Şimdi Ara

CHP' li Başkanın Aldığı Maaş Dudak Uçuklattı!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> CHP' li Başkanın Aldığı Maaş Dudak Uçuklattı!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    340 Mesaj
    Kırşehir'in CHP Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu göreve başladığı günden bugüne kadar maaş almadığını belirterek, "Vallahi bilmiyorum. Hiç maaş almadım. Maaş öğrenci burslarına ve derneklere gidiyor" dedi.

Kırşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu başkanlığında gerçekleşti. İmar ve ulaşım ile ilgili gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda sözleşmeli personellerin ve belediye başkan yardımcılarının maaşları gündeme geldi.

Belediye başkan yardımcılarının, 8 bin ile 8 bin 500 TL arasında maaş aldıkları belirtilirken, AKP’li meclis üyesi Başkan Ekici’ye ne kadar maaş aldığını sordu.

“NE KADAR MAAŞ ALDIĞIMI BİLMİYORUM”
    AKP'li meclis üyesinin sorusu üzerine Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Vallahi bilmiyorum. Çünkü maaşımı ben almıyorum. Benim maaşım öğrenci burslarına, Çağdaş Yaşamı Destekleme ve Atatürkçü Düşünce Derneğine gidiyor. Maaşımın ne kadar olduğunu merak bile etmedim.

Göreve başladığım günden beri maaşımdan bir lira harcamadım” dedi. Diğer taraftan Belediye Başkan yardımcılarının maaşları hesap edilirken Ekicioğlu’nun maaşının da yaklaşık 13 bin TL olduğu öğrenildi.

|
    |

• Yüzbaşı
    730 Mesaj
    Aldığı maaşından bir lira bile harcamadıysa bu adam ne yiyip ne içiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ArifBey38

Aldığı maaşından bir lira bile harcamadıysa bu adam ne yiyip ne içiyor?
    Belediyenin maaşına ihtiyacı yok.
    https://www.haberler.com/selahattin-ekicioglu/biyografisi/

Bir diğeri mesela, cukkaya ihtiyacı yok, gözü tok. Bazıları gibi hortumcu değil
    https://www.haberler.com/ekrem-imamoglu/biyografisi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 7 Aralık 2019; 14:0:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    732 Mesaj
    Bukadarciktan dudak ucukluyorsa, akapanin maaşlarını görenin tüm vücudu uçuklar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Bir belediye başkanı için 14000 TL normal ama asgari ücret gerçekten çok az

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.