Şimdi Ara

CHEVROLETİN YENİ SUVU TRAX KLUBU (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
11
Favori
52.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi ildesiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Konyadayım Üstadım

• streptokokk kullanıcısına yanıt
    9–10 litreyi istanbulda görür sanırım.dur,kalk..kalkacakken gene dur, ...

• quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

Hareketlense iyi olacak..

Zamlarla 5.50 yi gördük benzinde cok şükür 6.9 lt yakıyoruz şehirici sakin kullanım ve 4 kere 100 tl ye 50 tl Bonus ile zamları şimdilik takmıyorum ama temmuzda aldım aracımı 4.25 ti benzin.

Neyse Geçtiğimiz haftalarda ziyaret ettim bi kaç lpg ustasını. Bizimki turbo olunca 2700 gibi rakam çıktı özel turbo lpg takılacakmis falan.. Vazgeçtim çıktım lpg bakımı uudu uymadı vs problemi olursa aynı rakama gelecek..

Zavolli ve landi arkadaşlarım taktırdı. Memnunlar.. Sıkıntı yok.. Prins marka icin 3100 tl. Fiyat verdiler yakıt 25 kuruşmus şehirici lpgde.. Ben su an 35 kuruş yakıyorum 10 kuruşa değmez diye vazgeçtim

hocam 1.4t astra ve insigna da atiker gold 1600 tl taktıran var.bizim aracta neden fark oluyorki ?

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Hocam katkısı belki yüzde 10 ama start stop sistemi işe yarıyor. İstanbul'da 8 8.5 lt yakan tanıdıklarım var.. Normal kullanımda.. Cok agresif ve kış olması sebebiyle belki 9 ları bulur ama aralik ayına kadar hep 6.5 tu ortalama şehirici

• texmo kullanıcısına yanıt
    Hocam gördüğüm şu oldu.. Turbo araca atiker takabilecegi halde risk alamam abi 1.4 astra ve insignia motoru olan arac bu.. Diyen ustalar gördüm.

Turboya uygun kaliteli ecu mu artık ne diyolarsa ondan yok.. Biraz da usta işi derler.. Iyi bağlantı temiz işcilik ile heralde sıkıntı olmaz atiker de.. 3100 tllik prins lpg ile sorun yaşatan ustalar var..

• merhaba, trax 1.4 lt otomatik almayı düşünüyorum. Lpg takılıyor mu bu araçlara? Benzinde yakıt tüketimleri nasıl? Aracın olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir? Şuanki aracım honda hr-v 2002 cvt otomatik
  • Merhaba, trax 1.4 lt otomatik almayı düşünüyorum. Bu araçlara lpg takılıyor mu? Benzinli yakıt tüketimleri nasıl? Olumlu olumsuz yönleri nelerdir trax otomatiklerin?
  • stratovariouss S kullanıcısına yanıt
    1.4 turbo için konuşursak yakıt kullanıcıya bağlı olarak değişiyor. Geçtiğimiz haftalar rksi 10 larda olduğundan yakıt tüketimi 7.2 oldu son 2 aydır. Sıcak havalarda ortalama 6.5 oluyor Konyada. malum düz bi şehir. Bayır yok denecek kadar az.

Lpg takılıyor evet. Iyi usta ile atiker gold işinizi görür Yada landi zavolli prins turbo ecu lu takılıyor.

Daha yanaşmadım taktırmaya. 10 binde bir 75 tl Bakım ücreti.. İlk çalıştırma da benzinden yiyor yaklaşık 2 3 km Daha. Hesap Yapınca 27 kuruş tahmini şehirici yakar.. Uzun yolda 20 kuruşa iner.

Artısı oldukça fazla. Navigasyon. Geri görüş. Bluetooth.. Konfor. Guvenlik. Yeterli sayıda koltuk altı dahil torpidoları. Etrafta Dikkat Cekmesi. Heybeti.. Yol sesi az alması. Kol dayama. Benzinde 35-40 kurus yakması. Lastik sensörü. Çift katlı bagaj.. Pusula. Vs vs.. Dolu bi arac 1.4 lt

Olumsuz yönleri: Türkiye'de 2200 adet olması(aynı zamanda avantaj). İnsanların chevrolet çekildi elde kalır algısı (58e yakın zamanda arkadaşım sattı 1 hafta ilanda kaldı.. Sunroofsuz).. Koltuk ısıtma yok. Navigasyon telefon destekli çalışıyor. Şahsen tiguan juke qasghai audi a4 cruze ve jetta kullanmış biri olarak en keyif aldığım hem tip hem. Donanım hem Yol Tutuş bu oldu.

Uzun süre binicem İnşallah 7 koltuklu ltz Captiva alana kadar..

Alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

1.4 turbo için konuşursak yakıt kullanıcıya bağlı olarak değişiyor. Geçtiğimiz haftalar rksi 10 larda olduğundan yakıt tüketimi 7.2 oldu son 2 aydır. Sıcak havalarda ortalama 6.5 oluyor Konyada. malum düz bi şehir. Bayır yok denecek kadar az.

Lpg takılıyor evet. Iyi usta ile atiker gold işinizi görür Yada landi zavolli prins turbo ecu lu takılıyor.

Daha yanaşmadım taktırmaya. 10 binde bir 75 tl Bakım ücreti.. İlk çalıştırma da benzinden yiyor yaklaşık 2 3 km Daha. Hesap Yapınca 27 kuruş tahmini şehirici yakar.. Uzun yolda 20 kuruşa iner.

Artısı oldukça fazla. Navigasyon. Geri görüş. Bluetooth.. Konfor. Guvenlik. Yeterli sayıda koltuk altı dahil torpidoları. Etrafta Dikkat Cekmesi. Heybeti.. Yol sesi az alması. Kol dayama. Benzinde 35-40 kurus yakması. Lastik sensörü. Çift katlı bagaj.. Pusula. Vs vs.. Dolu bi arac 1.4 lt

Olumsuz yönleri: Türkiye'de 2200 adet olması(aynı zamanda avantaj). İnsanların chevrolet çekildi elde kalır algısı (58e yakın zamanda arkadaşım sattı 1 hafta ilanda kaldı.. Sunroofsuz).. Koltuk ısıtma yok. Navigasyon telefon destekli çalışıyor. Şahsen tiguan juke qasghai audi a4 cruze ve jetta kullanmış biri olarak en keyif aldığım hem tip hem. Donanım hem Yol Tutuş bu oldu.

guzel bir degerlendirme ,benim bursa da tuketim 8 lt ,yazın 7.2 ye kadar dusuyor

• quote:

Hocam 2013 model gümüş gri 1.6 tl modeli 55.000 km de hatasız boyasız bir trax almayı düşünüyorum. Araçta ek olarak 19 inc jantlar yan ayak basma vs aksesuarlar var. Araç sahibi sıkı bir pazarlık sonucu 49.000 tl ye indi. Sizce fiyat nasıl ? Eğer bu aracı alırsam en az 3-4 yıl kullanmayı planlıyorum. Bu süre sonunda satarken zorlanırmıyım çok zarar edermiyim ?

• Bir de parça konusunda sıkıntı var mı ? Yani bir kaza falan yapsam kaporta aksamının parçalrını bulabilirmiyim ?
  • master35 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olur, kaçırmayın derim kazası yoksa.

Memnun kalırsınız ona garanti verebilirim..

gümüş gri 1.4 turbo sunrooflu bulsaydım 2 3 bin fazlaya razıydım.. Gümüş gri bence cok yakışıyor..

Zaman ne gösterir bilinmez ama 2 yil sonra en kötü aldığınız fiyata satarsınız. Yan basamaklar jantlar vs zaten 2000 den fazla tutuyor..

• TRAX..GÜNCELL...

1.4 OTOMATİK YAKIT TÜKETİMLERİNİZ?

JEEP PATRİOT 2.4 MÜ TRAX 1.4 MÜ?
  • stratovariouss S kullanıcısına yanıt
    Manuel Vites 1.4 için yazıyım.

Şu anda 6.4 şehir içi benzinli.. Ama düz yol, bayır az, normal kullanım.

Geçen hafta uzun yol ortalama yakıtı da 6.1 oldu. Ortalama hız 110 km..

• 45.000 bakımını kaca yaptırdınız ? yetkilimi ,ozel servismi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

45.000 bakımını kaca yaptırdınız ? yetkilimi ,ozel servismi ?

Merhaba,
    Foruma küsmüştüm ,hiç kimse yazmıyordu..
    Sizinle beraber yazan arkadaşlar için döndüm..
    5-10 kişi de olsak bence devam edelim,lütfen..
    Deneyim ve önerilerimizi paylaşalım..
    Çok yararlı olacak..
    *
    45 bin bakımı 654 TL. Yetkili servis ARKAS-Karşıyaka/İZMİR
    30 BİN 552 TL.Aynı servis..
    *
    Koltuk kılıfı alan arkadaşlar var mı ?
    Nerede bulabilirim ?
    *
    Mokka'nın koltuk kılıfı uymuyor..İnternette bulamadım..
    Alan veya bulan TRAX sevenler yazarsa çok sevinirim..
    *
    TRAX 'ı yeni alan arkadaşlara kazasız,belasız ..Güle güle kullanın..
    Tüm TRAX SEVENLERE güzel ve keyifli yolculuklar dilerim..

TRAX'la..Sağlıkla

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimler

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

45.000 bakımını kaca yaptırdınız ? yetkilimi ,ozel servismi ?

Merhaba,
    Foruma küsmüştüm ,hiç kimse yazmıyordu..
    Sizinle beraber yazan arkadaşlar için döndüm..
    5-10 kişi de olsak bence devam edelim,lütfen..
    Deneyim ve önerilerimizi paylaşalım..
    Çok yararlı olacak..
    *
    45 bin bakımı 654 TL. Yetkili servis ARKAS-Karşıyaka/İZMİR
    30 BİN 552 TL.Aynı servis..
    *
    Koltuk kılıfı alan arkadaşlar var mı ?
    Nerede bulabilirim ?
    *
    Mokka'nın koltuk kılıfı uymuyor..İnternette bulamadım..
    Alan veya bulan TRAX sevenler yazarsa çok sevinirim..
    *
    TRAX 'ı yeni alan arkadaşlara kazasız,belasız ..Güle güle kullanın..
    Tüm TRAX SEVENLERE güzel ve keyifli yolculuklar dilerim..

TRAX'la..Sağlıkla

bende aynı fiyatlara yaptırdım.koltuk kılıfı ihtiyac neden ,benim ki yarı deri oldugundan gerek gormedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir önerimi paylaşmak istiyorum.

Malum bizim lastikler 215 55 r18. Üzerinde conti premium contact ile geliyor. Aracım 41000 kmye ulaşınca lastikleri dün itibariyle değiştirdim.

Tyrereview den tyreuk vb sitelere kadar inceledim.

Eski chevrolet cruse aracımda iyi ıslak zemin ve fren mesafesi avantajı ayrıca yol sesi az alması vb sebeplerden ötürü yeniden FALKEN ZE914 ECORUN LASTİKLERDE karar kıldım. Şahsen oldukça memnunum. Conti üstündekiler ve 2500 tl fiyat verdi bayii. Falken bayisinden takma vs herşey dahil 1400 e aldım. Mayıs üretimli. Ciddi memnuniyetim var.

Lastik almak isteyenlere tavsiyemdir.

Fiyat yönünden ziyade yurtdışı yorumları ve ıslak zemin ile yakit ekonomisi etkili oldu.

Grubun aktif olması dileğiyle

• Merhaba, uzun süredir sessizdi buralar paylaşımlar durmuştu ufaktan bir hareketlenmeler başlamış çok sevindim :) Benim de aracımda 1-2 aydan beri motor arıza lambası yanmaya başladı bir süre yanıyor sonra sönüyor en 2 hafta önce yandığında yetkili servise götürdüm tabii her zamanki gibi ustayı gören araç kontağın çevrilmesi ile lamba söndü.
    Kayıt açtırıp arıza tespiti için 200-250 tl bir rakamdan bahsetti ve ışık söndüğü için boşu boşuna kayıt açmayalım dedi arabanın gidişinde ya da motor sesinde bir farklılık yok benzin ile alakalı olabileceğini söyledi servis danışmanı sizlerinde başına böyle bir şey geldi mi hiç
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.