Şimdi Ara

CHP’li Özel: 26 Ağustos’ta seçim olursa İYİ parti giremez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Habertürk TV yayınında CHP olarak seçime hazır olduklarını belirten Özel, “CHP olarak ilk kararımızın arkasındayız. Devlet Bahçeli’yi buna ne zorladı, bunu bulmak lazım.” dedi. 26 Ağustos’ta seçimin gerçekleşmesi durumunda İYİ Parti’nin seçime giremeyeceğini öne süren Özel, “Seçim kanunu diyor ki, bir partinin seçime girebilmesi için en az 41 ilde örgütlenmiş olması lazım. Daha sonra büyük kurultayını yapmış olması lazım. Ve büyük kurultayından en az 6 ay geçmiş olması lazım. İYİ Parti, 6 ayı 1 Eylül’de dolduruyor. Seçimler 26 Ağustos’ta gerçekleşirse İYİ Parti seçime katılamaz. Devlet Bahçeli ‘Biz İYİ Parti olmadan seçime girmek istiyoruz’ diyor.” ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/chpli-ozel-26-agustosta-secim-olursa-iyi-parti-giremez-2356328/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lolobayram -- 17 Nisan 2018; 16:4:55 >

• ulan bahçeli
  • Eğer böyle bir durum varsa, Türkiye karışır. Olacakları düşünmek bile istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Eğer böyle bir durum varsa, Türkiye karışır. Olacakları düşünmek bile istemiyorum.
    İlk dayağı sen yiyeceksin sonra tövbe edeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

İlk dayağı sen yiyeceksin sonra tövbe edeceksin.

Alıntıları Göster
    Ben hazırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    CHP’li Özel: 26 Ağustos’ta seçim olursa İYİ parti giremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.