Şimdi Ara

Chp de sular ısınıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kk tarafından önerilen ve basa getirilen istanbul il başkanının skandal açıklamaları nedeniyle ulusalcılar ve hdp/ ermeni hayranları arasında sular ısınıyor. Chp ikiye bölündü. Chp başkan yardımcısı yaptığı açıklama ile bu olay chp yi toprağın altına koyma operasyonudur dedi. yaşanan gelişmeler sonucu kocasakalın ardından Muharrem incede genelbaşkanlık için adaylığını açıkladı. adayların canan kaftancıoğlu üzerinden kılıçdaroğluna yükleneceği ve sayısız seçim kaybettiği için artık gitmesi gerektiğini savunacaklar.

Chp de sular ısınıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 20 Ocak 2018; 10:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biri skandal açıklama yapmış ve bu yüzden de parti ikiye bölünmüş; diğeri ayakkabı kutularındaki paraları sıfırlamış ve partisi birlik olup onun arkasında durmuş.

Hangisi daha acınası bir durumdur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Biri skandal açıklama yapmış ve bu yüzden de parti ikiye bölünmüş; diğeri ayakkabı kutularındaki paraları sıfırlamış ve partisi birlik olup onun arkasında durmuş.

Ya hani konu akp mi,bazen ciddi ciddi sacmaliyorsunuz

• Suların ısınması yetmez. Fokur fokur kaynaması lazım partinin. Şu kürtçü tayfadan tamamiyle temizlenmesi lazım chpnin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Biri skandal açıklama yapmış ve bu yüzden de parti ikiye bölünmüş; diğeri ayakkabı kutularındaki paraları sıfırlamış ve partisi birlik olup onun arkasında durmuş.

Doğrudur, size göre ben saçmalıyor olabilirim ama benim gibilere göre de siz saçmalamanın çok ötesine geçtiniz. Öyle ki, AKP'ye oy verip sabahtan akşama kadar MHP fanatiği gibi MHP'ye övgüler düzen, kendi partilerinin rekor seviyedeki ahlaksızlıklarını görmezden gelip diğer partiler hakkında sabahtan akşama kadar ahlaki ve kanuni tartışmalar açanlar biz değilir.

Konu CHP'nin İstanbul il başkanının paylaştığı mesajlar olunca memleketin yıkıldığını iddia edip, terör örgütü lideri adına olimpiyat düzenleyip para basanlara inanmak asıl saçmalamaktır.

CHP'nin AKP'ye yetişebilmesi için önce tek başına iktidar olması, kanun yapma yetkilerini eline alıp devletin tüm kadrolarını yandaşlarına vermesi, bürokrasinin her kademesine terör örgütü üyelerini yerleştirmesi, BOP'un eş başkanlığını yürütmesi, çevresindeki ülkelerdeki teröristleri desteklemesi, yandaş iş adamlarına milyarlarca dolarlık ihaleleri peşkeş çekmesi, silahlı kuvvetlerde adam gibi bir tane komutan bırakmaması, teröristlerin ayağına hakim gönderip suçlarını affetmesi...

Bunların hiçbirini CHP yapmamışken, birilerinin CHP'yi hainlikle suçlaması çok aptalca oluyor.

• Aslında iyi oluyor böyle. CHP-nin zaten bu politika ile AKP-ye rakip olamıyor. Parti içi çatışma olursa, ulusalcı oyların önemli bir kısmı İYİ partiye kayar. Böylece İYİ parti daha da güçlenir. Ana muhalefetin İYİ parti olması gerek. Yani şu an CHP-deki bu durum aslında AKP-ye zararlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    üzülme at bi oy daha chp ye geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Suların ısınması yetmez. Fokur fokur kaynaması lazım partinin. Şu kürtçü tayfadan tamamiyle temizlenmesi lazım chpnin.

suriyeliler sayesinde daha şimdiden azınlıktasınız

her türlü milliyetçiliği ayaklar altında ezenler sayesinde

• ama ama ama ak parti de şey yapmıştı, dur aklıma gelmiyor bir şeyler yapmıştı, banane banane ben mağdurum da mağdurum. bana pkk ile kol kola diyemezsiniz bana terörisler ile aynı yolda diyemezsiniz banane akp bişiler yaptı akp akp.

beter ol chp
  • delegeleri tamamen kendi atadığı KK bir yere gitmez. Her türlü tekrar KK genel başkan olacak. Burada yine en karlı çıkan Ak parti olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

üzülme at bi oy daha chp ye geçer

Ömrümde bugüne kadar 1 kere oy verdim CHP'ye o da ilçe belediye seçimi için. Bir de Ekmeleddin'e atmıştım o da RTE geleceğine o gelsin diyeydi. Gerçi onun da ne halt olduğu ortaya çıktı sonradan. Her muhalifi chpli olarak görmeyin. Genelde HEPAR ve MHP ağırlıklı oy kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 20 Ocak 2018; 21:39:39 >
  • Secimler yapılmadan önce Kemal Kılıçdaroğlu gidecek chp'nin başından, çünkü Meral Akşener chp'den oy almaya devam edecektir. Seçim öncesine kadar da böyle devam eder bence. Seçimlere yaklaşırken Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlunun bir şekilde gitmesini sağlayarak İyi partiye chp den gelen oyların kesilmesini sağlayabilir. Bu şekilde chp yine ana muhalefette kalıp, iyi partide baraj altı kalabilir. Tahminim bu şekilde.

• quote:

quote:

quote:

Doğrudur, size göre ben saçmalıyor olabilirim ama benim gibilere göre de siz saçmalamanın çok ötesine geçtiniz. Öyle ki, AKP'ye oy verip sabahtan akşama kadar MHP fanatiği gibi MHP'ye övgüler düzen, kendi partilerinin rekor seviyedeki ahlaksızlıklarını görmezden gelip diğer partiler hakkında sabahtan akşama kadar ahlaki ve kanuni tartışmalar açanlar biz değilir.

Konu CHP'nin İstanbul il başkanının paylaştığı mesajlar olunca memleketin yıkıldığını iddia edip, terör örgütü lideri adına olimpiyat düzenleyip para basanlara inanmak asıl saçmalamaktır.

CHP'nin AKP'ye yetişebilmesi için önce tek başına iktidar olması, kanun yapma yetkilerini eline alıp devletin tüm kadrolarını yandaşlarına vermesi, bürokrasinin her kademesine terör örgütü üyelerini yerleştirmesi, BOP'un eş başkanlığını yürütmesi, çevresindeki ülkelerdeki teröristleri desteklemesi, yandaş iş adamlarına milyarlarca dolarlık ihaleleri peşkeş çekmesi, silahlı kuvvetlerde adam gibi bir tane komutan bırakmaması, teröristlerin ayağına hakim gönderip suçlarını affetmesi...

Bunların hiçbirini CHP yapmamışken, birilerinin CHP'yi hainlikle suçlaması çok aptalca oluyor.

Lan siz kim biz kim ben her secimde gidip chp ye oy veriyorum zaten ciddi anlamda cildirmissiniz hemen siz biz akpli chpli muthis gercekden

• Konuyu açan akpli televizyonlarda sabah akşam chp hakkında konuşanlar besleme medyadan. Hayrola chpye oy verecektiniz de vermemek için bahane mi arıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Lan siz kim biz kim ben her secimde gidip chp ye oy veriyorum zaten ciddi anlamda cildirmissiniz hemen siz biz akpli chpli muthis gercekden

Edep aileden gelen birşeydir. Onların veremediği edebi, toplum ancak korku, çıkar ya da şiddetle sağlar. Aileden almayınca, forum ortamında bir çıkar ya da korku nedeni de olmayınca, insan tabii ki özüne döner.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.