Şimdi Ara

CHP'li başkandan dolara tokat...Dolarlarını bozdurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Tebrik ederim kendisini. Demek ki CHP'den de vatanını seven çıkıyormuş.

Baykal döneminde Aydın milletvekiliydi kendisi. 2009'daki yerel seçimlerden sonra belediye başkanlığına geçti ve belediyede başarısına başarı kattı.
    Baykal döneminden beri partide bulunan ve Kılıçdaroğlu yönetiminin ihraç etmediği ne kadar CHP'li varsa hepsinde vatanseverlik vardır. Onların hepsinin arkalarındayım. Sayın Çerçioğlu'na da buradan selam olsun, yaptığı bu davranış beni çok gururlandırdı.
  • yarın chp den aforoz edilir.
  • asau kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yerelde oyum Aziz Kocaogluna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-10 kuruşçular nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KK ve malum tayfa yakında dolar bizim sayemizde düştü diye iddiada bulunur (bknz: 15 temmuz darbesini Atatürkçü Subaylar engelledi)

Bu arada Allah razı olsun, böyle CHPlilere bu ülkenin ihtiyacı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 7 Aralık 2016; 20:01:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozdurulan dolarları kim topluyor acaba umarım ortaya çıkar birgün.Siz gene bildiginizi okursunuz ama dolar bozdurmanın ekonomiye faydası olmaz ama yinede hayır olur inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsntrk

Trollere bak sen nasıl çoşmuşlar

Hepsi konuya damlamış ee tabi savunacak,şakşakçılık yapacak konu kalmayınca hemen yine CHP'ye döndüler.Klasik aktroller.

Yalnız anlamadığım bu konudan kime,neye laf çarpmaya çalışıyorsunuz? Bu nasıl bir çirkeflik,CHP'lilerin dolar yükselişinden memnun olduğunu falan mı sanıyorsunuz siz?

Bu nası bir kafa böyle,bu konuda CHP'ye saldırmak nedir? Yazık vallahi,kendilerini parçalıyorlar CHP diye..

Kendi partisine dolar konusunda iki kelam edecek cesareti olmayanlar burada dolar bozduran CHP'li vekil üzerinden yine saçmalıyorlar.Allah akıl fikir versin.

Seni dolar düştü konusun alalım bak bakalım muhalif üyelerin mesjalarına ne yazmışlar.

• quote:

Yav he he.

Halkın dolar bozdurarak kurda değişim yaratacağına inanmaya deva medin siz.

AKP ülkeye suudilerden sıcak para soktu. Başka bir açıklaması yok.
  • Hemen ihraç işlemlerini devreye sokarlar
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Dostum hala anlamıyorsun.

Bu ülkede yaşayan hiç kimse doların yükselişinden dolayı mutlu falan olmaz çünkü doların yükselişi ile birlikte yeni zamlar,vergiler,kesintiler herkesi etkiliyor.Biz geldiğimizde şu yoktu,bu yoktu,şunun fiyatı şöyleydi diye gezenler önüne gelen her şeye zam yapıyor.Onların yaptığı zamlar ise bir şekilde vatandaşa vuruyor.

Muhalif vatandaşların doların yükselişini bu kadar ön planda tutmalarının sebebi ise AKP'nin kötü yönetimini,Cumhuriyet miraslarının nasıl talan edildiğini,üretim yapmadığımız için bu halde olduğumuzu göstermek.Dolar yükselişini bir araç olarak kullanıp " bak onlar yüzünden yükseliyor,onlar yüzünden paramız değer kaybediyor,onlar yüzünden vergi ve zam geliyor" 'u göstermek.

İstediğiniz şekilde anlayın,milletin kenarda 3-5 kuruş dolarını bozdurması ile olacak iş değil.Tabii ki katkısı olacak ama bu işi çözmek istiyorlarsa milletin dolarından önce atılması gereken çok daha önemli adımlar var.Doların düşüşü anlık,kalıcı değil.

Milleti buna zorlayarak,dolar bozdurmaya vatan sevgisi imajını yükleyerek hiç bir yere varamazlar.Atacağın belli adımlar ile vatandaşı döviz bozdurmaya teşvik edersin,acil durum planını açıklar ve devlet olarak her türlü israftan kaçınırsın.

Bunlar geçmişte ki rezalet yönetimlerinin faturasını oturduğu yerden yine halka kesiyor,burada ki troller de sessiz sedasız,bir laf edecek cesareti olmadan CHP konusu bekliyor.

Ayıptır,günahtır yapmayın allah aşkına.Burada bu vekili konuşacaklarına gidip hükümete hesap sorsunlar,onların beceriksizliğini kendi cebimden ödeyemem.Ben kul değil vatandaşım,ben vergisini verip çalışan bir vatandaş isem devlet benim refahımı sağlamak zorunda.Ha beceremiyorsa ki ne olduğu ortada,kalkar gider yerine başkası gelir.

• Yorumlar fena ya ülkece geldiğimiz duruma bak. Neyse böyle devam sizden bir şey olmaz zaten.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

KK ve malum tayfa yakında dolar bizim sayemizde düştü diye iddiada bulunur (bknz: 15 temmuz darbesini Atatürkçü Subaylar engelledi)

Ömer Halisdemir'in Atatürkçü olduğu gerçeğini yediremiyorsun bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

KK ve malum tayfa yakında dolar bizim sayemizde düştü diye iddiada bulunur (bknz: 15 temmuz darbesini Atatürkçü Subaylar engelledi)

Atatürkçü olabilir amma Chpli mi onu bilemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Atatürkçü olabilir amma Chpli mi onu bilemiyorum

O beni ilgilendirmez.

• Yanlis duymadim degil mi ? CHP dedi ?
  • Zaten bize dibi gösterip gidecekler bu gidişle,halk dur demezse.

Dedi dersin,hiç bir baskıcı yönetim elini kolunu sallayarak gitmemiştir.Hep dağıtarak,bozarak,bölerek gittiler.Şimdi bile kendini tatmin edemediği o hırsı,o gözüdönmüşlüğü,o değer tanımazlığı giderken çok daha ağır olacak.

Uyarılar geç olmasın diye konuşuyor insanlar,bu yüzden eleştiriyor.Anlayana ulaşır da,görmeyene geçmiş olsun.

Baskalarina bu kadar agir hakaret etmeden once eski mesajlarda kendinin neler yazdigini dusun. Biri "chp gelmesin, ne olursa olsun gerisi beni ilgilendirmez" icerigine sahip mesajlarindan birini sana cevap olarak koysa ne yapacaksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Baskalarina bu kadar agir hakaret etmeden once eski mesajlarda kendinin neler yazdigini dusun. Biri "chp gelmesin, ne olursa olsun gerisi beni ilgilendirmez" icerigine sahip mesajlarindan birini sana cevap olarak koysa ne yapacaksin?

Hiç. Ne yapıcam. Ben size tepki olarak doğmuşum. Siz yaparken iyide ben yapınca mı kötü ?

Hem CHP nin gelmemesi ülkeye zararlı değil faydalı
    Tum hayatini baskasina tepki vermek icin harcama. Daha anlamli seyler eminim bulabilirsin. Senin de baskasina vatan haini demen kotu baskasinin da demesi kotu. Siz derken beni katma. Nerede birine vatan haini dedigimi gordun? Gene olaylari carpitiyorsun. Kim demisse ona soyle bunlari.

Chpnin akpden farki olmadigi icin ulkeye zarari da yarari da ayni olur. Zaman zaman bircok sey gene degismezdi dedigin bile oldu. Her mesaji yazarken yeni bir hayal dunyasi mi yaratiyorsun cok merak ediyorum. Hayir bu kadar yaraticiysan buralarda harcama. Kitap yaz, film senaryosu yaz. Para da kazanirsin. Burada kimse sana para vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.