Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone 6s ten gönderilebiliyor hocam. az önce forumdan bir arkadaştan satın aldığım chippinleri uzun sürse de gönderebildim.
  • Şu chippinleri transferde yardımcı olacak biri mesaj atsın 2 haftadır ayfonlada denedim olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

artk yeni uyelik kamp fln yok heralde?sermayeyi tukettiler mi acaba?

Facebook sayfalarında yakın bir zamanda fiş kampanyası olmayacak, diye mesaj atmışlar.
  • O da iyiymiş. "Yakın bir zamanda olmayacak" demek, ileride (muhtemelen 2017 de) tekrar yapılabilecek anlamına gelir. Bir daha yapılmayacak dememiş en azından. Bakalım, bekleyip görelim.
  • Sonunda android için arkadaş destek çalışmaya başladı hemen buluyor bir de
  • Ben chipin gönderdim kendime arkadaşın hesabından düştü....ancak bana henüz gelmedi androidten yaptım iostanda yaptım ne kadar sürüyor

• Cippinleri arkadaşa yolladım hesabımdan düştü fakat onun hesaba yüklenmedi bu nasıl oluyor

• denizkan38 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınızda uygulamaya girip gönderdiğiniz chipinleri almayı onaylamalı ancak bu şekilde hesaba geçmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 14 Aralık 2016; 11:49:10 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hayır yok öyle bir şey. Alan ve gönderen kişiler arasında arkadaşlık kurulmuşsa, puan gönderildiği anda karşı tarafa geçer, gelen puana onay verme diye bir şey yok. Arkadaş ekleme aşamasında gelen arkadaşlık teklifine onay var sadece.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz doğru fakat ben arkadaş ekli değilse alan kişi onaylamalı şeklinde söyledim.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Karacabey yardımcı olmaya çalışmış, diğer arkadasta arkadaş ekli mi değil mi belirtmemiş.
    Bence bozmaya çalışmak yerine arkadaşa sorsaydınız.

• SlimShay kullanıcısına yanıt
    "Bozmaya çalışmak" çok çirkin bir tabir, hiç hoş olmamış kusura bakma. Gerçekten o niyette bir insan olsam, çok daha farklı bir üslup kullanırdım.
  • Hocam benim için tartışma olsun istemem ve ikinizde sevdiğim, değer verdiğim görüşüne saygı duyguduğum üyelersiniz, arkadaş üst üste bir saat arayla iki defa sormuş kimse cevap vermeyince yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüp elimden geldiği kadar yardımcı olmak istedim, hatalı eksik bilgi vermiş olabilirim fakat arkadaşın işini görür diye yanıtlamak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam benim için tartışma olsun istemem ve ikinizde sevdiğim, değer verdiğim görüşüne saygı duyguduğum üyelersiniz, arkadaş üst üste bir saat arayla iki defa sormuş kimse cevap vermeyince yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüp elimden geldiği kadar yardımcı olmak istedim, hatalı eksik bilgi vermiş olabilirim fakat arkadaşın işini görür diye yanıtlamak istedim.

Marjinal arkadasımızla problem yok, sadece üslubunu bilmedğim için kendisine üslubunun yanlış anlaşıldığını iletmeyi, kendisininde açıklaması sonucu durumu anlayıp çift taraflı problem olmayacak şekilde üslubunu kullandıgını açıklayarak yanlış anlaşılmsyı ortadan kaldırmıştır:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alışveriş sırasında hata oluştu ve chippinler silindi kayıt oluşturdum. Ne kadar sürede iade gerçekleşir bilen yardımcı olabilirmi

• SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşayan tecrübeli arkadaşlar en az iki hafta sürdüğünü söylüyorlardı.

teşekkürler , bekleyeceğiz artık inşallah erken gelir iadeler

• çekilişteki araba dh den birine çıkarsa şaşırmam.
  • SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Aynı sorun bende oldu 4 aralıkta 1tıkla2kazan sitesinden alışveriş yaparken hata oluştu , chippinler gitti ama sipariş oluşmadı direkt aradım 4 aralıkta , müşteri hizmetlerine kayıt açtırttım , dün yani 13 aralıkta geri iadesi oldu. çok uzun sürüyor umarım sizinki uzun sürmez.bugün sorunsuzca siparişimi verdim.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.