Şimdi Ara

CHP'li başkandan dolara tokat...Dolarlarını bozdurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> CHP'li başkandan dolara tokat...Dolarlarını bozdurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2937 Mesaj
    [12 Haziran 2020 00:06:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Tum hayatini baskasina tepki vermek icin harcama. Daha anlamli seyler eminim bulabilirsin. Senin de baskasina vatan haini demen kotu baskasinin da demesi kotu. Siz derken beni katma. Nerede birine vatan haini dedigimi gordun? Gene olaylari carpitiyorsun. Kim demisse ona soyle bunlari.

Chpnin akpden farki olmadigi icin ulkeye zarari da yarari da ayni olur. Zaman zaman bircok sey gene degismezdi dedigin bile oldu. Her mesaji yazarken yeni bir hayal dunyasi mi yaratiyorsun cok merak ediyorum. Hayir bu kadar yaraticiysan buralarda harcama. Kitap yaz, film senaryosu yaz. Para da kazanirsin. Burada kimse sana para vermiyor.

Bırakta keyif aldığım ne varsa onu yapayım. Bari buna müdahale etmeyi verin.

Tamam anlıyorum bizim düşünmemize gerek yon en iyisini siz bilirsiniz falan fıstık ama ..

• Yarbay
    3690 Mesaj

Yok canim bu forumda sen iyisini bilen var mi? Tabi sen baskasi yapmasin, sen yap istiyorsun. Ozel hissetmek istiyorsan soyle, forumca elimizden geleni yapariz.
    |
    |
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.