Şimdi Ara

CHP'li GAMZE AKKUŞ PKK'lı CENAZESİNDE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yazıyorum yazıyorum saçma sapan kaynakları çıkıyor :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP de zaten birçok PKK lı vekil vardı.Şaşırmadım açıkçası ama hala insanlar nasıl CHP ye oy verip AKP lilere vatan haini diyebiliyor onu anlayamıyorum.Çok farklı bir şey bu CHPli kafası
  • Kendini her yerde belli eden arkadaşlar kaybolmuş yine. Seçim sonrasıda jkaybolmuşlardı
  • Ortak oldukları bir çok nokta var.

• Iyı çalmış ama

• skandal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chp ciddi manada secmeniyle dalga geçiyor tam bir oportünist cephesi.cenazelere gidip gerillalari isbirlikci ilan etmeseler bari

• quote:

Orijinalden alıntı: SaidAbdullah

skandal

Saidabdültayyip 1 yıl önceki konuyu hortlatıp ne yapmaya çalışıyorsun?
    Oğlum senin amacın ne? Chplilerin yaptığı alçaklıkları gösterip iktidarın ülkeyi pkkya peşkeş çekmesini unutturmak mı?
    Bu karı kimin nesidir bilmem ama chp bunları içinde tuttukça oy kaybeder. Bu kesin bir gerçek.
    Sen gibilerde bu tipler üzerinden akpnin yaptığı pkk yanlısı icraatları aklamaya çalışırsınız.

Boşuna maval okumayın burada akpliler chp kötü kime oy verelim diye. %50 oy vermişsiniz oynuz 5'e bile bölünse sıfırdan 5 partiyi meclise sokarsınız.

• O zamanlar; Suriyede işid ile savaşan pyd-ypg, Türkiye için terörist değildi.Ypgnin terör örgütü olarak tanımlanma tarihi 2016, bu haber 2015.Gamze hanım tıpkı akpliler gibi kandırılmış.Tıpkı fetö gibi.Nasıl 17-25'ten öncesi akplileri bağlamıyorsa bu da chpli milletvekilini bağlamaz.Zaten bağlasa partiden şutlanırdı.
    Teröristin ölüsü, 4 ay bekledikten sonra, Numan Kurtulmuş ve Diyanet işlerinin girişimi ile Türkiyeye getirilmiş(bakın çok acayip) Havuz medyası o kadar saldırıyor ama terörist leşini kimler getiriyor.

Kandırılmak siyasilerin kaderi sanırım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MateryalizminPeygamberi M kullanıcısına yanıt
    Twitterda falanda bu kadina saldirilar basladi, bu da dh sorumlusu herhalde. Yoksa akpnin yaptigi seylere ses cikarmayip desteklerken aynisini chp yapinca laf etmesi mantikli degil.

Mesela:
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/akpli-vekil-pydli-teroristin-taziyesinde-134031h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 22 Kasım 2016; 21:40:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.