Şimdi Ara

CHP kimi aday gösterse oy vermeyi düşünürsünüz? Muharrem İnce, İlhan Kesici, Yılmaz Büyükerşen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

CHP kimi aday gösterse oy vermeyi düşünürsünüz? Muharrem İnce, İlhan Kesici, Yılmaz Büyükerşen

(En Son Oy Tarihi: 27.4.2018)
Giriş
    Yılmaz Büyükerşen biyografisi ve yaptıkları http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=97517
    Muharrem İnce biyografisi http://muharremince.com.tr/biyografi
    İlhan Kesici biyografisihttp://www.ilhankesici.org/ozgecmis.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 4 Eylül 2017; 22:09:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oy veren herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüsnü Bozkurt'u ekle de oy kullanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 5 Eylül 2017; 1:32:44 >
  • hiç biri.
    Yılmaz Büyükerşen tanıyan çok azdır .
    Muharrem İnce Gereksiz abartılıyor.
    İlhan Kesici Hikmet abi formülü gibi adam.

üçüde olabilecek en kötü adaylar.
  • Yılmaz Büyükerşen'in aday olacağını hiç zannetmiyorum. Yaşı bir hayli ilerledi zira. Belediye Başkanlığı için dahi aday olmayacağı söyleniyordu.
  • Aykut Erdoğdu
  • CHP BENİ ADAY GÖSTERSE OY VERMEM
  • Aday olma ihtimali üzerinde duruluyormus hocam.

• Chpli bir adayın seçim kazanma ihtimali çok düşük o yüzden meral akşener gibi bir çok muhalif kesime hitap eden bir isim olmalı
  • Yılmaz Büyükerşen başa geldiğinde bütün şehirlerimiz Eskişehir gibi güzel hoş bir yer haline getireceğini söylerse oyumu ona verebilirim.https://www.google.com.tr/search?q=eski%C5%9Fehir+k%C3%B6pr%C3%BCleri&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjV646lk5HWAhWmHJoKHYzvCssQ_AUICigB&biw=1920&bih=950#imgrc=dBhHJVwbJEdKYM:

Ben Adana'da yaşıyorum,burda da şehrin ortasından Seyhan nehri geçiyor ama hiç köprüleri çevresi felan böyle estetik değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 6 Eylül 2017; 21:10:55 >
  • Hocam anladık ulkucusun , turkcusun , sagcisin , Meral Akşener e oy vereceksin. Saygı duyarım bir lafım yok ama şu an Türkiye nin bir sağ partiye değil , sol partiye ihtiyaci var. İlhan kesicinin bile anketlerdeki oy oranı ikinci turda yüzde 53 lere çıkıyor , Muharrem İnce nin ise yüzde 60 lari buluyor. Çok aşırı sağlam güçlü bir aday Muharrem İnce. Ne MHP lileri ne Kürtleri ne de komünistleri devrimcileri urkutmeyen , aynı zamanda yurtsever , pkk karşıtı , turbanlilara da açık giyinenlere de , müslümanlara da ateist deistlere de tamamen amasız saygı duyan bir adam Muharrem İnce. Ben şu an Türkiye yi daha iyi birinin yonetebilecegine inanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ümstad Kadir Mısırunu

CHP BENİ ADAY GÖSTERSE OY VERMEM

Apoyu aday gosterseler ampulu var diye oy basacak adam mi diyor bunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  CHP kimi aday gösterse oy vermeyi düşünürsünüz? Muharrem İnce, İlhan Kesici, Yılmaz Büyükerşen
    Şu an Türkiye nin sana ihtiyacı var Muharrem İnce. Çok düzgün , iyi kalpli , efendi , aynı zamanda cesur bir siyasetçi. CHP nin sahip olduğu büyük bir şans , CHP nin en iyi , en güçlü ismi. Çok seviyorum Muharrem İnce yi.
    CHP nin ve Türkiye'nin başında görmek istiyoruz onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Eylül 2017; 21:41:28 >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Gerçekten o adam Eskişehir de bir sahaser yarattı.Bizzat Eskişehir e gidip gördüm. Kendimi Avrupa'da gibi hissettim.Herkes keşke böyle belediyecilik yapsa, Türkiye çok mükemmel bir ülke olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 25 Aralık 2017; 12:52:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Şu an Türkiye nin sana ihtiyacı var Muharrem İnce. Çok düzgün , iyi kalpli , efendi , aynı zamanda cesur bir siyasetçi. CHP nin sahip olduğu büyük bir şans , CHP nin en iyi , en güçlü ismi. Çok seviyorum Muharrem İnce yi.
    CHP nin ve Türkiye'nin başında görmek istiyoruz onu.

Muharrem İnce chp de 2. Emine ülker Tarhan vakası olur. Halk içinde hiç bir karşılığı yok.

• Oy bolmekten başka bi ise yaramaz. Hiçbiri şıkkı olmali

• otodr O kullanıcısına yanıt
    Emine Ülker Tarhan çok sevilen bir isim degil. Muharrem İnce yi ise sevmeyen yok neredeyse.Sadece kronik akepe liler oy vermez o kadar.

• muharrem iyidir açıkçası kılıçdar hariç herkes iyidir sezgin hariç
  • İzmir'de CHP eski AKP'li birisini bile koysa kazanır. Çünkü İzmirliler hep eleştirdiği AKP seçmeni gibi ideolojiye oy veriyor. o yüzden şahsın bir önemi yok.

Aziz Kocaoğlu gibi şehre birşey katmayan bir başkanın 3 dönemdir belediye başkanı olduğu şehirde ceketini assa CHP hep 1. parti.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Sen masum insanlara ceza verilmesinden rahatsız olmayan ve bunu destekleyen , sadece yabancı bir kızla konuşuyor geziyor diye o kişiye sahte turist rehberi damgası vurularak ceza kesilmesini ve siciline işlemesini normal olarak gören akepe li biriydin hatırladım seni.Buraya da gelmiş halen daha saçmalamaya , zırvalamaya devam ediyorsun.İllegal seviyede bir cehaletin var. Direk banladım seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 17 Eylül 2017; 13:0:33 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.