Şimdi Ara

Chp kazanırsa ülkenin kalkınacağına inanan var mı? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
9.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'nin ekonomik olarak kalkınması sadece başımızdaki iktidara bağlı değil bu ülkenin vatandaşlarına bağlı. Vatandaş karaktersiz, ahlaksız, cinlik , şeytanlık peşinde. Herkes birbirini kazıklamanın derdinde. Her yerde internet dolandırıcılığı, her yerde dilenciler. Doğuda çocuklarını eğitime bile göndermiyorlar. Eğitimciler eğitimsiz. Dolayısıyla yetiştirdikleri öğrencilerden hayır gelmez. İnsanımız eğitim, kültür düzeyi olarak çok geri. Hala sokaklara çöp atan, sümküren, tüküren tipler var. Piknik yerlerine gidin bakın kırık şişeler, plastik çöpler. Tuvalet varken sokağa sıçanlar, işeyenler. İnsan türünün alt türü gibi davranış sergileyen yobaz, serseri, tinerci kılıklı insanlar var. İnsani gelişmişlik düzeyi düşük. Böyle halktan böyle yönetimler çıkar. Herkes hakettiği şekilde yönetilir. Dolayısıyla akp gidince değişen bir şey olmaz. Sadece sosyal demokrat bir hükümet gelirse. Demokrasi, insan hakları, farklı yaşam tarzlarına saygı, hükümet baskısı ,cumhurbaşkanına hakaret davaları gibi şeyler olmaz. Daha çağdaş, laik bir şekilde yönetiliriz o kadar. Ekonomik sorunlara çare yine bizim vatandaşımıza bağlı. Çalışır üretirse ,kendini eğitirse, kendini geliştirirse. Birey birey gelişim ülkeyi de kalkındırır.

• Evet dolar 9 lira çok iyi kalkındık gerçekten.dünyanın en pahalı arabasını telefonunu biz alıyoruz vergiler yüzünden
    Onu da geçtim
    Şuana kadar yaptıkları yollar köprüler hepsi yap işlet devret.
    Bunların hepsini akp yaptı diyecekler ama seçimde yeni gelen yönetime girecek borçlar ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İzmir belediyesinin nasıl yönetildiği belli CHP'liler bile şikayet ediyor. İstanbul belediyesi de aynı şekilde bahane uydurup hastanenin yolunu yapmamıştı ama olsun Ekrem süt dağıttı 😃 vizyona bak şehre hizmet etmesi gerekirken süt dağıtıyor. Mansur desen pek icraat yok proje geliştiremedi. Seçimden önce her gün TVlere çıkıp onu bunu yapacağız diyorlardı? hani yaptıkları bir şey var mı? hani verdikleri sözler? Azıcık dürüst olun da onları da eleştirin ama neredee

Erdoğan düşmanlığından başka siyaset anlayışı yok muhalefetin daha belediyelerin nasıl yönetildiği belli ülkeyi nasıl yönetecekler? Bir projeleri dahi yok.

Sana beyin alacam...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 330 ml Lipton ice tea şeftali

• 20 yılda çaldıklarınız yetmedi mi hala zırlıyorsunuz defolun gidin

• Ülke bu durumdayken utanmadan bu konuları açmak için baya bir yüzsüz olmak gerekir.Hadi bir deli bir kuyuya taş attı,konun devamında "mecbur Chp ye oy atacagız-Chp den medet umar hale geldik" gibi ılık su muhalifligi yapanların oylarına ihtiyacımız yok.6 ok'u benimsemiş,gerçek Chpliler,gerçek Atatürkçüler lazım bize .Seçime yakın ceplerine İphone konulsa oyunu satacak,ülkedeki sorunu sadece ekonomiden ibaret sanan ılık su muhaliflerine Chpnin ihtiyacı yok.Atatürkün yönettigi Cumhuriyetin göz agrı,ilkeleriyle yeni kurulmuş devleti "gerçek" anlamda şahlandıran parti Chp degilmi? Kim oluyorsunuzda koskoca Chp'yi "oy verecek parti kalmadı bari chp'ye verelim" seviyesine indiriyorsunuz? Birsürü parti var,gidin onlara oy verin.Neticede hepsi muhalif oyu olarak birleşiyor ama Chpden uzak durun,bu laflarımın hepside bu konudaki,en başta dedigim Chp'yi alttan alttan kötüleyen sözde muhaliflere. Yoksa bu konuyu açana lafım yok onlar biyerden görevlendiriliyor zaten.

• Evet var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Karşısına içi oyulmuş hazir dolmalık kabak koysunlar ki hiç sevmem oyumu ona vermessem namerdim

• ParTaa kullanıcısına yanıt

Muhalefet neden böyle :)

Erdoğan'ın karşısına kaliteli donanımlı vizyon misyon sahibi gerçek bir lider çıkarıp kazanacak demek yerine sürekli yok eti puf gelse ona oy verecem yok kabak dolmasına verecem yok tuvalet pomasına verecem bu kadar mı aciz bir muhalefet var aday bile mi seçemiyor !

Veya açık açık muhalefetten umudunuz yok onlar adam seçemez ama her durumda seçtikleri adayın Kabak kadar kıymeti değeri olmasa bile genede Erdoğan'a oy vermemek için ona oy verecem mi diyorsunuz !

• en azından ülkeyi mülteci çöplüğüne çevirmez.ülke insanını seven bir parti olur

al sana icraatın kralı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 25 Eylül 2021; 1:0:27 >
  • yakın gekıcek değilde anca bu enkazı 5 senede temizlerler. sonrası kalkınma.

• Ülkenin sorunu iktidar yada muhalefet değil, cahil halktır. Atatürk'ten bu yana iktidar olan her otorite bunu değiştirmek için hiç bir şey yapmadı. CHP kazanırsa da aynı şey olacak. Şimdi nasıl sözde muhafazakar tayfa cebini dolduruyorsa CHP iktidar olunca da sözde "laik ve Atatürk'çü" tayfa cebini dolduracak.

• Kılıçdaroğlu na şans verilmesinden yanayım, aday olmalı. Ekrem falan hikaye, kendinizi kandırmayın.
    Ülkede kayıtdışı sayısız mülteci veya KAÇAK var. Karanlığa gömülmek üzereyiz. O yüzden kalkınmasada olur (şimdilik)
    Mültecileri göndersin yeter. Bir hayal edin, hepsi bir anda gitmiş. Ülke kendine gelir!
    Nefes alır.
    O yüzden güle güle akp!

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Ülkenin sorunu iktidar yada muhalefet değil, cahil halktır. Atatürk'ten bu yana iktidar olan her otorite bunu değiştirmek için hiç bir şey yapmadı. CHP kazanırsa da aynı şey olacak. Şimdi nasıl sözde muhafazakar tayfa cebini dolduruyorsa CHP iktidar olunca da sözde "laik ve Atatürk'çü" tayfa cebini dolduracak.

zaten olay halkta bitiyor halk haline bakmadan ezelden beri sag sol ayrımı yapmış.halkın büyük çogunlugu çok yanlış yapıyor.

belki silkelesen ülkede düzgün düşünen ekonomiye ve gidişada göre oy veren %25 bir kesim çıkar bu kesimde cahil halkın yanında sönük kalıyor..

zaten sorunun büyüğü halktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zkanK.

Muhalefet neden böyle :)

Erdoğan'ın karşısına kaliteli donanımlı vizyon misyon sahibi gerçek bir lider çıkarıp kazanacak demek yerine sürekli yok eti puf gelse ona oy verecem yok kabak dolmasına verecem yok tuvalet pomasına verecem bu kadar mı aciz bir muhalefet var aday bile mi seçemiyor !

Veya açık açık muhalefetten umudunuz yok onlar adam seçemez ama her durumda seçtikleri adayın Kabak kadar kıymeti değeri olmasa bile genede Erdoğan'a oy vermemek için ona oy verecem mi diyorsunuz !

Muhalefet şu anda aday çıkarsa, altından girip üstünden çıkarlar. Medya akp'nin elinde.

akp'de, tek bir vizyon sahibi politikacı, göstersene bana? Maliye Bakanı denilen iç güveysi nerede mesela? akp'nin zamanında akpye küfür edenler var. Soylu, Numan, Bahçeli vs.. Bunlar mı adam?

Zamanında Ekmelettin gibi bir adam çıkardılar karşımıza. Böyle de bir salaklık yok o başka.

• Aga kesinlikle farkındalar ama nasıl bir psikolojiye girdilerse akpyi vatandan önde gören çok kişi var. Adam dinini namusunu savunur gibi akpyi savunmaya, ayıbını yanlışını örtmeye çalışıyor. AKP gitsin parlamenter sistem gelsin CHP iktidar olursa ve beğenmezsek bir sonraki seçimde zaten gönderilir kılıçdardan bir şey olmaz diyorsunuz ben de ilk etapta öyle düşünüyordum ama hiç değilse şu anki akpden çok daha iyi yönetecğini düşünüyorum.

• TechVET kullanıcısına yanıt

Ne alakası var aday düzgün ve yerinde olduktan sonra ! Veya işini doğru yapan donanımlu ve vizyon sahibi biri olduktan sonra nasıl karalayacan. Erdoğan 25 yıldır gündemde iftira ile yalan ile hemen karalanıyor mu çıkar doğrusunu anlatır. Şunuda söyleyim yalan ile dolan ile siyaset yapan her zaman geri düşer. Bu bile muhalefetin kendisine güvenmediğinin belirtisi.

Aday çıkacak şimdiden ekibini hazırlayacak şimdiden planlarını programlarını yapacak ki kıymeti olsun. Son 2 ay adam belirle hiç bir şey belli değil damdan düşer gibi Erdoğan gitsinde gerisi hiç önemli değil mantığı ile kaybeden sadece ülke olur.

Not: Bu arada burada kimsenin adamlığını sorgulamak sana bana düşmez. Gayette üst düzey siyasetçi saydıkları. Vatana millete devlete karşı ne karşı söylemleri oldu ? Veya Milli değerlere dini değerlere saygısızlıkları mı oldu ? Şahsi kişiler arasında ki meseleler onları ingilendirir.

Not2: Siyaset içinde böyle şeyler olabilir. Siyaset içinde mesele devlet millet oldumu gerisi teferruattır. Bahçeli ne dedi 2016 Darbe gidişimi milattır önceki söylediğim her şeyin arkasındayım ama devlet için temiz sayfa açtım diye.

• Tayyip hala çıkıp açıkça mertçe "Ben adayim" diyemedi, hala "mihilifitin idiyi kim" zirvalari...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zkanK.

Ne alakası var aday düzgün ve yerinde olduktan sonra ! Veya işini doğru yapan donanımlu ve vizyon sahibi biri olduktan sonra nasıl karalayacan. Erdoğan 25 yıldır gündemde iftira ile yalan ile hemen karalanıyor mu çıkar doğrusunu anlatır. Şunuda söyleyim yalan ile dolan ile siyaset yapan her zaman geri düşer. Bu bile muhalefetin kendisine güvenmediğinin belirtisi.

Aday çıkacak şimdiden ekibini hazırlayacak şimdiden planlarını programlarını yapacak ki kıymeti olsun. Son 2 ay adam belirle hiç bir şey belli değil damdan düşer gibi Erdoğan gitsinde gerisi hiç önemli değil mantığı ile kaybeden sadece ülke olur.

Not: Bu arada burada kimsenin adamlığını sorgulamak sana bana düşmez. Gayette üst düzey siyasetçi saydıkları. Vatana millete devlete karşı ne karşı söylemleri oldu ? Veya Milli değerlere dini değerlere saygısızlıkları mı oldu ? Şahsi kişiler arasında ki meseleler onları ingilendirir.

Not2: Siyaset içinde böyle şeyler olabilir. Siyaset içinde mesele devlet millet oldumu gerisi teferruattır. Bahçeli ne dedi 2016 Darbe gidişimi milattır önceki söylediğim her şeyin arkasındayım ama devlet için temiz sayfa açtım diye.

Adayı 2 ay önce çıkarmamaları lazım. 2022 yılında belli olmalı. Şu anda çıkarmamakta haklı olabilirler. Olabilirler diyorum, gerekçeleri kimse bilmiyor henüz.

Siyaset beni ilgilendirmez. Adamlığı ilgilendirir. Önce adam olacak. Bana politikacı değil lider lazım. Erdoğan gibi her gün yalan söyleyen, tükürdüğünü yalayan politikacı değil.

• Ekonomi bakanı istifa edip gittiği zaman bakansız daha iyiydi :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.