Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar o yatan 10 tl başka kampanya.yeni üye olana veriyor.diğeri ile kombo oluyor.10+10+10 şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampayalar bölümüne bakın uygulamada.

• quote:

Orijinalden alıntı: afotsis

merhaba ben eşimi davet ettim
    onun hesabına 10 tl dün yüklendi.
    benim hesapta bir şey yok.
    Sanırım davet edenlere 21 Kasım'da yükleyecekler.

Bana da aynısı oldu.
  • Slmlar, bende dayanamadım yeni üye oldum, ne tarz fişler gönderdiniz acaba genelde???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdrumit

Kampayalar bölümüne bakın uygulamada.

bakıyorum ama "yeni üye olana 10 tl" şeklinde bir kampanya göremedim hocam

EDIT: buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 10 Kasım 2016; 16:11:13 >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
     Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin
  • Arkadaşlar bir soru sordum ama cevap veren olmadı. Bir daha sormak istedim. Bu chippin de bir kampanyadan kazanılan chippin banka hesabına direk aktarılabiliyor mu? Alışverişlerden kazanılan yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Arkadaşlar bir soru sordum ama cevap veren olmadı. Bir daha sormak istedim. Bu chippin de bir kampanyadan kazanılan chippin banka hesabına direk aktarılabiliyor mu? Alışverişlerden kazanılan yani.

hocam alışverişten kazanılanlar hesaba aktarabilirsin.
    sadece kampanya ile kazanılan çekilmiyor.
  • Mağaza derken İstanbul'daki Apple mağazasını kastediyor sanırım, daha önce bahsini yapmıştık. Chippinleri Apple Mağazalarında da kullanabilirsiniz şeklinde bilgi veriyor MH yetkilisi. Ama mağazalar da sadece İstanbul'da var malesef. Ve sadece chippin karşılığı ürün verecekleri de şüpheli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Mağaza derken İstanbul'daki Apple mağazasını kastediyor sanırım, daha önce bahsini yapmıştık. Chippinleri Apple Mağazalarında da kullanabilirsiniz şeklinde bilgi veriyor MH yetkilisi. Ama mağazalar da sadece İstanbul'da var malesef. Ve sadece chippin karşılığı ürün verecekleri de şüpheli bence.

Aradım stokların yenilenmesini bekleyin diyor başka satış kanalımız yok diyor. Mağazadan alamazsınız diyor diyor da diyor boşuna 171 chippin yaptım emeklerim boşuna. Sırf bu iş için chippinde satın almıştım

• Pazartesinin chippinleri yüklenmiş ama çok eksik var, tekrar yüklerler mi ki

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    İlk günlerde vakti ve kaynağı bol olanlar aldı alacağını. Biz ancak toplayabildik sona kalan dona kalır olduk. Satın almadım hiç ama bir ara Minipad 2 için düşündüm, o da bitmiş. Şu anda alınabilecek hiçbir ürün yok bana göre. Yine de kasmadan (fiş göndermekten ziyade şu an aktif olan davet sistemiyle) biriktirmeye devam edeceğim, bu oluşum hopi kadar iddialı ve aktif değil ama sanmıyorum ki 3 gün sonra bitti gitti bu iş densin. O yüzden halen umudumu koruyorum, bu işte ciddilerse o stokları yenilerler, biz de yakaladığımız an alırız (inşallah).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 10 Kasım 2016; 17:32:3 >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    bunda şöyle bir sorun da 31 Aralık son kullanım tarihi fiş ve davet ten kazanılan chippin ler için süre kısa ve alınabilecek pek birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

İlk günlerde vakti ve kaynağı bol olanlar aldı alacağını. Biz ancak toplayabildik sona kalan dona kalır olduk. Satın almadım hiç ama bir ara Minipad 2 için düşündüm, o da bitmiş. Şu anda alınabilecek hiçbir ürün yok bana göre. Yine de kasmadan (fiş göndermekten ziyade şu an aktif olan davet sistemiyle) biriktirmeye devam edeceğim, bu oluşum hopi kadar iddialı ve aktif değil ama sanmıyorum ki 3 gün sonra bitti gitti bu iş densin. O yüzden halen umudumu koruyorum, bu işte ciddilerse o stokları yenilerler, biz de yakaladığımız an alırız (inşallah).

31 ocağa kadar kullanma imkanımız var eğer birşeyler yüklenmezse koç holding bir yetkili bulup kesinlikle mail atacağım.

• 31 ocağa kadar chippinlerin son harcanma tarihi

fiş gönderip chippin kazanma son 30 kasım sonrasında kampanya bitiyor
  • Bak o tarih olayını bilmiyordum. O zaman o tarih bitene kadar alınabilecek ürünlere yeni stok gelmezse Koç'un yapacağı iş bu kadar olur der, silerim gider. Bu ay sonuna kadar yeni stok da eklemez bunlar.
  • bu 1 tıkla 2 kazan sitesinden nasıl alışveriş yapıcaz. chippin numaramı yazdım öde dedim sayfa yüklenmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihucak -- 10 Kasım 2016; 18:32:18 >
  • Arkadaşlar hesapta biriken Chippin'leri üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. Şimdi örneğin bende 60 TL Chippin birikirse bunu Aygaz da direk 60 TL olarak harcayabiliyor muyum? Şuan Aygaz üye iş yeri galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihucak

bu 1 tıkla 2 kazan sitesinden nasıl alışveriş yapıcaz. chippin numaramı yazdım öde dedim sayfa yüklenmiyor ?

aynı sorun bende de var hocam halledebildiniz mi ?
  • üye olduğumuz mail adresini degistirebilirmuyuz chippin de böyle bir ayar bulamadım

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.