Şimdi Ara

CHP İstanbul’a pahalıya patlıyor: “Temel atmama” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buna chp iş verse en büyük chpli olur. Bunların hepsi aynı. Televizyonda akpyi ateşli savunanlar bile ismail saymaz tarafından canlı yayında yüzüne sen eskiden chpden aday olmuşsun, sen gezide çıkıp eylemcileri gazlamışın dediğinde verecek cevapları yoktu. Ekmek nereden gelirse onun borazanlığını yapıyorlar.

Kendileri sanki partili değilmiş gibi objektifmiş gibi numara yaparak sanki bunları burada herkes tanımıyor sürekli başkalarından objektiflik istiyorlar burası komik işte. Bunlardan biri akpyi eleştirse devletten sülalesini kazırlar.
  • Halk müteahhit zenginleştiren çılgın projelerin ekonomiye verdiği zararı gördü.
    Bunun sonucunda yeni İstanbul emiri İmamoğlu oldu.
    Halkın parası biraz da halka harcansın. Çok sayıda açıklama yaptı İmamoğlu bu konuyla ilgili. Anlayana sivrisinek saz.

Bak Kütahya havaalanına verilen garantiye. O haliyle yapılması iyi mi oldu?

Genç işsizliğinin bu seviyesi tesadüf mü sandın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 22 Mayıs 2020; 8:9:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine mağdureyik edebiyatı herşey dört dörtlük uzaya uçuyoruz,ışınlanma teknolojisi bizde amaçları gündemi dağıtmak kitlenen zamları unutturmak.
  • Benim bildiğim Adam ihtiyaç yok diye değil bu kadar parasızlıkta acelesi yok diye projeyi durdurdu.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Tvde, orada burada bu işten ekmek kazansa, bir çıkarı olsa gene yanlış ama en azından anlaşılır. Ama onun dışında bu ömer gibi fanatikçe savunmalar yap, devamlı chpye ve chplilere laf etmek, hakaret etmek hangi mantık?

Chp 50 yıldır iktidar değil. Sol kesim iktidar olduğunda da genelde koalisyonla oluyor. Yani bir insan böyle bir partiye bu kadar düşmansa, onun seçmenine bu kadar hakaret ediyorsa ya yetiştirilme tarzından dolayıdır ya da emirle yazıyordur.

İşin komiği bunlar başkalarına x yapıyorlar diye hakaret ederken kendi partileri 10x yapınca ölümüne savunuyorlar ve bunun normal olduğunu düşünüyorlar.

Bak ömere öteki konuda chp şehitler gelmesin dedi diye laf ediyor ve şehit vermenin normal olduğu söylüyor. Ama şunu da çok iyi biliyoruz ki chp çıkıp "şehitler gelecek" dese bu sefer aynı ömer çıkıp "chp insanların ölmesini istiyor, kandan besleniyor" diyecek. Daha önce örnekleri görüldü.

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    Hocam elinde ss varsa koy. görmez gelecektir ama başkaları görür. Gerçi bu tipleri insanlar 100mden tanıyor.
  • En baştaki ihtiyacımız Kanal İstanbul'dur. Herkes onu bekliyor, cihan'ı alem oradan geçmek için gün sayıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Halk müteahhit zenginleştiren çılgın projelerin ekonomiye verdiği zararı gördü.
    Bunun sonucunda yeni İstanbul emiri İmamoğlu oldu.
    Halkın parası biraz da halka harcansın. Çok sayıda açıklama yaptı İmamoğlu bu konuyla ilgili. Anlayana sivrisinek saz.

Bak Kütahya havaalanına verilen garantiye. O haliyle yapılması iyi mi oldu?

Genç işsizliğinin bu seviyesi tesadüf mü sandın?
    bende afyonluyum tek Kütahya için yapılmadı orası gine de bize uzak oraya gidene kadar konya hava alanı daha düşüyor
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ömercim sana siyaset bi kaç gömlek büyük gelir, hadi abicim yorma bizi git pubg falan oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

Bu mesaj silindi.
    Ahahahaahaha gece gece harika geldi 😂😂😂

• eskiden milleti etkiliyebiliyolardı ama son 1 senedir kendileri yazıyor yine kendileri alkışlıyor eskidi bu yöntem brom
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Hocam elinde ss varsa koy. görmez gelecektir ama başkaları görür. Gerçi bu tipleri insanlar 100mden tanıyor.
    Keşke zamanında SS alsaydım..Almadım..daha doğrusu bunun gibi trolleri pek ciddiye almıyordum o yüzden hiç ilgilenmedim yani.

Ama kendisinin sözü var. İstanbul ve Ankara'yı CHP kazanırsa kendisini sınırsız çizecekti. Bakalım sözünün eri mi, adam mı değil mi göreceğiz.

• İstanbul belediyesi çok büyük para kaynağıydı. Dev bütçesi var. İşte o bütçeden artık nemalanamiyorlar. O yüzden bu saldirganlikları.

• Paylaşımı yapan prof. bakan yardımcısı imiş. Yani akademik değil siyasi açıdan eleştiriyor. Uzmanlığı inşaat mühendisliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Keşke zamanında SS alsaydım..Almadım..daha doğrusu bunun gibi trolleri pek ciddiye almıyordum o yüzden hiç ilgilenmedim yani.

Ama kendisinin sözü var. İstanbul ve Ankara'yı CHP kazanırsa kendisini sınırsız çizecekti. Bakalım sözünün eri mi, adam mı değil mi göreceğiz.

Alıntıları Göster
    sistemliadam değil miydi o ya, bu da mı vermiş aynı sözü

Öbürü de kullanıcı adını değiştirip sanki hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor.

• Bir troll'ün daha ipliğini pazara çıkarmışsınız. Ak yavrucak açıklamasıyla bloklamışım. Burada bu troll'lere cevap yazanlara helal olsun diyorum. Bütün bunlara nasıl katlanıyorsunuz yav her gün. Ben blokluyorum geçiyorum.
  • Bu bende blokluymus zaten konuya girince gordum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.