Şimdi Ara

CHEVROLET YENİ AVEO TAKIMI (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
24
Favori
127.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad piyasa çok fazla seçenek var. Özellikle android sürümü ve işlemci/ram kapasitelerine bakarak seçim yapabilirsiniz. En alt fiyat grubunda olanların işletim sistemi eski, işlemci/ram kapasitesi düşük oluyor.

Kişisel görüşüm orjinalinin kalması yönünde çünkü araç ayarları menüsü bildiği kadarıyla kayboluyor 3. parti ürün kullanıldığında.
  • R50 kullanıcısına yanıt
    owww onu hiç düşünmemiştim.
    konu kapandı şuan benim için sağolun.
  • Aracın yedek parça sıkıntısı mevcut mu? Birde Muadil uyan bir marka varmı mesela opelin şu modeliyle aynı parçalar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem077 kullanıcısına yanıt
    Yedek parça sıkıntısı olmaz. Mekanik aksamların ortak kullanıldığı modeller mevcut, Corsa D, Astra H veya J (parçasına göre değişiyor). GM yerine üretici oem parça almanız menfaatiniz icabı olacaktır çünkü GM yazan parça ile arasındaki tek fark birinde üreticinin markası diğerinde GM yazmasıdır.
  • Arkadaşlar merhaba bende 2012 aveo ltz var aracıma aliexpresten 9'' multimedia ve çerçeve sipariş verdim taktim çok güzel oldu ama sorun sinyaller,uyarı sesleri, geri sensör uyarı sesi gibi sesler yoktu canbus ile bunun çözüleceği söylendi ve buldum canbus taktım evet bu sorunları çözdüm ama sorunum şu sipariş verirken direksiyona uyumlu olduğunu söyledi ama canbus olması lazımmış çıkmadı içinden. bulduğum canbus opelin bir modelinin bizimki ile aynı j galiba dediğim şeyler düzelti ama direksiyonu tanıtamıyorum yazılım yüklenmesi gerekiyormuş ama bulamadım bi türlü çinliden istedim gönderdi android yükseltme diyorum yüklemeye başlıyorum yarıda kalıp kapanıyor ben mi yanlış yapıyorum yazılımdamı sıkıntı var anlamadım. bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim minnettar kalırım. direksiyon tuşlarını tanıtmak istiyorum. yazılım olan veya yükletebileceğim yer veya nasıl bir çözüm bulabilirim yardımcı olun lütfen lütfen lütfen....

• Cümleten hayırlı ramazanlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-62-binde-ltz-812683371/detay

Bu ilandaki araç için düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yasak kalksın pazartesi günü satıcıyı aramayı düşünüyorum.

Bu arabayı kaça almalıyım?yani ederi şudur,şu fiyata alırsan piyasanın altına almış olursun yada ne bilim şu fiyata alırsan yine aynı paraya elden çıkarabilirsin diye yorumlarınızı bekliyorum.

Aracı ihtiyaç olmadığı sürece yada üstüne bi 50 bin daha koymadığım sürece satmam.yani elime 5-10bin geçti dur üstüne koyayım daha iyisini alayım diye bi düşüncem olmaz çünkü biliyorum ki üste 5-10 bin konulup alınacak araba bundan daha iyi olmayacak.daha iyi bi araba almak için en az 30 bin konmalı diye düşünüyorum.

Yani bu araç en az 2 en fazla 5 yıl bende kalır diyebiliriz.

Bu yüzden siz değerli yeni kasa aveo kullanıcıların görüşleri benim için çok değerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Cümleten hayırlı ramazanlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-62-binde-ltz-812683371/detay

Bu ilandaki araç için düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yasak kalksın pazartesi günü satıcıyı aramayı düşünüyorum.

Bu arabayı kaça almalıyım?yani ederi şudur,şu fiyata alırsan piyasanın altına almış olursun yada ne bilim şu fiyata alırsan yine aynı paraya elden çıkarabilirsin diye yorumlarınızı bekliyorum.

Aracı ihtiyaç olmadığı sürece yada üstüne bi 50 bin daha koymadığım sürece satmam.yani elime 5-10bin geçti dur üstüne koyayım daha iyisini alayım diye bi düşüncem olmaz çünkü biliyorum ki üste 5-10 bin konulup alınacak araba bundan daha iyi olmayacak.daha iyi bi araba almak için en az 30 bin konmalı diye düşünüyorum.

Yani bu araç en az 2 en fazla 5 yıl bende kalır diyebiliriz.

Bu yüzden siz değerli yeni kasa aveo kullanıcıların görüşleri benim için çok değerli.
    Plaka neden saklanır anlamam yahu
    Millet tramer koyuyor artık ilana..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Chevrolet 2012 model ve 10 sene parça desteği sağlama zorunluluğu var yani 2022’de yedek parça oluı bitiyor orjinal parça bulmamızın garantisi yok 2022’de satışı elden çıkarması dahada zorlaşacak Bende aveo kullanıcısıyım, o fiyat oldukça fazla, hem aveo hem türkiyeden dedteğini çekti, 72’yr daha binilesi araçlara verilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 2 Mayıs 2020; 13:0:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt
    2024 yılına kadar destek sağlayacak 2014 yılında ayrıldı Chevy Türkiyeden.https://www.chevrolet.com.tr/owners/chevrolet-ceases-sales.html
    Ustam bunun daha pazarlığı var.ne bilim 68 e alırız sanırım diye düşünüyorum.
    Parça konusunda birşey diyemem ama bu fiyatları etkiler mi etkilemez mi bilemem.zaten piyasası düşük.daha ne kadar düşebilir ki?50 bin olacak değil 😁

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt
    Benim aveo 2012 model 29 ağustos 2012’de sıfır almıştım, 26.650 tl idi. Şu an 31.564 km’de nokta hatasız , taş izi bile yok ama gözümde hayatta 70’li meblağlar etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 2 Mayıs 2020; 16:22:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Haklısınız ama ne bilim.ilana koyanların hepsi 75 binin üstünde.tamam satamayacaklar mutlaka fiyatta indirim yapacaklar ama ...

Aslında ben 60-70bin tl aralığında 2007-2009 arası grand scenic bakıyordum ama hepsinin km si 200 binin üstünde.100 bin altı olanlar da 75 80 istiyor.

Valla araba piyasası böyle nereye gidiyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 2 Mayıs 2020; 17:12:16 >
  • 2012 yılından beri aktif chevrolet yeni aveo kullanıcısıyım,

O yıllara göre ne kadar doğru bir karar vermişim bir kez daha mutlu oldum.

Araçla ilgili tek sıkıntım, direksiyon ve vites topuzu soyulması oldu.

Ozamanlarda büyüyünce captiva olacak yazmıştım.

Şu aralar suv araç bakmaya başladım.

Sorusu olan var ise bu araç ile ilgili her şeyi cevaplamaya çalışırım.
  • 2016 Yılından bu yana kullandığım, severek aldığım ve alıp en uzun süre bindiğim (çünkü iki kere tam satacakken vazgeçtim, ayrılamadım arabamdan) gözüm gibi baktığım 1.3 dizel Lt Aveo'mu bayram önü sattım.
    Ev alma düşüncesindeydim, ama uygun bişey bulamayınca ve sahip olduğum araçlar hep b ya da c sınıfı olduğu için artık segment yükseltmek istediğim için B8 kasa 1.6 TDI Passat alacağım nasipse.
    Bu forumda benimle birlikte gerçekten çok fazla emek veren oldu, tek tek isimler aklıma gelmiyor ama sayfalara bakarsanız sayfanın amiralleri kendini belli ediyor. Bu aracı almamda en etkili bilgi portalı burası olmuştu, yaşadığım veya bilmediğim konularla ilgili üşenmeden detaylı detaylı cevaplar gönderildi, payşımda bulunup burayı koca bir bilgi kaynağına çeviren tüm forum arkadaşlarıma tekrar teşekkürler.
    Umarım Chevrolet tekrar Türkiye piyasasına girer ve hak ettiği yeri tekrar edinir.
    Hoşçakal JC4428, Hoşçakal Yei Aveo Takımı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R50 -- 28 Mayıs 2020; 10:50:7 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 10 Mart 2021; 14:25:26 >
  • Merhaba arkadaşlar. Akum bitti ne tavsiye edersiniz. teşekkürler

• turquaz60 T kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam tavsiye eden oldu mu benimde akü bitti
  • Varta AGM tavsiye ederim.

• R50 kullanıcısına yanıt

merhaba opel servisini arayarak fiyat aldım 1000 liranın altında fiyat yok dediler. ilçede bulunan akü satıcısı mutlu aküye 1000 lira, povver akü 900tl fiyat verdi. uzman bi elektrikçi arkadaşla görüşerek inci akünün yan markası ESM (yanlış hatırlamıyorsam) marka aldım. 640tl ye.. taksitli olarak aldım.

• Aveonun kıymetini bilin. Octavia aldım kaç kere yolda kaldım. Aveonun sorunsuzluğu efsane. Şu arabaları piyasadan çekip corsa astra satmaya çalıştılar. :(
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.