Şimdi Ara

CHP işin kolayını bulmuş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CHP girdiği her seçimi kaybettiği halde neden bir kere oturupta öz eleştiri yapmaz.oh ne ala memleket.suçu hep elektirik trafolarına,kedilere, köpeklere,kendine oy vermeyen seçmenlere atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yenilgiyi baştan kabul etmeme gibi bir hastalıkları var sorun orada. Şimdi çıkar hayır oylarının tamamını kendine yamar sonra oyumuz %48 der başarılayız der falan filan klasik kk

• kk başarılı aslında, ülkeye hiç bir hayırlı hizmeti olmamış buna rağmen oy alabiliyor yalanla dolanla politika açısından başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mühürsüz oy kullanıyorsun ama suçlu CHP oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Yenilgiyi baştan kabul etmeme gibi bir hastalıkları var sorun orada. Şimdi çıkar hayır oylarının tamamını kendine yamar sonra oyumuz %48 der başarılayız der falan filan klasik kk

Evet kampanyası için AKP 1 milyar lira para harcadı, 50 TV kanalı EVET propagandası yaptı, onlarca gazetede EVET dendi aylarca, billboardlarda EVET afişleri asıldı, ve hile ile %51 oy aldılar. Kılıçdaroğlu başarılı oldu, nokta.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Faturasını sen tutmuştun değil mi

• quote:

Faturasını sen tutmuştun değil mi

Secimin esit sartarda yapildigini iddia ediyorsun sanirm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evinize hırsız giriyor karakola gdip hırsızdan şikaytçi oluyorsunuz. karakoldaki komiser siz de hep şikayet hep şikayet,çaldırmasaydın kardeşim diyor.
    ha işte ülkenin bugünkü halinin özeti budur,hırsızlığa ses çıkarmak bile suç. suçlu biz oluyoruz a
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Eşit olsun olmasın bu önemli değil chp bana servet bağışlasa hayır tercihi yaptıramaz kalanı fasa fiso dünyada eşitlik diye bir olay yok. Herkesin fikri zaten baştan belliydi çok az bir kesim kadarsızdı ama onlarda sona doğru kararını verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Yenilgiyi baştan kabul etmeme gibi bir hastalıkları var sorun orada. Şimdi çıkar hayır oylarının tamamını kendine yamar sonra oyumuz %48 der başarılayız der falan filan klasik kk

Evet kampanyası için AKP 1 milyar lira para harcadı, 50 TV kanalı EVET propagandası yaptı, onlarca gazetede EVET dendi aylarca, billboardlarda EVET afişleri asıldı, ve hile ile %51 oy aldılar. Kılıçdaroğlu başarılı oldu, nokta.

O ayrı bir konu.her partinin propaganda yapma hakkı var.Ama ben daha bir seçim sonrasında halkın kararıdır.saygı duymak gerekir tarzı birşeyler duymadım.15 sene oldu.kaçınca kaybettikleri seçim.yok böyle bir dünya.kendilerinde hiç bir sorun yok.tek suçlu halk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

evinize hırsız giriyor karakola gdip hırsızdan şikaytçi oluyorsunuz. karakoldaki komiser siz de hep şikayet hep şikayet,çaldırmasaydın kardeşim diyor.
    ha işte ülkenin bugünkü halinin özeti budur,hırsızlığa ses çıkarmak bile suç. suçlu biz oluyoruz a

Yani diyosun ki daha biz sandıklara sahip çıkamıyoruz. yarın bir gün iktidar olsak ülkeye nasıl sahip çıkalım.

Geç kardeşim bunları.biz buna Türkçede amiyane tabirle başarısızlığa kılıf bulma diyoruz.

• Bence CHP ve Vatan Partisi şuan tüm Türkiye'nin hakkını arıyor. Türkiye bir hukuk devleti, kimin ne derdi varsa mahkemenin yeri belli. Kurallar çerçevesinde herkes hakkını arayabilir. Fakat kimse kalkıp kafasına göre "ben bu referandumu kabul etmiyorum" diyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

quote:

O ayrı bir konu.her partinin propaganda yapma hakkı var.Ama ben daha bir seçim sonrasında halkın kararıdır.saygı duymak gerekir tarzı birşeyler duymadım.15 sene oldu.kaçınca kaybettikleri seçim.yok böyle bir dünya.kendilerinde hiç bir sorun yok.tek suçlu halk.

'O ayrı bir konu' deyip konu başından savmaya çalışma kardeşim. Eşit şartlarda propaganda hakkı olmadığını kabul edip bu işte bir sıkıntı olmadığını düşünmen çelişkili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

quote:

'O ayrı bir konu' deyip konu başından savmaya çalışma kardeşim. Eşit şartlarda propaganda hakkı olmadığını kabul edip bu işte bir sıkıntı olmadığını düşünmen çelişkili.

O ayrı bir konu derken konunun yeri burası değil.CHP'nin her yenilgi sonrası bir şekilde suçu başkalarının üzerine yıkması CHP seçmenini hiç mi rahatsız etmiyor.dikdatör deyip durduğunuz Erdoğan seçim üstüne seçim kazanıyor.chp'liler hallerinden memnun. Seçim sonrası yaptıkları tek iş seçime hile karıştı yaygarası koparmak.

• Seçim Şartları ASLA EŞİT DEĞİLDİ Bir Kere Mesela .. CHP Ona Rağmen %48 Oy İle Kaybetti ..

Ak Partiye Sadece Ak Partililer Ve Birazda Olsa Mhp Liler Yardım Etti EVET Oylarında ...

Fakat Chp Lilere Hem Fetö Hem PKK Hem CHP - HDP Hemde AVRUPA ( Almanya - Amerika Vs. ) Yardım Etti Algı Operasyonları Yaptılar Yurtdışında . Yani Şartlar Eşit Olmadan Bile Ak Parti Kazandı Seçimleri Az Farkta Olsa .. Fakat CHP liler Her Seçim Sonrası Olduğu Gibi Yine İtiraz Ediyorlar
  • Yeter artık CHP ye haksızlık etmeyin kardeşim. Bak bu secime itiraz etmemiş mesela. Demekki her seçimde hile var demiyor. Neden yalan konuşuyorsunuz.

CHP işin kolayını bulmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.