Şimdi Ara

Chicco Biberon Isıtıcı (Dijital) 129₺+Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/chicco-biberon-isitici-dijital-p-OYUNCA7155300

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Samsung microdalga ile bu tür çöplere gerek kalmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında almıştım. 1 kere denemek için para boşa gitmesin diye kullandım. Almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bambu bebek masasindan gelen 50tl cekler degerlendirilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikrodalga kullanmamıyoruz, kullanmak istemediğimi için satın aldım. Umarım tek kullanımlık olmaz. @BekiRoRo
    @emre7107

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Mikrodalga kullanmamıyoruz, kullanmak istemediğimi için satın aldım. Umarım tek kullanımlık olmaz. @BekiRoRo
    @emre7107

Bebek olunca insan neye para harcayacağını şaşırıyor hocam. İçi sıcak su dolu bir cezve veya termos fazlasıyla işinizi görürdü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Mikrodalga kullanmamıyoruz, kullanmak istemediğimi için satın aldım. Umarım tek kullanımlık olmaz. @BekiRoRo
    @emre7107

Bebek olunca insan neye para harcayacağını şaşırıyor hocam. İçi sıcak su dolu bir cezve veya termos fazlasıyla işinizi görürdü :)

İkinci çocukta sasiriyorum ne çok şeye ozenip almisiz diye. Bebek kuvveti bile hiç kullanmadim ikinci çocukta.

• Nuk marka biberon ısıtıcı almıştım, 1 kez bile kullanmadık. Başkasından duysam "ne diye aldın madem? diye sorarım. Eşimde özellikle alalım diye söylememişti, ne diye aldım hatırlamıyorum, öyle sıfır duruyor evde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 9 Ekim 2017; 14:58:4 >
  • inanın kullanışlı olmuyor bende almıştım vakti zamanında insan bebeği oldu diye herşeyi alası geliyor biz b-iki kere kullandık sonra cezvede huzuru bulduk
  • Bunu alacağınıza soğuk buhar mak. alın, bu cihaz kullanılmıyor

• Buna benzer bir isitici aldik oglum 6 aylikken, yapana dusunene hala duaciyim. Mama suyunu icine atiyorum yatmadan once, gece bebek acikip agladiginda 40 derecede su hazir oluyor. Size sadece icine daha onceden olcekle ayirdiginiz mamayi atip calkalamak kaliyor.

Oglum 14 aylik simdi, gece sutu icin kullaniyoruz. Cocuk gece acikip da agladigi zaman beklenecek her dakika uykunuzdan caliniyor, yari uyku halindeyken biberonu sicak suyun icine koyup beklemenin pek bir esprisi yok bence.

Tabi gece siz uyuyorken esiniz uyaniyorsa o baska bir hikaye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.