Şimdi Ara

chinapadmall alısveriş yapan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bi tablet almak istiyorum oda sadece bu sitede var

site guvenlimi acaba ? daha once alısveriş yapan varmı ? hangı kargo ıle gonderıyorlar ? bırde alacagım tablet pandawıllde falan 190 dolarken 2gb ram lisi bu sıtede 213 dolar acaba bılgıde hata olabılırmı ?

• Biraz araştırdım 6-7 aylık site Çinli bir elektronik firmasına ait. Arada PayPal olması güven veriyor. Daha önce alış veriş yapana rastalayacagınızı sanmam. Scam değil. İlk deneyen siz olabilirsiniz :)

Aradaki fiyat farkının 2GB için fazla mı az mı olduğunu dusunuyorsunuz? orasını anlayamadım
  • hocam ilgi ve alakanız icin sonsuz tesekkur ederim. arada 22dolar gıbı fark var ve pandawıll gıbı sıtelerde 190 dolara 2gb gozukurken bılgılerı guncelleyıp 1gb yaptılar bırtek paypal ıle alabılecegım bu sıtede 2gb ramlı bır urun var. sıteyle ıletısıme gectım sımdılık olumlu gıbı gozukuyor ancak asıl aklımı karıstıran seyı sıze pm attım ılgınıze tekrar tekrar tesekkur ederım
  • pm'nizi yanıtladım :)
  • chinapadmall dan bugun bir tablet kılıfı sipariş ettim. Sonuçları paylaşırım.
  • Odyseuss kullanıcısına yanıt
    ben alısveriş yaptım hocam 20 gunde geldı cıhaz ama kılıf hedıye dedıklerı halde kılıf cıkmadı ıcınden baya ılgılıler ama pekte guvenmedım aldıgım urun mtk6589 2gb ram dıyodu mtk6577 1gb ram cıktı ama baska yerden alan arkadaslardada aynı sekıldeymıs
  • Onda V972 için hakikaten kullanışlı bir kılıf satıyorlar onu sipariş verdim. Başka yerde de bulamadım. Pandawill de alışverişimde Tracking kodu ekstra para vermemiştim chinapadmall tracking kod için 2-3$ daha istedi neyse verdik. Süreci paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odyseuss -- 11 Haziran 2013; 14:06:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.