Şimdi Ara

Chevrolet'ten dizel motor atağı! Aveo, Cruze... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
8.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kore üretimi chevroletlere bir türlü ısınamadım
  • chevroleti zaten kalos spark,lacetti gibi araçları soğuttu bence direk cruze captivayla girseydi piyasaya daha iyi olurdu.
  • İyiki kore üretimi. Yakında da özbek motoru olacak içinde. İngiliz, Amerikan, Alman, Fransız kazanıyor hep. Biraz da bizmle bir derdi olmayanlar kazansınlar.
  • Chevrolette 1.6 dizel motor yokmu şöyle bi araştırdım sanki gm de yok bu motor.
  • 2.0 dizel motor için iyi fiyat.. Ama Cruze'a okadar para verilir mi bilmiyorum?
    Daha doğrusu dizeli insanlar ekonomi yapmak için alıyor..
    C sınıfı araca 2.0 dizel koymak bence pek mantıklı değil Türkiye koşullarında..
    Ama aynı motoru D sınıfı gelecek olan malibu'ya koysunlar kuyruk olur tüm Cherolet lerin önünde..
    Tabii bu fiyat politikasına devam ederlerse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

chevrolet hyundai in 5 yıl önce ki parlak dönemini yaşayacak doğru fiyat doğru donanım yeterli kalite 5 yıl sonra oturmuş bir 2. elde olur. Cruze 2.0 dizel fiyatına ise ne diyelim şimdi ötv zammı ve yüksek vergi olmasa 45 bine c sınıfı 2.0 dizel olacaktı vay bee

5 yıl sonra hyundai'nin fiyat politikasını yapmasında. bu şekilde devam etsin

malibuya aşık oldum zaten. ne güzel birşeydir o

Chevrolet fiyat yükseltse yine satar, çünkü hakkıdır.

Chevrolet in tasarımı, donanımıi güvenliği, servis ağı, kalitesi vs. bu etmenlere göre zaten şu anda fiyatlar satılan arabalara göre ucuz. (lütfen eski 2006 2007 2008 modeller hariç algılayın bu yazdıklarımı. Yeni Aveo, Cruze, Spark, Captiva vs. için yazıyorum)

ki bence Chevrolet Türkiye ve Avrupa'da yavaş yavaş özel bir statü kazanmaya başladı. tabi zamanla fiyatlara da yansıcaktır bu, fakat hiç bir zaman diğer markalar gibi bomboş donanımsız, yeterli kalitede olmayan, güvenliksiz arabaları fahiş fiyatlardan satmıcaktır (şahsi düşüncem.)

şu an millet chevrolet alıyor niye alıyor ? fiyatı uygun olduğu için. zamanında millet hyundai alıyordu neden alıyordu ? fiyatı uygun olduğu için. hyundai fiyatlarını şişirdi ne oldu kendini ilk beşin içinde zor buldu.

tamam chevrolet "şu an"ki haliyle hyundai'den üstün ve daha tanınmış bir marka ama bu onun fiyatlarına zam yapınca satışları aynı şekilde devam edecek diye bir garantisi yok.

bizim milletimiz bilmiş bir vw,ford,opel,honda,toyota,birazcıkta fiat. başka markalara öcü gözüyle bakıyor.
    şu an kendime araç alacak olsam gider mazda3 alırım. tipi olsun, donanımı olsun. herşeyiyle güzel araba.ama iş satmaya gelince öcü gözüyle bakıyorlar.

tek umudum chevrolet ve bir kaç marka daha fiyatını düşük tutsun milletimiz az donanıma çok para vermesin donanımına çok fiyatı az olsun. gitsin onu alsın diğer markaların satışı düşşün ve ona göre fiyat belirlesin. inşallah bu olur.

• Arkadaşlar kendi konumdada yazmıştım kardeşime yeni aveo dizel 1.3 ls dizel aldım. Araba bir sure bende ve arada kullanıyorum. Çok memnunum suana kadar. 1,3 dizel motor arabaya yeterli yokuş larda denedim çekip gidiyor yakiti soran arkadaş la r olmuştu tam ölçüm yapamadım. Ama ilk aldığım 100 lira mazotla 500 km ye ulaşacak gibi . Yakın bi zamanda full depo -100 km + full depo yapıp değerleri yazacağım.
  • şehiriçinde 100 lira ile 500km ise bedavaya gidiyor araç. kaldıki şehirdışı bile yapsa yinede çok iyi bir değer.

bu arada malibuda amerikan havası seziyorum. Arka farları amerikan tarzı olmuş. İnsignia platformunda üretilecek büyük ihtimal. İnsigniadan daha hoş gözüküyor bence. İnsigniadan ucuz olacağıda kesin. 2 yıl sonra aveolarda ve dizel cruze larda bir sorun çıkmazsa (ki motorlarında çıkmaz çünkü multijet kullanıyorlar) bu araçlar tutar. yalnız cruze'a 1.6 gelmeli. Bu fiyatlar çok cep yakar. Yanlış zamanda 2.0 getirdiler. 6 ay önce getirseler ço kcazip fiyata belki satış rekoruda kırabilirdi. 1.6 olsaydı kesin kırardı zaten.
  • Evle iş arası kullandım genelde şehir dışı sayilabilir ama yol şartları şöyle 20 km git gel 40 km yol da 3 ışık var ve yol yapımı olduğundan dur kalk yapiyorum. Tabi şehir içinde de kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 24 Aralık 2011; 12:30:45 >
  • Chevrolet Türkiyedeki saçma sapan vergi sistemine göre üretim yapmadığı için adamlar koyuyolar babalar gibi 2.000 motoru.109 bg dizel motor bile bana bu kadar güzel geldiğine göre 2.000 motor müthiş olmalı gerçi kaç bg olduğunu bilmiyorum umarım benzinli cruze beygirleri gibi değildir :)) Kullanmadım ama 124 bg cruze performansı hakkında bile çok tartışma var 124 bg benzinli aracın çekmeme ihtimali bana az gibi geliyor ama yeterli performans alamıyorum diyen arkadaşlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

Chevrolette 1.6 dizel motor yokmu şöyle bi araştırdım sanki gm de yok bu motor.

1.6 dizel motor şuan geliştirilme aşamasında ve büyük ihtimal 2013'de çıkacak

http://www.gmpowertrain.com/EuropeVehicleEngines/PowertrainProductsEuropeTest.aspx

• 1.6 dizelle cruzeun fiyatını görmek lazım.

Chevrolet ve Geely satışları ilerliyen yıllarda oldukça yükselecek gibi gözüküyor.
  • hadi canım bedava resmen.2.0 163 hp dizel 60 bin yuhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Bugün bir arkadaş için yeni Aveo'yu tekrar inceledik. Gerçekten hem dış hem de iç mekan güzel olmuş. Fiyat da cep dostu.

Bu arada gözlerim Epica'yı aradı. Yetkili: "Epica artık üretilmiyor. Yerine 2012'de Chevrolet Malibu gelecek." dedi. Gelsin bakalım. Rekabet olun ve daha güzel araçlara daha uygun fiyatlara binelim.

Malibu gerçekten güzel görünüyor

Chevrolet'ten dizel motor atağı! Aveo, Cruze...

Sanki iç mekan İnigna'ya mı benziyor? Yoksa ben mi öyle algıladım.

bu aracın platformu insignia ile aynı.sadece iç değil,dış tasarımda insigniayı andırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

bu aracın platformu insignia ile aynı.sadece iç değil,dış tasarımda insigniayı andırıyor.

Insignia ile fazla benzemiyor bence sadece iç tasarımda kapı ile konsolun birşeleşme noktaları insignia gibi birde direksiyon simitleri aynı Saab 9-5'de Insignia platformu kullanıyor

Edit: Ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 24 Aralık 2011; 22:14:52 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smooke -- 24 Aralık 2011; 22:30:45 >
  • Arkadaşlar Chevrolet güzel araçlar üretiyor ama Türkiye yönetimi ve servisleri rezalet. Arabaları boşverin önce yönetim ve servisler hizaya gelsin. Servisler adam gibi çalışsa Chevrolet peynir ekmek gibi satar. Bu ne biçim mantelite? Araçlar iyi ama araç sahibini memnun eden servis ve garanti anlayışı yok. Amerika ve global ülkelerde çok daha farklı bir anlayış hakim. Ülkemizde ise bu kadar saçma bir anlayış görmedim. Bu araçları istiyorsanız saçma sapan servis ve garanti anlayışlarına hazırlıklı olun derim. Garanti süreci bitincede doğru özel servislere.
  • Malibu ne zaman geliyor?
    bilen var mı?
  • 1.6 dizel otomatik 50 bine getirse en dolu şekilde sunroof + aklına ne gelirse ki öyle bir fiyatla gelirdi satış patlaması olurdu kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_elf

Malibu ne zaman geliyor?
    bilen var mı?

2012 yılında geleceği söyleniyor. İnsigna ile kardeş. Fiyatı İnsigna'ya yakın olur galiba.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.