Şimdi Ara

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çeviköz: S-400'lerin konuşlandırılmasının ertelenmesini öneriyoruz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    E kusura bakma haberi sözcü cumhuriyet yapsaydı oradan verirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Sizinkilerin de maşallahı var, her haberi tarafsız yayınlıyorlar
  • 1) Burada bi metin var, bi göz attım, senin yazdığın şeyi burda göremedim

https://www.google.com/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/columnists/201902201037778921-chp-unal-cevikoz-s400-rusya-turkiye/

2) İkinci konu olan, abd ile çalışma grubu kurabilmek için senin reisin trumpı arayıp arayıp duruyor. Geçen gün bi haber vardı, rte trumpı çalışma grubu için ikna etti diye. Chpnin bu lafı demesi rtenin elini çok çok rahatlattı. Düşünceyi bilmem ama siyasi olarak resmen rteyi kurtarmaya dönük hareket.

3) Benim fikrim hala aynı, s400 alınıp depoda çürütülecek diye tahmin ediyorum. Önceki bi konuda uzunca yazmıştım, sen miydin bilmiyorum ama tekrar yazmaya değecek biri değilsin. Kısaca; rte herşeyi satıp, üstüne borçlanıp ülkeyi ekonomik ve tarımsal olarak savunmasız bıraktı. Ecevit tam tersine kamulaştırıp sonra abdye gerçekten kafa tuttu diye 45 yıldır adama söven sizin tayfanın maçası yiyorsa buyursun alıp kursun s400ü. Hodri meydan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 14 Haziran 2019; 19:7:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minareye, pardon füzeye kılıf uyduruluyor. S-400 ler atıl olur suçlu CeHaPe olur
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler diye bir şey yok, işte durumu kendi gözünle görüyorsun. İki kutuplu bir Türkiye, maalesef.
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Üretebilirler kelimesine takıldım burada diğer yazdıklarına birşey demiyorum. Üretecek olanlar senin devletinin mühendisleri değil sanırım? Kendi devletini mühendisini ötekileştiriyorsun. Tabi Türk değilsen yada Türkiye devleti vatandaşı değilsen orası ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sheff2x kullanıcısına yanıt
    Mesleğim mühendislik olmadığından, kendim de böyle bir projede yer alamayacağımdan ve bu tür işleri genelde özel sektör yaptığından üretebilirler dedim. Gayet normal bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Kendinden bahsetmissin, tecim...
    6-7 milyar veriyorlar mı atm memurluğuna
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    İyi para alıyormuşsun.
  • 15 Temmuz darbe girişimi darbe olarak başarısızlığa mahkumdu. Asıl amaç ABDnin Ortadoğuda defalarca yaptığı düzelteceğim diye iç savaş ve bölünme ile sonuçlanacak müdahalesi idi. O akşam hangi ülkeler nerelere yığınak yaptığı ortaya çıkartılırsa süreç daha kolay anlaşılır. İktidarda sol bir partinin olsa idi durum değişmeyecek aksine plan daha hızlı işleyecekti.
    ABD ile ortaklık çoktan bozuldu. Tehlike hala devam ediyor.
    S-400 den çok daha farklı sistemlere ihtiyacımız var. ABD füzeleri boğaz köprülerini vurunca ne demek istediğimi anlarsınız.
  • Chp amerikan emperyalizmini temsil ediyor ve sözcülüğünü yapıyor. Amerikan çıkarları için politika üretiyor.Bunun tersini söyleyemez. Taraftarları da parti ne yaparsa nereye kayarsa onu savunuyor. Partide sorgulama diye bir kültür yok. Apoyu baskan adayı yap kimsenin gıkı çıkmaz.Parti hdp cizgisine cok yaklaştı. Türkiye aleyhine ne varsa tıpkı hdp gibi savunuyor. Cananlar siha sezginler partide at koşturuyor.Bir nevi kukla olmus bir parti diyebiliriz. Yarin iktidar olsa chpnin ilk işi ülkeyi imfye teslim etmek ve içerdeki fetoculeri çıkarmak olur. Bu yuzden her secim ulkenin beka meselesidir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.