla samanı karıştırmayın.CHP'li vekilin densizliği ile bu konunun ne alakası var.adam şehit cenazesinde pis pis sırıtmış.

15temmuz da Gecenin saat 3'ünde daha neyin ne olduğu belli değil.şehit var mı yok mu belli değil.bakanın gülmesi gayet olağan bir durum.

tiyatroyu biz Kemal'in bakırköy belediye başkanının evine giderken havaalanı girişinde ki tankların kemale yol verirken gördük.çok güzel bir tiyatro izledik.

• quote:

Sapla samanı karıştırmayın.CHP'li vekilin densizliği ile bu konunun ne alakası var.adam şehit cenazesinde pis pis sırıtmış.

15temmuz da Gecenin saat 3'ünde daha neyin ne olduğu belli değil.şehit var mı yok mu belli değil.bakanın gülmesi gayet olağan bir durum.

tiyatroyu biz Kemal'in bakırköy belediye başkanının evine giderken havaalanı girişinde ki tankların kemale yol verirken gördük.çok güzel bir tiyatro izledik.

Alıntıları Göster
    Canım sıkıldı videosunu buldum, 10 küsür dakika.

https://www.youtube.com/watch?v=V-m5YYiX8I4

9. dakikadan sonra bakanımızın yüzündeki hoş sedayı bir kaç defa görebilirsiniz. Cumhurbaşkanı ise 5 dakika önce genelkurmay başkanının durumunu bilemediğini, C.başkanlığı genel sekterinin yakalandıgını, kendisinin ise marmarisde kaldığı otelin bombalandıgını demekte.
    Altyazılardan benim sayabildiğim Anadolu ajansına göre 19 kişinin şehit olduğu biliniyor. Bunun 12'si ise gölbaşı özel harekat'dan

Evet hiç bir şey belli değilmiş.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hem kendin soruyorsun hem ne alakası var diyorsun bu konuyla diyorsun sonra aklımızla dalga geçmeyin dersiniz.

Neymiş efendim darbe gecesi gülmek olağanmış şehit var mı yok mu belli değilmiş bari Kemale yol verirken gördük felan yazma utanmadan sanki 15 Temmuzda ülkeden haberin varmış gibi bu yaptığın cahilce açıklama hiç bir haberin olmadığını gösteriyor şehit var mı yok mu belli değilmiş .

15 Temmuz 2016 ANKARA'nın merkezinde sokakta darbenin sonuna kadar yaşamış ve ailesi Ankara'da yaşayan birisi olarak gece 11-12 sularında Gölbaşı Özel Harekat Dairesinin bombalandığını öğrendik ki o saatlerde meydanda ki herkese yayıldı haber 47 şehit verdik.

Aynı saatlerde çok geçmeden Emniyet Müdürlüğüne bomba atıldı bütün Ankara'dan duyuldu.

Açıklama ise Erdoğan havaalanına indikten sonra 3-4 sularında yapılıyor ne sanıyorsun haberleri yok olaylardan her şey bitti ziyan yok bakan da onda gülüyor olağan demek

Chp li vekile gelince SİZİN KADAR OMURGASIZ OLUP BÜKÜLEMİYORUZ SAVUNACAK BİR TARAFI YOK densizlik yapmışlar sohbetlerini orada yapmamaları lazım tabi ülkemde şehitliği normalleştirenler utansın.

• Gülmesi çok çok yanlış ama şehitlere kelle diyen bir CBde olduğunu unutmamak gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Hem kendin soruyorsun hem ne alakası var diyorsun bu konuyla diyorsun sonra aklımızla dalga geçmeyin dersiniz.

Neymiş efendim darbe gecesi gülmek olağanmış şehit var mı yok mu belli değilmiş bari Kemale yol verirken gördük felan yazma utanmadan sanki 15 Temmuzda ülkeden haberin varmış gibi bu yaptığın cahilce açıklama hiç bir haberin olmadığını gösteriyor şehit var mı yok mu belli değilmiş .

15 Temmuz 2016 ANKARA'nın merkezinde sokakta darbenin sonuna kadar yaşamış ve ailesi Ankara'da yaşayan birisi olarak gece 11-12 sularında Gölbaşı Özel Harekat Dairesinin bombalandığını öğrendik ki o saatlerde meydanda ki herkese yayıldı haber 47 şehit verdik.

Aynı saatlerde çok geçmeden Emniyet Müdürlüğüne bomba atıldı bütün Ankara'dan duyuldu.

Açıklama ise Erdoğan havaalanına indikten sonra 3-4 sularında yapılıyor ne sanıyorsun haberleri yok olaylardan her şey bitti ziyan yok bakan da onda gülüyor olağan demek

Chp li vekile gelince SİZİN KADAR OMURGASIZ OLUP BÜKÜLEMİYORUZ SAVUNACAK BİR TARAFI YOK densizlik yapmışlar sohbetlerini orada yapmamaları lazım tabi ülkemde şehitliği normalleştirenler utansın.

Alıntıları Göster
    Şakamısın nesin yahu.konu ne CHP'li grup başkanvekilinin densizliği,edepsizliği.adam şehit cenazesinde kıkırdayarak gülüyor.buraya kadar anladın mı.ok.şimdi konu burdan 15temmuz gecesi saat 3sıralaronda reisin basın toplantısında Berat Albayrağın gülmesi ile alakası ne.Albayrak şehit cenazesinde mi yoksa Atatürk havalimanı nda mı.neye güldügünü biliyormusun.belki ordan birisi selam verdi ona başını salladı ve güldü.belki birisi reis adamsın diye bagırdı ona güldü.ne yani havaalanında gülmek YASAK MI.

• quote:

Alıntıları Göster
    "bakanın gülmesi gayet olağan bir durum"...

Darbe sırasında...?

Fanatikliğin bu kadarı...

• quote:

Alıntıları Göster
    O goruntuyu o gece milyonlar izledi. Günlerce damat bakan bey niye güldü diye tartışıldı. Ve siz bunu hatirlamiyorsunuz???

• quote:

Alıntıları Göster
    Tank nasil yol vermis? Video koyun da görelim. İftira gunahtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Şimdi cevabıma uzun uzun satırlar ile cevap yazan bir arkadaş var. Üslubuna bakarsanız nasıl hırçın ve nasıl saldırgan olduğunu anlayacaksınızdır. Karşısındakini bir insan olarak değil bir hasım olarak görüp o şekilde cevap yazmış. Şimdi ben o arkadaş ile hararetli bir tartışmaya girsem adım aktroll oluyor. Ama onlar yapınca chptroll olmuyor. Tartışmaya girmesem aa korktu kaçtı oluyor.

İşte maalesef ne yazık ki ülkemizdeki muhalefet anlayışı bundan ibaret. Saldır , küçümse , ötekileştir.
    Tartışmaya girebilmen için öncelikle bir argüman sunabiliyor olman gerekiyor. Hiçbir belgen veya kanıtın olmadan iftira atarsan ona göre cevap alırsın. Sonra da ben yapınca öyle diyorlar ama onlar yapınca ibibik ibibik diye zırvalarsın. Sözünün eriysen, adam gibi gider o iddia ettiğin şeyleri ispatlarsın. Açık açık yazdım. Benim Chpli veya herhangi bir partili olduğumu, herhangi bir tarafın taraftarı olduğumu, şahsına yönelik Akp ile bir bağın olduğunu söylediğimi, profilimin gizli olduğunu ispatlamakla mükellefsin. Bunu yapmadığın sürece attığın palavralar ile bir iftiracı ve yalancı olarak kalacaksın. Üstelik inançlı biriysen, hakkıma girdiğinle kalacaksın ki bunun hesabını da ben sormayacağım. O yüzden ya adam gibi o iddialarını ispatlarsın veya hakkaniyetli, dürüst biriysen özür dilersin. Bunu yapmadığın müddetçe yalancı, iftiracı ve de evet korkak olarak kalmaya devam edeceksin. Arkadan konuşmakla olmuyor bu işler.

Sen gel kafana göre her türlü iftirayı at, yalanı söyle, kul hakkına gir. Sert çıkıp ispatla deyince de korkakça ortadan kaybolsun, sonra da birileri gibi arkadan arkadan konuş. Yok yahu ? Tek akıllı, tek çakal sensin zaten değil mi ? İdeoloji uğruna insanların günahlarını almak o kadar kolay değil. Konuşurken edebinizi, haddinizi bileceksiniz biraz. Ağlayacaksan oynamayalım diye bir laf vardır ya, sevmesem de o lafı sonuna kadar hak ediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Tartışmaya girebilmen için öncelikle bir argüman sunabiliyor olman gerekiyor. Hiçbir belgen veya kanıtın olmadan iftira atarsan ona göre cevap alırsın. Sonra da ben yapınca öyle diyorlar ama onlar yapınca ibibik ibibik diye zırvalarsın. Sözünün eriysen, adam gibi gider o iddia ettiğin şeyleri ispatlarsın. Açık açık yazdım. Benim Chpli veya herhangi bir partili olduğumu, herhangi bir tarafın taraftarı olduğumu, şahsına yönelik Akp ile bir bağın olduğunu söylediğimi, profilimin gizli olduğunu ispatlamakla mükellefsin. Bunu yapmadığın sürece attığın palavralar ile bir iftiracı ve yalancı olarak kalacaksın. Üstelik inançlı biriysen, hakkıma girdiğinle kalacaksın ki bunun hesabını da ben sormayacağım. O yüzden ya adam gibi o iddialarını ispatlarsın veya hakkaniyetli, dürüst biriysen özür dilersin. Bunu yapmadığın müddetçe yalancı, iftiracı ve de evet korkak olarak kalmaya devam edeceksin. Arkadan konuşmakla olmuyor bu işler.

Sen gel kafana göre her türlü iftirayı at, yalanı söyle, kul hakkına gir. Sert çıkıp ispatla deyince de korkakça ortadan kaybolsun, sonra da birileri gibi arkadan arkadan konuş. Yok yahu ? Tek akıllı, tek çakal sensin zaten değil mi ? İdeoloji uğruna insanların günahlarını almak o kadar kolay değil. Konuşurken edebinizi, haddinizi bileceksiniz biraz. Ağlayacaksan oynamayalım diye bir laf vardır ya, sevmesem de o lafı sonuna kadar hak ediyorsun.

Alıntıları Göster
    Yorumları okuyup mantık çerçevesinde idrak edebilen her üye benim ne demek istediğimi anlamıştır. Saldırgan tavrınız gerçek yüzünüzü ve kininizi ortaya çıkarıyor. Eğer yazdıklarımı sindire sindire okursanız neyi-neden yazdığımı anlayacaksınız.

• quote:

Alıntıları Göster
    hayırdır sende bolu tünelinde miydin

şaka gibi ya
  • şehit Mustafa Kozak'ın cenaze merasiminde, acılı ailesine aldırış etmeden kıs kıs gülerek edepsizliğini bir kez daha deşifre etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Aktörler;
    Chp'nin mobese görse konuşan
    grup başkan vekili Özgür Özel,

ve ittifak tavanda var tabanda yok diyen Mhp Manisa belediye başkanı
    Cengiz Ergün
    4,4644
    5,2894
    5,7500
    6,2900

hüloooooğw
  • aradan biraz geçsin aygül gene kadeh paylaşır..
  • şimdiki algı bumu? chp li biri cenazede güldü diye muharrem inceye oy vermeyellim mi

16 yıldır iktidar olan bu hükümet insanları nasıl düşünür bir hale getirmişliğinin örneklerinden biri.

En büyük keyif alacağım şey bu iktidar gittiğinde yandaş şirketlerin ve yandaş basının can çekişe çekişe yok olacağını izlemek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.