Şimdi Ara

CHP'li GAMZE AKKUŞ PKK'lı CENAZESİNDE (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dehadar

Dün siyasi rant için birlik olan bu gün cenazesine gider.Şaşırmadık

Başkan yardımcısı olduğu CHP'ye değil de HDP'ye oy verdiğini söyleyeni gördükten sonra elbette buna hiç şaşırmamak lazım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

"Suriye'de IŞİD militanlarının yerleştirdiği mayına basarak yaşamını yitiren Aziz Güler'in 2 aydır Suriye'de bekletilen cenazesi, Başbakan'ın izniyle Türkiye'ye getirildi."

IŞİD e karşı duran biriymiş.

ayrıca kaynak sabah gazetesi

not chpli değilim

Akit ve ise sabah gazetesi de aynı halttır herkesin gözünde.

Aslı astarı olmayan ve yalan yanlış haberlerin dayatmasından öteye geçemeyecek bir lafta haber.
  • Sezgin Tanrıkulu vb. partiden ihraç edilmeli bence. Bu tipler yüzünden millet solculuğu kürt milliyetçiliği falan sanıyor. Atatürk ilkelerini kendine yol olarak gösteren bir partinin böyle tiplerle işi olmamalı!
  • türkiyede böyle muhalefet oldukça ak parti daha çook iktidar olur sağda solda aramayın hatayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Rezidans iddialarıyla sık sık gündeme gelen CHP'li Gamze Akkuş İlgezdi, PKK'lı teröristin cenazesinde gözyaşları döktü.
    CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, PYD'ye katılıp Kobani'de öldürülen teröristin cenazesinde boy gösterdi.

TERÖRİSTİN CENAZESİNDE GÖZYAŞLARI

Rezidans ve yolsuzluk iddialarıyla gündemden düşmeyen CHP'li vekil, teröristin cenazesinde gözyaşları dökerken objektiflere takıldı.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DA ORADA

PKK'lı teröristin cemevinden kaldırılan cenazesine CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da katıldı.

http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/11/20/chpli-gamze-akkus-ilgezdi-pkkli-cenazesinde

Birseyleri doğru okumak gerek. Habere gore olen kisi pkkli degil pydli imis.

Bu durumda o chpli vekil terorist cenazesine katilmamis oluyor.

Neden mi dersen, daha bir iki gun once akpli dis isleri bakani feridun sinirli oglu pydnin terorist orgut degil bir siyasi parti oldugunu soyledi.

Simdi dis isleri boyle diyorken o chpli vekil nasil oluyorda teroristin cenazesine katilmis oluyor? Sonucta konusulan pyd ayni.

Yoksa sayin dis isleri bakanimimiz da mi terorist destekcisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Rezidans iddialarıyla sık sık gündeme gelen CHP'li Gamze Akkuş İlgezdi, PKK'lı teröristin cenazesinde gözyaşları döktü.
    CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, PYD'ye katılıp Kobani'de öldürülen teröristin cenazesinde boy gösterdi.

TERÖRİSTİN CENAZESİNDE GÖZYAŞLARI

Rezidans ve yolsuzluk iddialarıyla gündemden düşmeyen CHP'li vekil, teröristin cenazesinde gözyaşları dökerken objektiflere takıldı.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DA ORADA

PKK'lı teröristin cemevinden kaldırılan cenazesine CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da katıldı.

http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/11/20/chpli-gamze-akkus-ilgezdi-pkkli-cenazesinde

Birseyleri doğru okumak gerek. Habere gore olen kisi pkkli degil pydli imis.

Bu durumda o chpli vekil terorist cenazesine katilmamis oluyor.

Neden mi dersen, daha bir iki gun once akpli dis isleri bakani feridun sinirli oglu pydnin terorist orgut degil bir siyasi parti oldugunu soyledi.

Simdi dis isleri boyle diyorken o chpli vekil nasil oluyorda teroristin cenazesine katilmis oluyor? Sonucta konusulan pyd ayni.

Yoksa sayin dis isleri bakanimimiz da mi terorist destekcisi?

Aboov headshot geldi kaçın

• pydli değil ypgli olur o zaman.aynı şeyin laciverti yani.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Peki sabah gazetesi niye pyd diyor o zaman?

Yoksa sabah gazetesi de mi yalanci?

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    sabah gazetesinin yazdığını açıp sabaha soracaksın.pyd ypg bizdeki hdp pkk,fark gören varsa o da onun bileceği iş.
  • helal olsun adama işide karşı savaşmış bizim buradaki akp lilerde işidi desteklesin dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 21 Kasım 2015; 10:37:03 >
  • la hala ak partililer ışidi destekliyor kafası.ne diyelimki şimdi buna?
  • Bu Ataşehir Belediye Başkanı kocası ile rüşvetin dibine vuran, oturduğu 8 trilyonluk rezidansı memur maaşımla aldım diyen CHP seçmenine göre sütten çıkmış ak kaşık olan kadın değil mi? CHP seçmeni bunları da görsün lütfen. Nedense rüşveti yiyen, vatan hainliğini yapanlar CHP safından olunca seçmenlerinden ses yok. Sonra çağdaşız, aydınız. Cahilin kralısınız haberiniz yok.
  • Nedense hiç şaşırmadım.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Zaten sorun orada. Disisleri bakani da pydyi terorist olarak gormuyor.

Tepkimiz akpnin bakani bunu yaparken sorun olmuyor ama bu vekil yapinca sorun olarak gorenlere.

orada adam pyd ye hdp ypg ye de pkk benzetmesi yapıyor iyice okumadan birşey bulmuş gibi üstüne atlayıp gelmişsin.ben aynı benzetmeyi o söylemeden de yapıyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

orada adam pyd ye hdp ypg ye de pkk benzetmesi yapıyor iyice okumadan birşey bulmuş gibi üstüne atlayıp gelmişsin.ben aynı benzetmeyi o söylemeden de yapıyorum zaten.

Ama gazete pyd diyor. Ypg demiyor.

Sonucta pyd muhattap alinip siyasi bir parti olarak goruldugunden o cenazeye katilim sorun olamaz.

O zaman ne yazdigini bilmeden haber yapan gazetelere guvenmemek gerek.

Ya da o cenazeye katilan vekilden ozur dilenmeli terorist yanlisi gibi gosterildigi icin.

• Güzelim CHP ne hale geldi ya! CHP'nin adam olması gerek.

yav bende hdpye bazen pkk diyorum sorun yok aynı yere gidiyor söylediğin zaten.ypg=pkk=terörist ne özürü?bilmediğin ayırt edemediğin uzattığın kafamızı şişirdiğin için senin bizden özür dilemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

yav bende hdpye bazen pkk diyorum sorun yok aynı yere gidiyor söylediğin zaten.ypg=pkk=terörist ne özürü?bilmediğin ayırt edemediğin uzattığın kafamızı şişirdiğin için senin bizden özür dilemen lazım.

Eee o zaman pyd terorist ise disisleri pydyi siyasi parti olarak gorup muhattap aliyor?

Hatta daha onceden pyd baskani salih muslimi kac kere ankarada agirladilar. Niye tutuklamadilar teroristse?

Hukumette mi terorist sevici? Sen buna cevap verdigin an olay kapanir.

senin neyi merak ettiğini ben anlamadım.verdik işte yeterince cevap ne kıvranıp duruyorsun hala?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.