Şimdi Ara

sil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38BAFF06C -- 27 Mart 2021; 0:36:45 >

• Dağıtmış?? yani elde kalmamış alan olmuşsa mesele ne size kalmadı diye mi şikayet ediyorsunuz?

• Çok güzel olmuş bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt

ben şikayet mi ettim sadece haberi sundum  niye bana saldırdın ki şimdi ?

• cay ve komurden farki yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-38BAFF06C

ben şikayet mi ettim sadece haberi sundum  niye bana saldırdın ki şimdi ?

Büyük kayıp zaten bu sektör.

Filmlerde herkes fransız şarabı falan der halbuki bunun hiç bir altyapısı yok fransadaki yatırımcının hakimiyetinden ileri geliyor.

Asıl bu anadoludaki üretilenler ünlüdür yurt dışından alakalı bir isme süryani şarabı deyin tepkisine bakın mesela. Keşke sadece ihraç odaklı sektör desteklense

• https://t24.com.tr/haber/diyanetin-yazisinda-o-mercedesin-fiyati-erdoganin-rakamini-uce-katlamis,298126

Bu haberi hatırlayanlar vardır.

Alıntı

metni:
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'na alınan Mercedes'in fiyatını ısrarla 320-330 bin lira olarak açıklıyor.

Savunma neydi devlet ötv+kdv ödemez.

Bu şaraplarında şarap kısmı olsun olsun 3-20 tl'dir.Vergisi ise uçuk.

İsme bakarsanız yerli ve milli ve hatta yöresel bir şarap.Sepette yöresel.

Bence mahsuru yok.

Buna dini sebeplerle eleştiri getirenlerde önce mesela Arnavutköy belediyesinin çakma iftar etkinliği gibi vakalara (Bknz: Sayıştay raporları) ses etsinler ki samimiyetlerini görelim.

İnsanların huzurunun , keyfinin , eğlencesinin , gülmesinin düşmanı olan kafa hiç uslanmıyor.

• Belediye değil. Başkanın hediyesi.

Bir şişe az ama. Mersin'de kadınlar üretiyor şehrin ürünlerini tanıtım amaçlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Ocak 2021; 1:29:46 >
  •  yalnız onlar temel malzeme yani hiçbir yardım kolisinde şarap göremezsin  çay yoksa şarap için mi diyorsun yani  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38BAFF06C -- 31 Aralık 2020; 15:8:27 >
  • quote:

yalnız onlar temel malzeme yani hiçbir yardım kolisinde şarap göremezsin  çay yoksa şarap için mi diyorsun yani  

keyif için içilen çay, nasıl temel gıda maddesi olabiliyor?

• Yazık günah halkın parası haram içkiye gidiyor. Allah korusun böyle zihniyetten.

• Hangi temel gıda kolisinde çay yok gösterir misin? veya dur dur hangi temel gıda kolisinde şarap var gösterir misin?   Muhalif olacağım diye komikleşiyorsunuz  

• Şarap iyidir iyi kirli kani alir için dostlar
  • quote:

yalnız onlar temel malzeme yani hiçbir yardım kolisinde şarap göremezsin  çay yoksa şarap için mi diyorsun yani  

sarap normalde koladan daha ucuz olmasi lazim vergi olmasa, maliyetsiz bisey. fakir içkisidir şarap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 31 Aralık 2020; 16:2:45 >
  • quote:

Hangi temel gıda kolisinde çay yok gösterir misin? veya dur dur hangi temel gıda kolisinde şarap var gösterir misin?   Muhalif olacağım diye komikleşiyorsunuz  

yahu senin hükümetin çay koydu diye, çay temel gıda maddesi sayılacak değil.çay da şarap gibi keyfe keder içilen bir içecektir.

• Şimdi maliyetini bilmiyorum.200 tl olsa bir paket,80 kişiye dağıtılsa 16.000 TL masraf çıkıyor.Düz hesap 20.000 TL.Bu dönemde her yürlü masraftan kaçınılmalı.Bu yüzden AKPlilerin her kuruşun peşine düşmeleri güzel bir şey.Devamını bekliyorum.

• Şu şaraba ideolojik yaklaşmasalar dünyanın en iyi şarap satan ülkesi olabilirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 31 Aralık 2020; 14:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Şu şaraba ideolojik yaklaşmasalar dünyanın en iyi şarap satan ülkesi olabilirdik
    bira ve sarap fakir icecegidir. çaydan farksızdır. yardım kolisine girebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 31 Aralık 2020; 16:2:3 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.