Şimdi Ara

CHP ADAYI 4 MAYIS CUMA GÜNÜ SAAT 10 DA AÇIKLANIYOR !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saadet adayı açıklandıktan sonra niye bekleniyor artık

yarın grup toplantısında açıklasınlar... Bütün partiler açıklamış durumda ... Temel K. ve M.Akşener'in 100bn imza toplayamaz bir ortak aday çıkarırırzmı diye düşünülüyor acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdüllatif şener.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne fark ederki ?

nasılsa akp seçmeni gidip oyunu tıpış tıpış verecek ...

pardon akp değlmiş..
  • M 4 U Mayıs H 1964 A gününde R doğmuş R birisi E 4 M Mayıs İ günü N aday C gösterilecek E sanırım. Anlamayan tek harfleri sırayla okusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E2A3DE6D -- 1 Mayıs 2018; 16:18:54 >
  • Şimdi sen burada KK ve chpliler mi dalga geçtiğini mi sanıyorsun?

Adam tıpış tıpış chpye oy vereceksiniz demiyor. Kendi seçmeni dahil tatile gidenleri hedef alıyor ve diyor ki "Demokrasinin gereği olarak tıpış tıpış sandığa gidip oy vereceksiniz. Oy vermeyip sağda solda ağlarsanız kimse sizi dikkate almaz". Gayet de doğru söylüyor.

Ağzıyla chpye oy istemiş gibi bir algı operasyonu yapmak da tam size yakışırdı zaten.
  • Hakikaten ince 4 mayısta doğmuş adama doğum günü hediyesi olarak cb adaylığı mı vermiş olacaklar şimdi
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Adaylığı açıklansın da, oy vermek 5dk'lık iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E2A3DE6D -- 1 Mayıs 2018; 16:24:45 >
  • İnce aday olursa kesinlikle onu desteklerim.

Chp gidip başka birini aday gösterirse de ben de aynı şekilde düşünüp "iyi" olan kimse ona oyumu veririm.
  • Metin fevzioglu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Şimdi sen burada KK ve chpliler mi dalga geçtiğini mi sanıyorsun?

Adam tıpış tıpış chpye oy vereceksiniz demiyor. Kendi seçmeni dahil tatile gidenleri hedef alıyor ve diyor ki "Demokrasinin gereği olarak tıpış tıpış sandığa gidip oy vereceksiniz. Oy vermeyip sağda solda ağlarsanız kimse sizi dikkate almaz". Gayet de doğru söylüyor.

Ağzıyla chpye oy istemiş gibi bir algı operasyonu yapmak da tam size yakışırdı zaten.
    laf sokmaya çalışırken rezil olmak bu olsa gerek, orada bahsettiği çatı adayı ekmeleddin şu adamı savunacam diye ne hallere düştünüz o sizi bir kez olsun savunmadı teröristleri savunduğu kadar

• Aynen laf sokmaya çalışırken rezil ediyorsun kendini. Bunu bile bilmen erdemli bir davranıştır.

Biliyorum çatı aday olduğunu. Dediğimi de okumamışsın anlaşılan "Kendi seçmeni dahil tatile gidenleri hedef alıyor" yazmışım. Sanırsın sadece chpliler tatile gidebiliyor.

Küçük yaştan itibaren "oy vermek vatandaşlık hakkıdır" diye öğretildi bana. Hakkını oy vererek alabilirsin. Oy atmayıp sağda solda ağlayanlara çok da güzel söylemiş orada lafı. KK'yi sevmem ancak bunun gibi doğru söylediği pek çok konu vardır. Anlayana tabi.

KK umrumda değil açıkçası. Doğruya da yanlış diyemem kusura bakma. Gerçi doğruya yanlış deyip 2 gün sonra kandırıldım da diyebilirim de bana yakışmaz.
  • Bence hdp'nin de oylarını çekmek için Sezgin Tanrıkulunu aday gösterecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Aynen laf sokmaya çalışırken rezil ediyorsun kendini. Bunu bile bilmen erdemli bir davranıştır.

Biliyorum çatı aday olduğunu. Dediğimi de okumamışsın anlaşılan "Kendi seçmeni dahil tatile gidenleri hedef alıyor" yazmışım. Sanırsın sadece chpliler tatile gidebiliyor.

Küçük yaştan itibaren "oy vermek vatandaşlık hakkıdır" diye öğretildi bana. Hakkını oy vererek alabilirsin. Oy atmayıp sağda solda ağlayanlara çok da güzel söylemiş orada lafı. KK'yi sevmem ancak bunun gibi doğru söylediği pek çok konu vardır. Anlayana tabi.

KK umrumda değil açıkçası. Doğruya da yanlış diyemem kusura bakma. Gerçi doğruya yanlış deyip 2 gün sonra kandırıldım da diyebilirim de bana yakışmaz.
    çırpındıkça

tamam sen haklısın

• Tartışamayacağın konunun altına girmeyeceksin
  • Tabiki de kilistar

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Tabiki de kilistar
    ehe ehe komik
  • Meral hanıma aşık oldum ve buna hiç kimse engel olamaz.

Mutluğum benim hayatımın anlamısın sen bi tanem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimi çıkarırsa çıkarsın ikinci tur dahi olmayacak, reisin alternatifi yok chpde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kürt oyumuş arkadaş kürtlerden oy alacağız diye bu partiye oy verenler bu kadar ezilirmi Chp nin oyu 2 katı ama kimse sormuyor kendi seçmenlerine ne düşünüyorsun diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5B03C6EDC

Ne kürt oyumuş arkadaş kürtlerden oy alacağız diye bu partiye oy verenler bu kadar ezilirmi Chp nin oyu 2 katı ama kimse sormuyor kendi seçmenlerine ne düşünüyorsun diye
    Çünkü; karşımızda biz koyun değiliz diyen koyunlar var

2 mustafa kemal deriz 1 laiklik deriz %20 zaten cepte diye düşünüyorlar.

Hal böyle olunca alternatif oy pesindeler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.