Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

CHP'li Özgür Özel'in şehit cenazesinde güldüğü anlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
56
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> CHP'li Özgür Özel'in şehit cenazesinde güldüğü anlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2121 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:40:36 Konu Sahibi
      Şırnak'ta PKK'lı teröristlerin tuzakladığı EYP'nin infilak etmesiyle şehit olan Mustafa Kozak'ın cenazesine katılan Özgür Özel'in, herkes ağlarken gülerek sohbet etmesi eleştirilere neden oldu.

http://www.ensonhaber.com/chpli-ozgur-ozelin-sehit-cenazesinde-guldugu-anlar.html

|
      |

Herkes yürür; cambaz ip üstünde yürür.
    • Yarbay
      2121 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:41:54 Konu Sahibi
      Aktörler;
      Chp'nin mobese görse konuşan
      grup başkan vekili Özgür Özel,

ve ittifak tavanda var tabanda yok diyen Mhp Manisa belediye başkanı
      Cengiz Ergün

• Yarbay
      8074 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:42:58
      Bu muhalefetin muhalefet yapma becerisi yok dediğimde aktroll oluyorum ama şu videoya bakın. Aynısını Erdoğan veya AKP'li birileri yapsa idi konu şu an 52342 öne çıkar, 57452618 yorum, 9898798 hakaret almıştı. (3 dakikalık konu olmasına rağmen)

Samimiyetsizlik akıyor

Peugeot 306 1.6 Platinum 90 HP, Gümüş Gri, 2001 Model
      Peugeot 307 1.6 XR 110 HP, Gri, 2005 Model
      Citroen Berlingo 1.6 HDI Combi SX 92 HP, Beyaz, 2012 Model
      Tofaş Kartal 1.6 5 Vites 75 HP, Beyaz, 1991 Model

Yukarıda yazılı olan araçlar mal varlığımı göstermek için değil, bu araçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere kullanıcı yorumları yaparak yardımcı olmak içindir.
    • Yarbay
      2121 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:51:40 Konu Sahibi

hem de alası
      |
      |
      nk061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2027 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:53:53

mesajımı alıntı yapanlara MUTLAKA cevap veririm. cevap vermiyorsam MUTLAKA bloklu demektir.
    • Çavuş
      48 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:54:27
      aynen bunlar şehitler gelirken düğünde yapmıştı dimi.yoksa bunlar değilmiydi
      |
      |

• Yarbay
      4556 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:55:04
      Mesaj grubunuza beni de alsanıza.
      |
      |

• Yarbay
      4671 Mesaj
      14 Mayıs 2018 17:32:42
      Yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

Audi A4 Tdi 2.0 Quattro
    • Yüzbaşı
      734 Mesaj
      14 Mayıs 2018 17:34:43

15 TEMMUZ GECESİ
      DARBE TEŞEBBÜSÜ OLMUŞ
      İNSANLAR ÖLMÜŞ

SAHİİ GÜLECEK NE VAR

ali ismail korkmaz'ı unutma "vakit varken tomurcukları topla, zaman hala uçup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir"
    • Teğmen
      206 Mesaj
      14 Mayıs 2018 17:35:55
      şehide kelle diyenlerden bi farkları yoktur
      |
      |

• Yarbay
      5819 Mesaj
      14 Mayıs 2018 18:01:11
      Bir elinde mikrofon diğer kolunu şehit tabutuna dayayarak nutuk çekenlere, 200 küsür kişinin öldüğü gece canlı yayında sırıtanlara, çok sayıda şehidin verildiği çarpışmanın ertesinde düğün yapan ve düğüne katılanlara, onlarca kişinin öldüğü terör saldırısının ardından zafer kazanmış edasıyla köprü açılışı yapıp "selfie" çekenlere ve daha nicelerine sesi çıkmayanlar gelip boşuna duyar kasmasın.

Belli ki bekleme sırasında iki kişi kendi arasında sohbet ediyor. Ben kendi cenazemizde bile güldüğümüzü biliyorum. Üzerinden siyaset yapacak başka malzeme kalmadı mı ? Ayrıca herkesçe bilinen kişilerin de bu tip konulara dakika farkıyla damlaması da ayrı bir güzel oluyor. Bari bu kadar belli etmeyin lan

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!
      MSI X99A Gaming 7, Nvidia Gtx980, Core i7 5820K, Dark N10, Logitech Z523, Samsung 46C750, Philips 273ELH, Samsung Note 10.1, iPhone 6 Plus 64GB, Razer Kraken 7.1, Sony PS4,
    • Yarbay
      8074 Mesaj
      14 Mayıs 2018 18:12:52

Her zaman dediğim gibi. Her hangi bir grup ile ya da AKP ile bağımı ortaya çıkartana ömür boyu maaşım feda. Profilim de açık. Sizler gibi saklamıyorum. Objektif yorum yapanları çekememeniz normal çünkü sizler ezelden beri tarafsız olamadınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Kraven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2570 Mesaj
      14 Mayıs 2018 18:16:03
      Söz konusu CHP ise, bunların şehitlik ile bir alakası yok, şaşırmadık tipitipe.

Geçmişte de olmadı zaten, hiçbir zaman olmadı. Gündemlerinde bu konu yok arkadaşların.
      |
      |

• Yarbay
      3248 Mesaj
      [06 Ocak 2019 15:52:02 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      14 Mayıs 2018 18:27:21
      chp ile başlayan bir cümlede saşıracak bir durum olmaz.
      |
      |

Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.
    • Yarbay
      5819 Mesaj
      14 Mayıs 2018 18:27:39
      quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Her zaman dediğim gibi. Her hangi bir grup ile ya da AKP ile bağımı ortaya çıkartana ömür boyu maaşım feda. Profilim de açık. Sizler gibi saklamıyorum. Objektif yorum yapanları çekememeniz normal çünkü sizler ezelden beri tarafsız olamadınız.
      Ne saçmalıyorsun ? Basmakalıp cümleler yazacağına biraz düşünüp öyle konuşsan hiç fena olmayacak. "Ayrıca herkesçe bilinen kişiler" dedim. Bunların arasına kendini dahil ediyormuşsun ki üzerine alınıp cevap vermeye çalışıp daha beter saçmalamışsın. Herhangi bir isim falan vermedim ben çünkü. Ayrıca ben üyeliğimi açtığımdan beri hiç profilimi gizlemedim. Gizleyenlere de hep sinir olmuş ve eleştirmişimdir. Profilimin gizli olduğunu nerenden uydurdun ?

Objektifliği böyle bir konuda, böyle bir tanımlamada kullandığına göre hem Türkçe anlamını hem kavramın ne olduğunu bilmiyorsun demektir. Hadi onu geçelim. Benim hangi taraftan olduğumu nereden anladın ? Daha doğrusu nerenden uydurdun ? Bunu söylediğine göre benim bir tarafın taraftarı olduğumu biliyor olman gerekiyor. O halde ben de diyorum ki, benim Akpli, Mhpli, Chpli veya herhangi bir partinin taraftarı olduğumu söylediğim tek bir mesajımı buraya getirmek zorundasın. Getirmezsen okumadan, bilmeden basmakalıp cümlelerle karşındakini yaftaladığını, iftira attığını kabul edip özür dileme dürüstlüğünü gösterecek misin ?

Yine ayrıca senin maaşına falan ihtiyacım yok, Allah daha çok versin beni ilgilendirmiyor. Çünkü oradaki sözünün muhatabı ben değilim. Akp veya herhangi(önce düzgün yazalım) bir grup ile bağın olduğunu söyleyenlere soracaksın bunu.

Bir insan tek bir mesaj içinde anca bu kadar saçmalayabilir, zırvalayabilirdi. Zoru başarmışsın. Tebrik ediyorum.
      |
      |

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!
      MSI X99A Gaming 7, Nvidia Gtx980, Core i7 5820K, Dark N10, Logitech Z523, Samsung 46C750, Philips 273ELH, Samsung Note 10.1, iPhone 6 Plus 64GB, Razer Kraken 7.1, Sony PS4,
    • Binbaşı
      1320 Mesaj
      14 Mayıs 2018 21:35:41
      Gülmesi yanlıştır. Bu ulkede c.baskani 12 şehidin geldigi gun kizina binlerce kişilik dugun yapti. O da cok yanlış.

|
      |

• Yarbay
      5079 Mesaj
      14 Mayıs 2018 21:54:43
      Pisliği pislikle sıvamak istemediğim için buraya diğer partilerin yaptıklarını video olarak koymuyorum ama siz de biraz yüzsüzlüğü bırakıp kendi sorunlarınızı eleştirin de ondan sonra başka partilere atıp tutun.

Bu 2 akıllının da kendi ailesinden birini kaybettiği zaman başkalarını gülerek gördüğünde ne hissettiğini tez zamanda görmek dileğiyle....

|
      |

Asus Z270-A Prime-İntel i7 7700k-Corsair 8*2 3000 MHZ-Zotac GTX 1070 AMP EXTREME- Samsung 850 Evo 500 gb-Toshiba P300 2Tb-Corsair H150İ Pro RGB- Asus PCE AC68- Thermaltake Core V71 Power Cover Edition-Evga 750GQ-ACER Predator 27" XB271HU-Logitech G602-
    • Yüzbaşı
      652 Mesaj
      14 Mayıs 2018 22:01:05
      quote:

Orijinalden alıntı: cenup

15 TEMMUZ GECESİ
      DARBE TEŞEBBÜSÜ OLMUŞ
      İNSANLAR ÖLMÜŞ

SAHİİ GÜLECEK NE VAR
      ...
      |
      |

Dedikodu yapanlar sakızlarla düzüşür.
    • Yüzbaşı
      355 Mesaj
      14 Mayıs 2018 22:15:51
      Ne var ki bunda.mecliste yan yana oturduğu dava arkadaşı PKK cenazelerinde boy gösterip devlete katil diyordu.buda şehit cenazesinde gülmüş.şaşırdık mı kesinlikle hayır.

|
      |

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      14 Mayıs 2018 22:18:31
      quote:

Orijinalden alıntı: cenup

15 TEMMUZ GECESİ
      DARBE TEŞEBBÜSÜ OLMUŞ
      İNSANLAR ÖLMÜŞ

SAHİİ GÜLECEK NE VAR
      15 temmuzda olduğuna dair bir kanıt var mı.

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
Paykasa
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.