Şimdi Ara

zamanaşımı haber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 7 Ağustos 2022; 0:10:44 >

• yazık nedesem bilemedim yazdım yazdım sildim..

• Bizim için CHP bu adam.

• Böyle bir zamanda söylenecek söz müdür bu? Yazıklar olsun. Ermenistan'a silah ve savaşçı yığılırken çıt yok, gelmiş Türkiye'yi suçluyor. Hem de Ermeni meselesinde. Yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Bizim için CHP bu adam.

Başka bir yerde de bahsettim. Ulusalcı zihniyetin bertaraf olduğu partide akp ve mhp ulusalcıların elindedir. İnce ile bu resmiyet kazandı. Ancak chp içinde ulusalcılar hala var ve ilerde kk için çalışma yapıyorlar. Chp nin en büyük ortağı hdp. Onlar sayesinde büyükşehirler kazanıldı. Yani hdp yi incitecek söz ve davranışlara giremiyorlar. Zaten partide hdp kanadıda var.

Eğer kk çıkıp bu açıklamayı tekzip etmezse işleri çok zor. Çünkü hdp muamelesi görecek. Muhtemelen ulusalcı kanat kk yi indirecek.
    Eğer tekzip ederse bu sefer kendisi hdp kanadıyla sıkıntıya girecek. Yani bu adam öyle bir zaman da öyle bir açıklama yaptı ki her türlü ulusalcı kanada hizmet etti. Zaten bir kaç gün önce demiştim. Akp mhp den sonra chp yi de ulusalcılar ele geçirecek. Yakında görürüz diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Klasik yalan haber.
    Konuşma şu
    https://streamable.com/61n364

Malesef çatışmaların artması için söylenmiş.

Na kelime kelime dökümü

turkiye, rusya ile barisci cabalara destek verecek sekilde hareket etmesi lazim. ermenistan neden bu es zamanli saldiriyi baslatti; anlamak mumkun degil. 12 temmuzdan bu yana MAALESEF gelen haberler bir yandan azerbaycan'a turkiye'den silah yardimi ve bazi soylentilere gore de bir takim milis ya da cihatci gruplarin aktarildigi haberler var iken; rusya'dan da bu sefer ermenistan'a degisik yerlerden boyle milis kuvvetlerinin ve silah yardimi aktarildigi soyleniyor. bunlar aslinda endise verici. cunku turkiye'nin sinir komsusu 2 ulke arasindaki bir catismanin bir savasa dogru evrilmesi ciddi bir tehdit olusturur. engellenmedigi taktirde, giderek turkiye ve rusya'yi karsi karsiyaya getirecek bir catismadir.

Bu da yayın öncesi basın açıklaması

ermenistan tarafından uluslararası hukuka aykırı olarak gerçekleştirilen ateşkes ihlalini ve sivillerin ölümüne ve yaralanmasına neden olan saldırıyı kınıyoruz. cumhuriyet halk partisi’nin her zaman azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında olduğunun altını bir kez daha kuvvetle çiziyoruz.

türkiye, uluslararası toplum başta olmak üzere, avrupa güvenlik ve işbirliği teşkilatı minsk grubu’nu daha fazla can kaybına yol açılmadan harekete geçirmeli ve sorunun barışçıl yollarla çözülmesine mutlaka destek olmalıdır. yıllardır çözüm bulunamayan yukarı karabağ sorununun savaşla halledilmesi mümkün değildir. barışın sağlanabilmesi için ise öncelikle ermenistan’ın işgal altında tuttuğu azerbaycan topraklarından askerlerini geri çekmesi gereklidir .

cumhuriyet halk partisi olarak, şehit düşen azerbaycanlı kardeşlerimize rahmet, azerbaycan halkına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
    "

Ekşi sözlükten alıntı döküm ile linkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 28 Eylül 2020; 11:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adam haklı ermenistana destek olsa alkış tutarlardı.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

o yalan bu şu yalan iyide hangisi gerçek..

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

o yalan bu şu yalan iyide hangisi gerçek..

Videonun tamamını attım.

Sence kim doğru söylüyor.

• Cihatci grup diyor hala Allah'ım ya. Şu ülkede 1 tane solcu grup gösterin parası silahı neyse verelim gitsin savaşsinlar , var mı maçası yiyen klavyede yaptığı delikanlıgin 10 da birini cephede yapabilecek pokeman solcuları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Başka bir yerde de bahsettim. Ulusalcı zihniyetin bertaraf olduğu partide akp ve mhp ulusalcıların elindedir. İnce ile bu resmiyet kazandı. Ancak chp içinde ulusalcılar hala var ve ilerde kk için çalışma yapıyorlar. Chp nin en büyük ortağı hdp. Onlar sayesinde büyükşehirler kazanıldı. Yani hdp yi incitecek söz ve davranışlara giremiyorlar. Zaten partide hdp kanadıda var.

Eğer kk çıkıp bu açıklamayı tekzip etmezse işleri çok zor. Çünkü hdp muamelesi görecek. Muhtemelen ulusalcı kanat kk yi indirecek.
    Eğer tekzip ederse bu sefer kendisi hdp kanadıyla sıkıntıya girecek. Yani bu adam öyle bir zaman da öyle bir açıklama yaptı ki her türlü ulusalcı kanada hizmet etti. Zaten bir kaç gün önce demiştim. Akp mhp den sonra chp yi de ulusalcılar ele geçirecek. Yakında görürüz diye.

Alıntıları Göster

Ulusalcı ne demek hocam tam olarak?

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

İnan chp nin arinmasini cok cok isterim,muharrem ince isi artik yatti kardes..cok zor..chp li arkadaslarima hdpli chp secimini kazandiktan sonra hdp ic isleri bakanligini isterse ne olacak diye soruyorum,"bilmem istemezler heralde" diyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 28 Eylül 2020; 9:17:22 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

bende malum kişinin icaatlarına baktım geldi geleli ne yapıyor kimlere kol kanat germiş kimlerle ortak olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Klasik yalan haber.
    Konuşma şu
    https://streamable.com/61n364

Malesef çatışmaların artması için söylenmiş.

Na kelime kelime dökümü

turkiye, rusya ile barisci cabalara destek verecek sekilde hareket etmesi lazim. ermenistan neden bu es zamanli saldiriyi baslatti; anlamak mumkun degil. 12 temmuzdan bu yana MAALESEF gelen haberler bir yandan azerbaycan'a turkiye'den silah yardimi ve bazi soylentilere gore de bir takim milis ya da cihatci gruplarin aktarildigi haberler var iken; rusya'dan da bu sefer ermenistan'a degisik yerlerden boyle milis kuvvetlerinin ve silah yardimi aktarildigi soyleniyor. bunlar aslinda endise verici. cunku turkiye'nin sinir komsusu 2 ulke arasindaki bir catismanin bir savasa dogru evrilmesi ciddi bir tehdit olusturur. engellenmedigi taktirde, giderek turkiye ve rusya'yi karsi karsiyaya getirecek bir catismadir.

Bu da yayın öncesi basın açıklaması

ermenistan tarafından uluslararası hukuka aykırı olarak gerçekleştirilen ateşkes ihlalini ve sivillerin ölümüne ve yaralanmasına neden olan saldırıyı kınıyoruz. cumhuriyet halk partisi’nin her zaman azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında olduğunun altını bir kez daha kuvvetle çiziyoruz.

türkiye, uluslararası toplum başta olmak üzere, avrupa güvenlik ve işbirliği teşkilatı minsk grubu’nu daha fazla can kaybına yol açılmadan harekete geçirmeli ve sorunun barışçıl yollarla çözülmesine mutlaka destek olmalıdır. yıllardır çözüm bulunamayan yukarı karabağ sorununun savaşla halledilmesi mümkün değildir. barışın sağlanabilmesi için ise öncelikle ermenistan’ın işgal altında tuttuğu azerbaycan topraklarından askerlerini geri çekmesi gereklidir .

cumhuriyet halk partisi olarak, şehit düşen azerbaycanlı kardeşlerimize rahmet, azerbaycan halkına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
    "

Ekşi sözlükten alıntı döküm ile linkler

Bunlar çok boş, tehlikeli ve gereksiz laflar.

Tamam cihatçı gönderilmemeli, sadece o konuda haklı.

Onun dışında yok sınırımızda savaş olmasınmış, yok silah niye göndermişiz, önceden planlamışız.

Tabii ki önceden de planlayacağız, silah desteği de vereceğiz, gerekirse biz de gidip savaşacağız. Türk toprakları işgal altında, gelmiş bik bik itidal çağrısı mı yapacak CHP içindeki bir grup?

Bu kafayla CHP, İYİ Parti seçmeninin desteğini biraz zor alır. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş da Azerbaycan'a tam desteğini açıklamışken bu adam neyin peşinde? İstifa etmesi en hayırlısı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Ulusalcı ne demek hocam tam olarak?

Alıntıları Göster
    Bu terim kendini öyle tanımlıyan bir grubun adı. Misal perinçek, ince vs..

Göya ulusal çıkarları koruyan bu konuda parti farketmeksizin haraket edenler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihatçı grup ne yahu? Pkk içerisindeki ermeni gruplarını ne yapacağız sayın başkan yardımcısı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 28 Eylül 2020; 12:30:14 >
  • Atarla iş yapılmaz, hakikaten vatanseverlik sergileyen yok, akıl kullanmadan iş yapıyoruz. Kelimeler önemli, sözler önemli fakat hikayeden olan milliyetçilikle, pompalanan cihatçılıkla ne kendimize yol buluruz, ne de başkasına yardım ederiz. Türkiye'yi belanın içine çekmeye çalışıyorlar her yönden, kendimize ateşi sıçratmadan plan uygulamamız lazım, yaylım ateşi ülke içinde açılıyor da gelen geçen yüzümüze vuruyor, nerede çözecek torunlar, kahramanlar? Sinirlenenler bir Lübnan'a, bir de İsrail'e baksın, meseleyi çözsün. Azerbaycan'da da aynı durum var, iki ülke kof atarla ayağa kalkamaz. Suriye'yi, döveceğiz dediğimiz İsrail'i, BAE'i, bir de Suudi Arabistan'i sözde bükecektik, ne oldu? Politika öfke değil, kabul edilmese de akıl işidir, ülkeler vizyonla kurtulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 28 Eylül 2020; 15:32:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şunların cihatçı dediği suriye milli ordusu ve işin daha da vahimi Türk kardeşlerimizle savaşmak için gitmelerini eleştiriyor. Ulan sen ayağında terlik tv karşısında savaşı izlerken onlar cepheye koşuyor be utanmaz herif sen kime muhalifsin?

• Kim Kardashian da Ünal Çeviköz gibi düşünüyor

• subaortik S kullanıcısına yanıt

Suriye Milli Ordusu'nun Libya'da ne işi var?Azrbaycan'da ne işi var?Hatta ve hatta Suriye'de ne işi var?O ordu ne suriyeli ne de milli.Ve evet,cihatçı gruplardan oluşan ne idiğü belirsiz bir topluluk.Ben bir yuttaş olarak Türk devleti böyle gruplara destek veremez diyorum.Bu politikayı yanlış buluyorum.Azerbeycan'a silah gönderilebilir ama bu grupların gönderilmesine şiddetle karşı çıkıyorum.Ne var bunda?

Öy zamanlardayız ki bir insanın ,bir topluluğun hain diye suçlanması ve cezalandırılması bir dakikalık iş.Evet bu kadar kısa.İfade özgürlüğü diye bir kavram kalmadı.Ya bendensin ya onlardan kafasında herkes.Ben kendimi ezelden beri milliyetçi hissederim.Altı oktan biri milliyetçiliktir ama bu dönemdeki milliyetçilik furyasına bir baktığımda korkuyorum.Bu furya milliyetçilikten çıktı şovenizme kaydı,bir sonraki durağı da faşizimdir.

Bir daha tekrarlıyorum.Eğer ÖSO veya SMO denen grupların Azerbeycan'a sokulması inanılmaz derecede yanlış haraketlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 28 Eylül 2020; 15:44:3 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.