Şimdi Ara

CHP'li belediyeler calısmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
5.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem belediyeler çalışmıyor sizi tatile doğu karadenize alalım. oralarda da denizler, plajlar var nasıl olsa. sadece bir düşünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışmayan belediye görmemişsin. Görmek istiyorsan istanbulda akp li oturduğum ilçeye ye gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 6 Temmuz 2022; 7:45:3 >
  • Naptı Mersin’e hohjam?

• Dogma buyume izmirliyim. Eleman trolldur degildir bilmiyorum ama burada yollar arac kullanimina degil katir kullanimina uygun.
    Var mi aksini iddia edebilecek izmirli?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EDIRNE icin kesinlikle dogru... Belediye diye bir kurum burada yok desek yeridir rezalet tam anlamiyla

• Bendede çalışmıyorlar görünen o

Ben bir tane CHP'li belediye başkanının hizmet ettiği ilçeyi gezerken görmedim bari altındaki makam arabası ile bir dolaş altı üstü belediye başkanının ne işin olabilir

• Gelmiş yine " gesinlukle agp li dehilim oyum zafer partisine emme cehape beleduyeleri calismeyyo..."

Diyen AKP li.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke arkadaşa troll diye saldıracağınıza chp belediyelerinin (varsa) hizmetlerini gözüne soksanız bence daha etkili olur.

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Yav hehejejejeje

• ratsx kullanıcısına yanıt

Şimdi troll ü vb yi bırakalım da cevap verelim; CHP li belediyeler çalışıyor mu çalışmıyor mu?

• Şu forumda açılan konulara elle tutulur cevap vermek yerine cevap yazan insanların beyinlerini, okumaya çalışmaktan bıkmadınız.

Ben de AKP li değilim. CHP li, İYİ partili, MHP li falanda değilim. Eminim burada AKP yi eleştiren arkadaşlar da CHP li değildir. CHP ye oy vermek, seçimlerde CHP yi desteklemek onları CHP li yapmaz. Beni de AKP li yapmaz.

CHP nin yerel yönetimde iyi yaptığına iyi demek, kötü yaptığına ise eleştiri getirmek doğrusu olacaktır.

Bulunduğum kent Bandırma'da 3 dönemdir kesintisiz olarak CHP den seçilen başkanlar tarafından yönetiliyor.

• Belediye hizmetleri iyi olsa gerçekten bu duruma çok sevinirim. Bu kentte yaşayan birisi olarak öncelikle ben kazanırım.

• Doğrudur chp bel.kendi seçmenine çalışmıyor akp çoğunlukta olan yerlerde çalışıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ratsx kullanıcısına yanıt

Akpyi ölümüne destekleyip akpli olmayan üye de gelmiş ve sana alıntı yapmış.

Akpye laf etmemek için 40 takla atanların gelip chpye laf atma çabaları tamamen samimiyetsizlik.

• @trakyali ali ve captain turkiye isimli 6+1 seçmenlerine bakmayın arkadaşlar. Söyledigi her şey yalan bunların. Hatta captain turkiye denen üyenin söylemlerine hemen herkes aşina burada. Korkusundan bir tane siyasi konu açamaz ve altına insanlara iftira , hakaret dolu mesajlarla online olur .Tabi insan da önce konu sahibine saygı olmalı.

Bakın bahsettiğim cüneyt özdemir elestirisi SS lerini ekliyorum. Utanma yok malum ama gizli gizli okuyup, görsünler diye mecburen ekliyorum. Kudursunlar.

CHP'li belediyeler calısmıyor CHP'li belediyeler calısmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 6 Temmuz 2022; 2:28:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• CHP çalışsa ne yazar. Başta ki tüm herşeyi belirliyor. Adam yapalım diyor üst merciler reddedildi diyip oturtuyorlar.Zafer is comeing. CHP öldü ama gömen yok. akp sırf cesedini kullanmak için canlı tutuyor. Bilerek yok olmasını önlüyor ki boş beleş konu açtırıp kata kulliyi rahat sorunsuz ve gizli yapılabilsin rahat rahat in cin surisi afkanı teröristi ülkede halay çekerek wi-fi misali gir-çık zıpla hopla yapabilsin diye.

• Tipik aktroll. "Burada" diyor. Orası neresi lan? Neyse önemli değil zaten, blok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.