Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopali08

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Bir kişi birden fazla üyelik alabiliyor mu? Nasıl biriktiriyorsunuz o kadar chippini?

Her Telefon Numarasına 1 Üyelik. Telefon numarasından Bol Ne Var. Android 5 Lazım Olduğundan Herkes Kendi Telinde Kullanamıyor.

en zor kısım telefon numarası bulabilmek.

millet 50 tane soru sorunca benim numara toplamaya hevesim kalmıyor.
  • Puan toplasanız bile artık alınacak pek iyi bir şey kalmadı. Yeni stokda gelecek gibi durmuyor. Ipod yok Ipad mini yok geriye ne kaldı? Binlerce puan toplayacak halimiz de yok ki biriktirip Iphone alalım. Fişlerden gelene puanların son kullanımı Ocak sonu bitiyor. 3 ay içinde bu ürünlerin stoğu yenilenir mi sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler fis yukleyerek 50 tl var benzin alabiliyor muyum opetten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

Beyler fis yukleyerek 50 tl var benzin alabiliyor muyum opetten

Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Hayır

Dostum gosterdigi siteden baska alamiyoruz sanirim ama orada da 50 tl ye bir sey yok tavsiye edebilecegin urun var mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Hayır

Dostum gosterdigi siteden baska alamiyoruz sanirim ama orada da 50 tl ye bir sey yok tavsiye edebilecegin urun var mi?

o tutara max. yemek yiyebilirsiniz hayaller kısmındaki mekanda yada üzerine birazdaha ekleyip saat olarak değerlendirebilirsiniz.
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    saat alabilirsin

• arkadaşlarım kısmında kimse gözükmüyor chippin göndereceğim fakat yapamıyorum. yardımcı olabilcek var mı acaba ?
  • Hayallerde ki saatleri almayın moda saatin sitesinden beğenip levent şubeyi arayın adresinize gönderiyorlar. Ben linkteki saati aldım bugün

http://modasaat.com/urun/lorus-rt317ex9-erkek-kol-saati_211312.aspx

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    başka model saat veriyorlar mı ?

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Kaç chippin hocam bu saat ?

• Android 5.0 saçmalığı nedir yahu? 30 kişi davet ettim. 20 tanesi desteklemiyor diye yükleyememiş. Tek tek ben kendi telefonumdam yaptım. Bu seferde aynı cihaz diye banlarlar diye korkuyorum.

• nihat11705 N kullanıcısına yanıt
    Veriyorlar hocam sıkıntı olmuyor. Casio almıştım küçük olduğu için geri gönderip bununla değişim yaptım

• burak235 B kullanıcısına yanıt
    259 hocam

•  Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin

Beverly hills in erkek saati oldukça güzelmiş pumadan daha kaliteli ve hoş duruyor bir bayan bir bay saat aldım az önce eşe dosta hediye edicez artık

• Arkadaşlar bu chippin olayı nedir ben yükledim uygulamayı şimdi ne yapmam gerek chippin ne işr yrar

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    hocam az da olsa konuyu biraz okusanız yeteri kadar bilgiye sahip olursunuz zaten
  • Chippin'in ilk günden bugune kadar olan kampanyasının 1 hafta öncesinde işi bitmiştir bana göre.
    İlk günlerde olan otomatik fiş kontrol ile tam gelen 50TL'ler. 1-2 hafta boyunca tam şekilde yatmıştır fakat Chippin Yetkililerinin uygulamayada değişikliğe gitmesi ile fiş kontrollerininin manuel olarak kontrol edilmesi sonucu olarak paralar hiç yatmamaya başladı . Bulmuş oldugumzu taktik işe yaradı fakat 7 hesapın 3'ünde yararken 4 hesaba para yatmamıştır. Kısaca fişlerin yeni veya eski olması bence pek etkilemiyor. Fişleri manuel olarak kontrol eden kişinin ruh durumuna baglı olmaya basladı artık veya biz hesabı acarken kullandıgımız e-posta adresi birden fazla kayıtlıysa / durmadan aynı isimleri kullanıyorsak buna bakılarak para verilmeme gibi birşeyde söz konusu olabilir. Müsteri Hizmetlerini aradıgımda her seferinde aynı kişi açıyor zaten 1 tane mh var Chippinin ve her seferinde ısrarla aynı şeyleri söylemeye devam ediyor. Fişleri tekrar tekrar yolluyorsanız , fişler bulanık çıkmış oldugundan paralarınız yüklenmiyor olabilir gibi şeyler diyor . Diyelim ki bulanık çıktı 4x50 = 200 fiş mi bulanık çıktı fişlerin hepside yeni o konuda sıkıntı yok zaten.En saçma olayda şudur ki chippinin anlaşmış oldugu magazalarda güzelce harcama yapabilirken opette tllerimizi kullanamıyoruz / chippini kullandırtacak bir sistem dahi getirilmemiş opete . Aynı zamanda Arçelik de chippinin kampanyaları bölümünde yer alırken arçelikde sıkıntı var alışveriş yaptıgınızda parayı chippinden degil kredi kartından düşüyor ilk gün gittik ve bu durumla karşılaştık . 1 hafta içerisinde düzelecegini söyleyen arçelik bunu 5 aralıga çekti ki bunu daha da uzatırlar diye düşünüyorum. 1Tıkla2Kazan sitesinde yapılan alışverişlerde aldıgınız ürünü kargo görevlisinin yanında acmaya özen gösterin büyük olasılıkla ürünün rengi farklı gelecektir . Yani benim aldıgım kulaklık ve kuzenin aldıgı kulaklık renkleri istedigimiz rengin dışında geldi ve değiştirme gibi bir hakkımızda artık bulunmuyor aynı zamanda 1 hafta sonrasındada ürünün faturası gelicekdi sözde ve o dahi gelmedi

Şimdilik işine yarayacak tek şey yapabildiginiz chippinleri nakite çevirmek isteyenler az sabretsin tura.com.tr 'ye altın gelebilir bilginize.

• okarawn kullanıcısına yanıt
    Tura sitesi bilgisi sağlam mı arkadaşım? Saat alayım diyordum modasaatden. Tabi altın almak çok daha cazip olurdu. Ama şimdi Ipod da olduğu gibi, altın beklerken saatten de olmayalım. En güzeli puan toplamaya devam edip biriktirmek. 1 saat alalım sonra çeyrek bekleyelim ☺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bilginin kaynagı tura mh . Eger doğru degilse bilge mh'lerinin yalancısıyım.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.