Şimdi Ara

Chp İzmirde Ağaç Katliamı Yaptı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bırak kendi kendilere kulp taksınlar, tek amaçları siyasal iktidarın rezilliklerini kapatmak.Kimseye birşey kanıtlamaya gerek yok, boşver bu trolleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu diyenleri nedense "diğer" tarafın yanlışlıklarıyla ilgili konularda ya göremiyoruz ya da ama cehape şunu yaptı derken görüyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok yalamaktan beyin felci geçirmiş aktroller.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Ev fiyatları 2 katına mı çıktı? Keşke haberimiz olsaydı. Belki de senin o Atatürk yerine koyduğun müteahhitin yaptığı evde oturuyoruz ondan artmıyor.

ilaveten ben de oy verdim. Ama yanlışa yanlış demeyi bilirim, sen de öğrenirsin umarım. Bakırköy de anaptan sonra hep chpdir ama bakırköyde yolda yürüyemezsin. Belediye başkanı iş yapmayanın yapmayanı. İşini biliyor sadece. Millette adama değil mecbur partiye veriyor. Senin cehape demokratik halkı dinleyen biri olsa Bakırköyün başkanını değiştirir. Ama partinin başkanı demokrat değil ki.

kısaca her parti ağaç keser. Bunların kanıtları hee yerde mevcut.

Senin görüşlerin bir şey ifade etmez.

Oturduğun ev sırf pandemi döneminde yüzde 12 prim yapmış. İstanbul'da 5. sırada Beylikdüzü

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-istanbulda-fiyati-artan-ev-ilanlarinin-artis-orani-haritasi-salgin-oncesinde-ve-sonrasinda-hangi-ilcede-fiyatlar-ne-oldu-41576704/40

Bakırköy ha keza en çok prim yapan ilçelerden. İnsanlar buralarda yaşamak istiyorsa belediyeside başarılıdır.

Ve saçma sapan bir muhabbet bu. Tek bir ricam var. Gördüğüm kadarı ile Perinçek ya da İnce falan diyen biri gibi gözüküyorsun. Devam etmeyelim zira 50 tane delil sunsam gene farketmez sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Bu zamanın fetöcülerinin yaptığını CHP’liler niye yapıyor anlamıyorum. Sen şucusun sen bucusun diye laflar onların laflarıdır. Yapmayın.

ben yaşadığım yeri söylüyorum. Yollarında yürüdüğüm, önünden geçtiğim ağacı biliyorum. Bu ilçelerden birinde doğdum büyüdüm ve hep giderim, diğerinde de yaşıyorum. Akp yönetirken farklı konuşmuyordum, chp yönetirken de farklı konuşmam. Aksine dede’den chpli olarak diğer partiye bir söylerim, kendi partime bin söylerim. Bir de üstüne farklarının olmadığını gördükçe de katmerlenir bu sinirim. Diğerleri en azından Atatürk’ü kullanmaz. Onların Ata’ya ettikleri küfürler beni ırgalamaz ama Ata’yı kullanana ağır giderim.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt

Bende sana şunu söylüyorum.

Ulusalcılar Chp'yi yönetmiyor diye aşırı kızgınsın. Görünen bu. Ve söylediğin şeylerin tamamını istatistikler direkt yalanlıyor.

Oturduğun mahalle İstanbul'da en reveçta yerlerden olmuş. Ha mükemmel yönetiliyor değil elbette, ama diğerlerinden bariz çok daha iyi yöneltilmiş.

Nasıl hepsi aynı oluyor o zaman.

Bu haber direkt yalan insanların dalga geçmesi doğal dedim. Videoyu izlesen kendinde görürsün.

Açıkçası ağır saçmalıyorsunuz artık onların Atatürk'e ettiği küfürlerin ırgalamaması şahaneymiş. Son mesajım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 4 Eylül 2020; 13:33:56 >
  • Memleketin meselesi şu;Senden benden

Ülkedeki yapılan her kötülüğe parti ayırmadan tepki verilmediği sürece bizden bir şey olmaz.Kim ağaçları kesiyorsa babam dahil geleceğe ihanet ediyordur.

sen şucusun sen bucusun'un patenti akp'de ya. bu kadar kafası karışık olup, üşenmeden burada da saçmalamak ne iş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 4 Eylül 2020; 14:42:19 >
  • Rabbimden gelene boynumuz incedir

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Ev fiyatları 2 katına mı çıktı? Keşke haberimiz olsaydı. Belki de senin o Atatürk yerine koyduğun müteahhitin yaptığı evde oturuyoruz ondan artmıyor.

ilaveten ben de oy verdim. Ama yanlışa yanlış demeyi bilirim, sen de öğrenirsin umarım. Bakırköy de anaptan sonra hep chpdir ama bakırköyde yolda yürüyemezsin. Belediye başkanı iş yapmayanın yapmayanı. İşini biliyor sadece. Millette adama değil mecbur partiye veriyor. Senin cehape demokratik halkı dinleyen biri olsa Bakırköyün başkanını değiştirir. Ama partinin başkanı demokrat değil ki.

kısaca her parti ağaç keser. Bunların kanıtları hee yerde mevcut.

yap işlet devret'lere önümüzdeki 25-30 yıl içerisinde ödenmesi şart ve ihtilaf durumunda londra mahkemelerinin yetkili kılındığı 250 milyar dolar hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 lıralık maskeyi dağıtmaktan aciz, çarpık zihniyeti savunacağım diye maskara olmayın.

bakırköy'den şikayetçiyseniz, gelin sizi akp'li sultanbeyli'ne yerleştirelim; veysel karani mahallesine. son derece nezih ve kaliteli bir bölge. tam size göre. akp'nin oy oranı %80. tüm ahali sizin gibi eğreti ve çarpık kafada yaşıyor. her yer hırsız ve sapık dolu, miss gibi.

sizi ''azgın kripto fetullahçı akboy'' olarak işaretliyorum.

sabun ve köpük ile...

• Yaşın akp’ye yetiyorsa normaldir.

diğer kişiye cevabım da, size yeni chpde yeni Türkiyede mutluluklar.

Atatürk düşmanı bir kişinin küfür etmesi mi daha mühim, Atatürkçüyüm deyip Atatürk üzerinden insanları kandıran, para kazanan, siyaset yapıp milleti kandıran mı daha mühim.

bunlar hep tele 1 ve halk tv kafası işte. Diğerleri a haber izler tüm gün, bunlar da tüm gün bunları izliyor ve kafa gidiyor. Aynı kafalar.

• Ağaç katliamının particiliği olmaz. En basitinden biri uzungölde kesim yapıp bina dikilmesine göz yumdu, diğeri Atatürk'ün "Yalova benim kentimdir" dediği ve yürüyen köşkün olduğu şehirde ağaçları kesti. Bu olayları siyasi malzeme yaparsak bir arpa boyu yol alamayız ki zaten halimiz ortada. Vatandaşa zerre yararı olmayan kişiler ve partiler için burada birbirinizi yeyip durmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incedayı -- 4 Eylül 2020; 14:39:41 >
    seni cebimden çıkaracak kadar yaşım var merak etme. yazım şekli itibarı ile zaten ne olduğun belli. herkes senin ne olduğunu anlasın diye cevap yazıyorum. hiç bir zaman anlayamayacağın Atatürk hakkında atıp tutma ama. herkes benim kadar serinkanlı değildir. meydan boş diye atan atana. meydan boş değil. en son 1920 lerde bunu iyice anlatmıştık aslında. halen anlayamayanlar var.

• muhaliflik anlayışı bu olduğu sürece nah iktidar olur cehape

bak saadete daha iyi muhaliflik yapıyor yeri geldiğinde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.