Şimdi Ara

silinsin (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
1
Favori
32.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
283 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her ne kadar sevmesemde cumhurbaşkanı iyi bir siyasetçi ve ona denk olacak bir siyasetçi henüz göremedim,,Halkın duygularıyla oynamak da siyasete girer,,Halk herşeyi ister ama siz onlara kendi isteklerinizden fazlasını vermeyip birde onları mutlu ediyorsanız ve okların hedefi sizken onları muhaliflerinize çevirebiliyorsanız bu sanatı iyi icraa ediyorsunuz demektir,,Cumhurbaşkanı bu oyunu iyi biliyor,siyaseti sağlam yapıyor,Bu onun devri ve ülkenin neredeyse her yerine hakim sayılır,,Şimdi onun karsısına çıkacak kişinin işi dahada zor,,Onun devrini kapatacak bir siyasetci henüz göremedim,,Her kesimden oy toplamayı iyi başarıyor her kesimin duygularını iyi biliyor kandırmayıda biliyor ki zaten siyasetin içinde kandırmakda vardır,,Öte yandan onlarca senedir karsısına gelen tüm rakiplerini yendi,,Ne yazık ki böyle bir siyasetçiye denk oldugunu düşündüğümüz biri daha yok,,Ben biraz muharrem ince yapabilir belki diyodum ama yanılmısım çünki daha kendi kurultayından cıkamayan biri yarın onun karısında ne yapabilir ki,,,Chp de halen daha kılıcdaroglunun olması orada siyasetin bittiği anlamına gelir,,Mhp de aynısı malsef siyasetci yok suan bu partılerde gerçek siyasetciler olsaydılar kendi kurultaylarından cıkardılar,,,

• YAZIKLAR OLSUN...

CHP'yi bu hale getiren ve ona oy verenler mutlu musunuz?

silinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

YAZIKLAR OLSUN...

CHP'yi bu hale getiren ve ona oy verenler mutlu musunuz?

silinsin

Bu forum bunu görmezden gelecek onlar kendi ittifaklarını kurmuşlar Atatürkçü görünümlü hainler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi İsim -- 18 Mart 2018; 20:47:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Bir Akp li olarak Chp nin bittiğini düşünüyorum.

Hangi Chpliyle konuşsam hepsi İyi Partiye oy vereceğim diyor

En azından değiştirebiliyorlar hataları görüp

Çalıyor ama yapıyor demiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad Mushroom

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Bir Akp li olarak Chp nin bittiğini düşünüyorum.

Hangi Chpliyle konuşsam hepsi İyi Partiye oy vereceğim diyor

En azından değiştirebiliyorlar hataları görüp

Çalıyor ama yapıyor demiyorlar

"Çalıyor ama yapıyor" cümlesini ben kullanmıyorum fakat adam akıllı parti olmadığı için ben akp ye oyumu veriyorum . Düzgün bir parti çıksın bir kaç icraatlarını görelim o zaman fikrimi değiştirebilirim.Ama kemalistler bir sonraki seçimde tekrar terör sevici cehapeye oylarını verecekler. Asıl kör onlar işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 21 Şubat 2018; 4:3:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir zamanlar AKP'ye oy veren tipler "Biz zaten yaşamıyoruz.Aldığımız para ne ki?Biraz da okumuş kişilere düşmanlık olsun diye
    bu partiye oy veriyoruz."diyorlardı.Şimdi ise bunlara devletin kaynaklarının nasıl çar-çur edildiğini,devletin birikimlerinin nasıl yok edildiğini anlatıyorsun.Dinleyip dinleyip;"İyi de başka oy verilecek parti var mı?"cümlesiyle biten konuşmalar cahilliğin ne boyutlarda olduğunu anlatıyor.Bu parti Avrupa'da olsa %5 bile oy alamaz.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.