Şimdi Ara

China Post Kullanmayın Arkadaşlar - Çok Yavaş (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
4
Favori
34.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3hafta önce sipariş verdim ve sisteme bile girilmemiş....
    RB542856755CN

• quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

konuyu hortlatacağım ama 10 ekimde sipariş verdiğim ürün 24 ekimde kargoya veriliyor. 29 ekimde ayrılıyor pekinden hala bekliyorum. ilk alışverişim bu aliexpress'ten ve de son olacak. (57 dolara columbia marka parka aldım bu arada) 14 günde ürünü kargoya veren wade tony'i de allaha havale ediyorum. china post'a da iyi (!) temennilerimi gönderiyorum bu arada.

RB778679390CN takip kodumda bu.

hocam şu columbia satan satıcıyı paylaşabilirmisin ?
  • iqra kullanıcısına yanıt
    şu an o ürün satışta değil.
  • Herkes bir isyan etmişte arkadaşlar, bizim ptt bile 3. Pakette eli ayağı dolaşıp yurtiçinde kargoyu 5 günde götürüyor. Siz nasıl dünyanın bi ucundan günde onbinlerce kargo çıkan bir ülkedeki firmaya taktınız :D

• arkadaşlar aliexpressten alışveriş yaptım satıcı bana verdiği takip no suna ek soyle bir site linki vermiş takipno RA623734874CN sitehttp://www.chinapostetracking.com/chain/search_shippinginfo.shtml bu sadece bu siteden takip gözüküyor diğer hiç bir yerde gözükmüyor acaba takip no fake mi arkadaşlar daha once hiç boyle bir şeyle karşılaşmadım yaklaşık 15 gün oluyor sipari edeli yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreyup_42

arkadaşlar aliexpressten alışveriş yaptım satıcı bana verdiği takip no suna ek soyle bir site linki vermiş takipno RA623734874CN sitehttp://www.chinapostetracking.com/chain/search_shippinginfo.shtml bu sadece bu siteden takip gözüküyor diğer hiç bir yerde gözükmüyor acaba takip no fake mi arkadaşlar daha once hiç boyle bir şeyle karşılaşmadım yaklaşık 15 gün oluyor sipari edeli yardımcı olursanız sevınırım

ben de ilk defa gördüm nedir bu arkadaşlar herifler site mi kurmuş kolpalamak için bence, ilginç diğer bildiğimiz hiçbir sitede çıkmıyor, sonuç bulunamıyor arkadaşın takip nosuyla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 22 Temmuz 2014; 1:24:30 >

• benimde 3 kargo var 1 ay önce sipariş vermiştim

hiçbiri ptt veya chinapost sitesined gözükmüyor, sisteme giriş dahi yok..
  • 2015/03/07 15:53:47] [Hangzhou Uluslararası İş Bürosu Kabulü vardır
    2015/03/07 15:54:14] [Hangzhou Uluslararası İş Bürosu yayınladı mektuplar
    2015/03/10 09:29:34 [Hangzhou] döviz büroları için açtı
    2015/03/10 13:52:19] [Hangzhou döviz bürosu yayınladı mektuplar
    2015/03/10 21:27:00] ulaşmak [Shanghai Pudong
    2015/03/10 21:42:45] ayrılmak [Shanghai Pudong çapraz Havayolları
    2015/03/13 15:30:00
  • kalkış Şanghay
    ayın 13 de kalkmış.ama bu tarih oldu ne gelen var ne gıden..
  • Ufak bir hort da ben yapayım.

22'sinde verdiğim 3 siparişten 1'ini hong kong post, diğerlerini china post seçtim.
    Hong kong postla gelecek olan 26'sında ülkeye giriş yapmış. Diğerlerinden ses soluk yok. Giriş yapan da 1 hafta içinde elimde olur diye düşünüyorum.
    Sadece 1 ürünü hong kong post seçmemin sebebi denemek amaçlıydı, çünkü bir fikrim yoktu. 4 günde ülkeye giriş yapınca "dh'de bir arayayım millet ne demiş" diye düşündüm

Hong kong bundan sonraki favorim

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BellatRixess -- 29 Mayıs 2015; 12:11:35 >
  • Bende bir konuyu açıyım bu Singapore Post ve Hongkong Postu nasıl seçicez genel olarak hep China Post gözüküyor.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bende bir konuyu açıyım bu Singapore Post ve Hongkong Postu nasıl seçicez genel olarak hep China Post gözüküyor.?

bu aralar hepsi hızlı . ae den kılıf aldım china post ile 22sinde postaya verildi. ayın 1 inde tr ye girmş.
  • İyi bari bir ürün sipariş vericemde ondan peki bu tracking olayı 8$ üstü ürünlerdemi oluyor Aliexpressden hiç yapmadım ben şu ana kadar yoksa satıcıya mesajmı atmak lazım 10$ üstü bir ürün siparişi vercemde.?
  • quote:

İyi bari bir ürün sipariş vericemde ondan peki bu tracking olayı 8$ üstü ürünlerdemi oluyor Aliexpressden hiç yapmadım ben şu ana kadar yoksa satıcıya mesajmı atmak lazım 10$ üstü bir ürün siparişi vercemde.?

ürünün linki ?
  • quote:

http://tr.aliexpress.com/item/The-first-layer-of-oil-skin-leather-men-s-super-multi-card-bit-of-practical-high/2053369254.html

Link bu.

kayıtlı gönderir. kayıtsız yollarsa direk dispute açarsın
  • Öyle yapıcam. Birde sipariş verirken adresi hep girmekmi lazım? ben kaydettim ama ingilizce olarak kaydettik birde sanırım türkçede olmuyor.
  • quote:

Öyle yapıcam. Birde sipariş verirken adresi hep girmekmi lazım? ben kaydettim ama ingilizce olarak kaydettik birde sanırım türkçede olmuyor.

ingilizce karakterlerle türkçe olarak girin örn: çamaşır yerine camasir gibi. tel no nuzu da yazmayı unutmayın. mahalleyi yine mahalle olarak yazın. street falan yazmayın geri gider
  • Dediğin gibi yaptım oldu yalnız ben o elemandan vermedim çünkü tek renk vardı başka birinden verdim siparişi bende banka kartı vardı onunla yaptım para gitmiş hesaptan fakat adam herhalde offline onaylamadı gibi gözüküyor onlıne olunca bakar artık. Birde bakalım tracking yolluyacakmı adam. 7 gün içinde gönderme çıkar diyor daha az bir sürede verebilirmi acaba inşallah defolu ürün yollamaz.

Siparişi verdiğim.

http://www.aliexpress.com/item/Men-Wallets-Famous-Brand-100-Cowhide-Genuine-Leather-Wallet-Men-Card-Holder-With-Coin-Pocket-Short/32289192081.html

Burdada geri sayım gözüküyor sanırım satıcının onaylaması içinmi anlamadım.

• quote:

Dediğin gibi yaptım oldu yalnız ben o elemandan vermedim çünkü tek renk vardı başka birinden verdim siparişi bende banka kartı vardı onunla yaptım para gitmiş hesaptan fakat adam herhalde offline onaylamadı gibi gözüküyor onlıne olunca bakar artık. Birde bakalım tracking yolluyacakmı adam. 7 gün içinde gönderme çıkar diyor daha az bir sürede verebilirmi acaba inşallah defolu ürün yollamaz.

Siparişi verdiğim.

http://www.aliexpress.com/item/Men-Wallets-Famous-Brand-100-Cowhide-Genuine-Leather-Wallet-Men-Card-Holder-With-Coin-Pocket-Short/32289192081.html

Burdada geri sayım gözüküyor sanırım satıcının onaylaması içinmi anlamadım.

o geri sayımda ödeme kontrol ediliyor galiba. ondan sonra 7gün den düşmeye başlıycak postalanması için

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.