Şimdi Ara

Cho Gath Perişan Etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herif zaten plattı gerçi plat ezmişliğim de var ama ligleri önemsemesem de adam hakkını veriyor demekki. daha önce cho gath hiç gelmedi karşıma. zaten paso can dolduruyor.çok bildiğim bi hero değil. 2-3 defa sağda solda anca görmüşümdür. karşıma gelmedi hiç. bu arada ben syndra ile middeydim. early biraz daha güzel geçti. takas yaptım. farmda bı 10-15 fark attı. asırlık sopayı tamamladı. diğer laneler biraz kötü gidiyordu ama 20dk boyunca 1-1 devam ettik ben 2-3 asist aldım. asırlık sopayı tamamladıktan sonra donmuş yürek sonra da hiçlik değneği aldı. zaten zor kesıyorduk. hiç vuramıyoruz artık.
    kill topladıkça büyüdü iyicene. kill vermesem de çok zor karşısında duruyorum. yerden hoplattığı şeylere yakalanmadım ama ultisi perişan ediyor. bide ultiyi vururken animasyonu falan yok herhalde. anlayamıyorum zhonya bile basamadan direk indiriyor. bide can azalmıyor yani. direk iniyor. mesela syndra ulti atarken toplar çarpa çarpa hasar verir. bu direk vuruyor ne olduğunu anlamıyorum. 400 oyun attım ilk defa karşıma geldi. belki bundan sonraki 400 oyunda gelmez ama gelirse diye ben bu yaratık görünümlü karaktersize nasıl oynamalıyım. bizim middeki 2. kuleden karşı middeki ilk kuleye kadar vura vura anca öldürdük lee sinle. bu kadar tanky ve damage atan bi champ niye metada değil. bundan 1-2 ay önce skarner konusu da açmıştım. oda op tanky ve çok yüksek damage atıyor. bi yardımcı olun şu kardeşinize.

• Zıplattı mı
  • Cho lanede öyle kolay ezilebilecek bir hero değil. Earlyde biraz zayıf ama 6 olduktan sonra 30snde bir ulti atıp deli gibi can stackliyor. Zayıf yanı sürekli lane pushlamak zorunda kalıyor ve mobilty yok gankten kaçamıyor. Jungle gel kanka de 6-11 arası tecavüz edin toparlayana kadar oyun bitirirsiniz.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    niye öyle diyorsun
  • oyunun en çöp herosudur baktın kesemıyon menzıllısın farm yapsaydın kombo tutturdugunda rahat alabılmen lazımdı demekkı senın lowlugun
  • quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Cho lanede öyle kolay ezilebilecek bir hero değil. Earlyde biraz zayıf ama 6 olduktan sonra 30snde bir ulti atıp deli gibi can stackliyor. Zayıf yanı sürekli lane pushlamak zorunda kalıyor ve mobilty yok gankten kaçamıyor. Jungle gel kanka de 6-11 arası tecavüz edin toparlayana kadar oyun bitirirsiniz.

o ultinin cdsi 30 saniye mi? o damage ile oynama daha iyi. stackleme derken kalıcı olarak veıgar gibi mi stackliyor. mobility 0. zaten yol boyunca vura vura gittik. bunun yanına bide lulu koysan tadından yenmez
  • cho gath lane de çok iyi hem ap hem ad lere karşı...
    jungle ile birlikte çalışarak, early de sindirerek rahat edebilirsin ancak.
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Yine insaflı tanky gitmiş. Sen hiç full ap kasmış Cho ultisi yememişsin belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    hı hı
    http://www.lolking.net/summoner/na/19854672#leagues
  • off adam plat ezmiş nası pro nası pro
  • ben de anlamıyorum niye oynanmıyor. soloda karşıma gelse farm bile yapamıyorum :) jungle oynasam solo cağırıyor, cho eziyor diye gidiyorum ikimizi alıyor falan op baya :)

0/10 giden feedleyen cho'da daha görmedim yanii, hiç bişe yapmasa oyunu uzatıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Yine insaflı tanky gitmiş. Sen hiç full ap kasmış Cho ultisi yememişsin belli.

1500+ rabadonla
  • Karsima cok geldi tek care earlyde tokatlamak yoksa 6dan sonra gg kesemezsiniz lanede zaten sustainide var bide matara falan alsa baya duruyor surekli durtmek lazim 2 itemden sonra hem hasar hemde tank olarak cok guclu hala geliyor

• Niye her konun qq la senin

• Acaba hayatındaki ilk qq konusu ne hakkında olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Cho lanede öyle kolay ezilebilecek bir hero değil. Earlyde biraz zayıf ama 6 olduktan sonra 30snde bir ulti atıp deli gibi can stackliyor. Zayıf yanı sürekli lane pushlamak zorunda kalıyor ve mobilty yok gankten kaçamıyor. Jungle gel kanka de 6-11 arası tecavüz edin toparlayana kadar oyun bitirirsiniz.

o ultinin cdsi 30 saniye mi? o damage ile oynama daha iyi. stackleme derken kalıcı olarak veıgar gibi mi stackliyor. mobility 0. zaten yol boyunca vura vura gittik. bunun yanına bide lulu koysan tadından yenmez

Ulti süresi 80 saniye. %40 CD ile 48 saniyeye iniyor. Eğer ulti ile bir şampiyon, minyon veya canavar katlederse bekleme süresinin ve mananın yarısı iade ediliyor. Aynı zamanda ulti ile katletme yapılınca can kazanıyor ve büyüyor. En fazla altı stack ve Cho ölünce stack yarıya iniyor. Ultisi gerçek hasar vuruyor yani direk candan gidiyor.

• true damage ultisi yapılacak bir şey yok. jungle yardımıyla earlyde ezersen belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

hı hı
    http://www.lolking.net/summoner/na/19854672#leagues

43 wın 37 lose gayet normal yanı bunu neredeyse her heroyla yaparsın gorende her oyun 30/0 gıtmış sancak
  • arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    Paşam adamın w/l oranını konuşmuyoruz. Çöp dediğin şampiyon ile adam dia 2 geçen sezon da master'a kadar gidebilmiş,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

Niye her konun qq la senin

6 aylık oyuncuyuz. ağlaya ağlaya ağlamamayı öğrenicez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.