Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fis cekip yolladigim halde chippin yuklenmiyor sebebi nedir. 3 haftanoncede yolladim kabul edilmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurugr kullanıcısına yanıt
    Haftasonu yüklenmiyor eğer Haftaiçi attığınız halde yüklenmediyse müşteri hizmetlerinin email adreslerine şikayet açın

• perşembe gece gönderdim cuma yüklenmedi
    ayrıca davet de gönderdim onlar da yüklenmedi hemen yüklenmiyor galiba.
    bir de chippin opette kullanılıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 6 Kasım 2016; 13:41:32 >
  • Neye göre yükleyip neye göre yüklemediğini ben çözemedim.
    Hafta sonu gönderimine chippin vermiyor. Hafta içi gönderilene kimsine tam kimisine eksik yatırıyor. Tutarlı değil yani

• Hocalarım şunu ayrıntılı yazarmısınız bana buradan veya pm den.
    Her hesapta fişle max 50chippin birikiyo.
    İpod suffle alanlarınız falan nasıl alıyor. Diger hesaplardaki chippini tek hesaptamo toplıyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Hocalarım şunu ayrıntılı yazarmısınız bana buradan veya pm den.
    Her hesapta fişle max 50chippin birikiyo.
    İpod suffle alanlarınız falan nasıl alıyor. Diger hesaplardaki chippini tek hesaptamo toplıyosunuz

Aynen Dediğiniz Gibi Oluyor.Davetlerden de 10 Kazanılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Transfer yaptıktan sonra yapılan transfer i kabul etmek gerekiyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

istanbul il dışı olup saat almak isteyen arkadaşlara yardımcı olunur

3-4 arkadaşa saat alıp gönderimini gerçekleştirdim

Bir çıkarım isteğim yok maksat herkez nasiplensin kampanyadan

50tl lik saatler bitmeseydi iyiydi. ipod a biriktiricem şahsen
  • İyi de birden fazla davet bile olsa maksimum 10 vermiyor mu? Neden /nasıl birden fazla davete para veren çıkıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıntıyı çoğu kişi bilmiyor

Yakıt için saldırıyor herkez sağa sola ama boşa ayrıntıyı okuyan yok :))

Yakıt alıcam diye para veriyolar ama güzel hava alıcaklar kimsenin haberi yok :))

• Merhabalar,

Kural dışı olan Chippin Alım-Satım ve "Davetiye gönderilir" mesajları silinmiştir.

Israrla devamında geçici bölüm uzaklaştırması verilecektir.

Lütfen uyarıları dikkate alıp, bilgi almak isteyen üyeleri konuya girdiğinde konu ile ilgili mesajlar görmek yerine onlarca kez tekrar tekrar yazılan davetiye mesajlarını okumak zorunda bırakmayınız.

İyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

Ayrıntıyı çoğu kişi bilmiyor

Yakıt için saldırıyor herkez sağa sola ama boşa ayrıntıyı okuyan yok :))

Yakıt alıcam diye para veriyolar ama güzel hava alıcaklar kimsenin haberi yok :))

Ne ayrıntısı hocam, mesajını birşeye istinaden yazmışsın, ama alıntı da yapmamışsın

Özetle durum ne?

EDIT :imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 6 Kasım 2016; 21:36:11 >
  • Arkadaşa sms ile davet gönderdim ancak link falan gitmiyor, direk üye olsa 10 TL kazanabilecek miyiz?

• Alışverişler illa onların önerdiği şeyleri mi yapmalıyız öyle ise çöp hiçbiri işime yaramıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pikachu45

Arkadaşa sms ile davet gönderdim ancak link falan gitmiyor, direk üye olsa 10 TL kazanabilecek miyiz?

SMS Gitmese Bile Kabul Ediliyor Denmişti. Linke Gerek Yok. SMS i Seçince Telefonunuz Mesaj Bölümüne Geçiyor ve Hazır Mesaj Oluyor. Ben Mesajı Değiştirirp Kendim Yazdım. 10 TL Geldi. Ekle Dedikten Sonrası Formalite...
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Fişlerle beraber toplam mi geliyor yoksa açık açık 10 arkadaştan -salliyorim- 15 fişten geldi diyor mu? Bana 21 geldi mesela ama fişlerden mi yoksa 10 davet + 11 fış mi bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar master pass'a banka kartı ekleyip öyle ürün alsak oluyor mu? ve bu kartta hiç bakiye olmasa da alabiliyor muyuz? 49 chippin'e alet alacağım 1tıkla2kazan'dan.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    ben bi sürü banka kartı denedim kabul etmedi. hatta paraf kredi kartını bile kabul etmemişti. alacağınız tutar kadar chippin varsa eklediğiniz karttan çekim yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

ben bi sürü banka kartı denedim kabul etmedi. hatta paraf kredi kartını bile kabul etmemişti. alacağınız tutar kadar chippin varsa eklediğiniz karttan çekim yapmıyor.

verdiği hata neydi hocam? bağlanamıyoruz falan dedi şimdi nuvo'yu deneyince.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    anlık bir bağlantı sorunu yaşıyoruz diyor hocam. nuvo bende de olmamıştı. vakıf veya garanti kk deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.