Şimdi Ara

silinsin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
1
Favori
32.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
283 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem derim bu ülkenin iktidarının da ana muhalefetinin de kaderi Kürtlerin elinde ve olmaya devam edecek; Geçmişi bırakın, bugüne ve geleceğe bakarak kanıtlayalım, KK Kürtler sayesinde koltuğunu korudu, RTE de Kürtler sayesinde başkan olacak!

Ege bölgesinde CHP'nin oyu 2 milyon, delege sayısı 133 ve biraz çoğu Muharrem İnce dedi

Doğu ve Güneydoğu bölgesinde CHP'nin oyu 450 bin, delege sayısı 206 ve tümüne yakını KK dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 4 Şubat 2018; 16:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle birisinin başkan olmasına sevinmedim şahsen .Sayek boke de önceden grup başkan vekili idi atıldı yani sadece parti milletvekili.Yine yüzde 25 alacaktır kaçak curukler de bi sonraki seçimde milletvekili adayı gosterilmeme li tanrıkulu da dahil.Chp den sadece oyları yeniden dsp kurulur yapilanirsa oy oranı bölünür geçmişte olduğu gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serial206 S kullanıcısına yanıt
    Bi ara orada hdp yüzde 40 alıyordu hocam bırakın yapsınlar anketlerini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

Bende öyle birisinin başkan olmasına sevinmedim şahsen .Sayek boke de önceden grup başkan vekili idi atıldı yani sadece parti milletvekili.Yine yüzde 25 alacaktır kaçak curukler de bi sonraki seçimde milletvekili adayı gosterilmeme li tanrıkulu da dahil.Chp den sadece oyları yeniden dsp kurulur yapilanirsa oy oranı bölünür geçmişte olduğu gibi

Ben artık CHP nin kendisine %25 oy verecek salak yada hain seçmeni bulabileceğini düşünmüyorum

• Atatürk parti kurmuş oy veremiyorsun çok saçma

Kurultayda vasıfsız adamı yine yeniden seçiyorlar çok saçma

• 2019 seçimler

AKP-MHP-BBP ittifak

CHP-HDP ittifak

İYİ-SP ittifak

Şimdi oyları hesaplayın.

İyi-sp iktidar olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDP MHP tamam, güle güle önümüzdeki seçimlerde de CHP'de %20 alırsa şu durumda inanılmaz bir başarı der taktir ederim

O kadar oy nöööreye transfer olacak? Onu çok merak ediyorum ve kararsız seçmen sayısı etrafımda çok artmış gibi

Bu Kemal amca gene geldi başa yeehuu diyen herhal bi tek Kemal amcanın ailesi, yalakası ve tabiiii kiiii Dünya Liderimiz
  • Gandi Kemal bir sonraki seçimde istifayı basar .chp de değişim şart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

Bende öyle birisinin başkan olmasına sevinmedim şahsen .Sayek boke de önceden grup başkan vekili idi atıldı yani sadece parti milletvekili.Yine yüzde 25 alacaktır kaçak curukler de bi sonraki seçimde milletvekili adayı gosterilmeme li tanrıkulu da dahil.Chp den sadece oyları yeniden dsp kurulur yapilanirsa oy oranı bölünür geçmişte olduğu gibi

Ben artık CHP nin kendisine %25 oy verecek salak yada hain seçmeni bulabileceğini düşünmüyorum

Dediğim gibi yalnızca dsp yeniden kurulursa oyların yüzde 25 in dagilacagini düşünüyorum ben

• İyi Parti den pek birşey olacağını sanmıyorum. O da Ekmeleddin gibi geçici bir heves olduğu aşikar. Düzgün bir şekilde doğruaları ile ve yanlışları ile muhalefet olan bir parti yok şuan. AKP ise attığı adımların bazıları yanlış gibi olsa bile şuan en mantıklı hamleleri yapan parti. Gönlüm kaydı fazlası ile AKP ye.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canermm

Adam 8 donemdir seçim kaybediliyor.

Chplilerin tabiri ile ya bubadama oy verenler 'koyun'.

Yada bu adam 'diktatör'.

Bu saatten sonra CHP ye oy veren ya salaktır yada hain , kimse kusura bakmasın

demokrasi gaz yapmış

• Bana en garip gelen chp li olmak akp li olmak vb.

Ben bunu anlamakta zorlaniyorum.Niye insanlar baskalarinin vucudunda kendilerine yeni bir benlik bulma arayisinda.Kazanan biz olmaliyiz onlari yonlendirerek ancak tam tersi onlar kazaniyor.

• Şenlik var hahaaa.

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan , Allah kendisinde razı olsun. İnşallah kendileri 2019 senesinde BAŞKAN olacaktır.

Bence şimdiden 2019 daki kurultayınız için hazırlıklara başlayın.

• quote:

Yada bu adam 'diktatör'.

CHP'de seçim kazanmak ne demek? Somut örnek ver..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metacortex -- 5 Mayıs 2018; 1:16:24 >
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Ben vermeyi keseli yıllar oldu.

İyi Parti'ye vereceğiz herhalde bu gidişle. Adam gibi parti kalmadı memlekette... Bir Hepar var onun da oy potansiyeli ortada. Ayrıca Osman Pamukoğlu siyaseti yapamıyor ancak kendisi iyi bir askerdi.

KK dün MHP'yi eleştiriyordu koltuk sevdalılığından. Şu saatten sonra CHP'nin de gözümde AKP ve MHP'den farkı yoktur. 10 yıldır kaybeden adamın genel başkan seçimlerini bırakın, beni halk istemiyor diyerek koltuğundan kendisi çekilmesi lazımdı ama nerede bizde dürüst, akıllı siyasetçiler... Umarım o koltuğun içine yapıştırırlar bunları şöyle adam gibi biri çıkıp.
  • Ulusalcılar iyi partiye oy verecektir muhtemelen artık... ama seçim yaklaşınca neler olur bilinmez tabii.... Halk propagandalardan çok etkileniyor. Bugun suna oy vermem artik diyen adam secim yaklasinca Türkiyenin uzerine oyun oynanio dio bilmem ne dio verio yine eski partisine....

Iyi partinin Chp den daha iyi muhalefet yapacağını düşünüyorum ama bence ülkeyi yönetecek yapılanmaları yok...

RTE başkanlığindada chp ve iyi partinin muhalefette olduğu bir dönem bizi bekliyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

quote:

Yada bu adam 'diktatör'.

Bu saatten sonra CHP ye oy veren ya salaktır yada hain , kimse kusura bakmasın

demokrasi gaz yapmış

Akp ye oy verenlere koyun diyen bi zihniyet aynı şey kendisine söylenince demokrasiden bahsediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

quote:

Orijinalden alıntı: dribblingmaster

Ahahah sanki muharrem seçilse hemen chpyi ikdidar yapacaktı. chpnin maksimum oyu budur kk, muharrem, ahmet, mehmet farketmez. Dönem itibari ile ülkenin %70 küsürü sağcı ve dindardır bunun dışında bi görüşü seçmene dikte edicek bi örgütlenme, kolluk gücü, medya gücü, sermaye falanda eskisi gibi yok ve giderekte azalıyo bu şartlar altında ben akpnin çok az oy aldığını düşünüyorum şimdiye kadar %60 küsür oyu çoktan almaları gerekirdi bence akp iyi yönetilmiyo rte görevi daha uygun bi lidere bırakırsa akp rahat %60 üstü oy alır.

%70'i dindarmı 5 vakit namaz kılanların oranı bile %25 falan muhafazakar kültürcü desen anlarımda dindar demen biraz komik olmuş

sadece 5 vakit namaz kılınca mı dindar olunuyo chp de cumaya giden 5 vakit kılmaya çalışan azda olsa baya insan var sen chpyi geç marksist olduğu iddia edilen hdplilerin çoğu dindar insanlardır bizim mahallede ful chp çekiyo ama camiler hep dolu oluyo üniversite zamanlarımda da namaz vakitlerini kaçırmamaya çalışan bi arkadaşım vardı akpliydi ama bunun dışında hiçte muhafazakar değildi sevgilisinin başı kapalı değildi sonra evlendiler. Diyanet işlerini bizzat chp(atatürk) kurmuştur halkı da buna göre dizayn etmiştir medeni hukuk var şeriat yok ama laik bi ülkede yaşamıyoruz din merkezdedir halkın çoğunluğu dindardır hiçte komik bi tespit değil bence. Başarısız olan rte, akp ve türk sağıdır ülkenin %70'i dindar yada sen mutlu ol diye muhafazakar kültürden diyelim, senin elinde diyanet işleri var(bütün kurumlar var) ve %50yi aşamıyosun bu büyük bi başarısızlıktır bence bitmiş olan chp değil türk sağıdır birilerinin oyuncağı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 4 Şubat 2018; 17:58:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

atmayın oy felan kardeşim bu utanmaza. rezil etti lan partiyi. şerefsizler 10 seçimdir kaybediyorlar utanmıyorlar hala aday oluyorlar. bunları destekleyeni de oy vereni de alayının allah belasını versin. bu yaptıkları sadece kurucu partiye değil, ülkemize de zarar veriyor. her partide var ama bu kadar da olmaz bu koltuk sevdalısı insan ya. her emeğim haram olsun bu partiye.

proje oldukları o kadar belli ki
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.