Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
32
Favori
584.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm 2009 lacetti wtcc sahibiyim 1600 derim bi önceki aracımda 1200 cc yeni kasa 2008 aveoydu ondanda cokmemnundum ama 1600 bambaşka :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavimarti

Donanım: ABS, Airbag ve klima zaten standart. Olmazsa olmaz dediğim ESP!!!

Benim bildiğim hiçbir lacettide ESP yok.
    Yanlış mı biliyorum?
  • Wtcc nın dış gorunumu cok guzel... aracın dıger Chevrolet lerden farklı havası var. Bu arada bu arabanın arıza ışğını ben LPG sisteminden kaynaklandığını duşunuyorum, sanırım düzgün bağlanmadı.
    Neyse araç serviste 1-2 gune bana geri dönecekler... umarım çözülür.
    Ufak modifikasyonlar yapmak lazım aslında yavas yavas.
    Varmı aranızda Lacettisine ufak değişiklikler yapan.... yada önerebilceğiniz aksesuar.
  • asnırım PASSATLARDA war ama 70.000 ytl 90.000 ytlye kadarda değişe biliyo önere bilirim
  • arkadaşım ben başladım bile aracın içinden tessatımı öncelikle kurdum camlar kurşun geçirmez filimli yani arac zırhlı geri görüş kamerası iç dorpido we kapılarım kromaj kaplama yapıldı we bunları isteyen arkadaşlar olursa resimlerini mail adreslerine yolluya bilirim maliyetide sndığınız kadarda büyük değiller farlara kaş yapıldığında arac cok kessin bakışlı hal alıyo bilginiz olun 2009 wttt sedan sahibiyim renk black yolda eğer raslarsanız siyah renkte lacettiye ön yan camurluklarına bakın black yazıyosa we ön camında bilinki içinde ben warımdır resimdeki ses sistemi arac alınddıktan birgün sonra kendim tarafımdan bağlanmıştır...
  • loreruno su ön ışıklandırmanın resimlerini burdan bakalım yaa sana zahmet hem diğer arkadaslarda gormus olur....
  • şimdiye kadar boyle bir sorunla karşılaşmadım hiç.üstelık aracı virajlarda cok denedım.herhangi bir sorun yok bende
  • dostum bnde uzun zamandır kaş aıyoruyorum araba kımı başka arabadan uydurursun dedı kımıde ona göre yok dedı nasıl yapıcam konusunda yardım edersen sewinirim
  • c_kenzo ben aracımı olduğu yerde cewirmeye dahi çalışan adamım yaşım 25 daha önceden bmv 318 ai kullanıcısıydım şimdi lacetti wtcc kullanıyorum biri önden biride arkadan çekişli ama lacetti zorlandığında ön kısımdan atıyo kendini bunu internettede araştırabilirsin...
    BİLGİNİZE
  • arkadaşlar kaşların parlatma işlemi daha yapılmadı
  • bu seferde resim yüklenmediyse yuh derim yani

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

• lacetti 2009 wtcc

• tessat resimleri

• ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKAT 2009 WTCC LACETTİ İLE SAATTE 190 KM HIZA ULAŞTIM ARAC GAYET İYİBİ ŞEKİLDE GİDİYO ÖNEMLİ OLAN KISMI DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİM ARAC KENDİNİ ÖN KISIMDAN ATIYO LÜTFEN BU UYARIMI DİKKATTE ALIN DENEDİM WE COK ARAŞTIRDIM VİRAJLARDA WE ISLAK ZEMİNDE LACETTİ İLE DİKKATLİ SEYİR HALİNDE BULUNUN !.. KADRAN RESİMLERNİDE KOYUCAM
  • LPG kiti orjinalde takili Lacetti 1,6 olan arkadaşlar kimler acaba?
    Bizdeki BRC, sizin kitin markası nedir?
    Şehir içi, dışı tüketimi ölçtünüzmü?
    Motor arıza ışığı yanan oldumu?
    Çalıştırırken kontak yapma süresi uzunmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fordon

LPG kiti orjinalde takili Lacetti 1,6 olan arkadaşlar kimler acaba?
    Bizdeki BRC, sizin kitin markası nedir?
    Şehir içi, dışı tüketimi ölçtünüzmü?
    Motor arıza ışığı yanan oldumu?
    Çalıştırırken kontak yapma süresi uzunmu?

• BENİMKİSİDE 2009 LACETTİ WTCC 1600 CC 110 HP BRC SIRALI SİSTEM BİRKERE YANDI IŞIĞIM SONRADA SÖNDÜ KENDİLİĞİNDEN KONTAK IŞIĞIMDA KISA ZAMANDA SÖNÜYO
  • teskkurler resimler için loreruno, alet tam çaça olmuş :) bayada ugrasmısssın
    kedi gözleri led sıralı yapılırsa dahada guzel olur sanırımm...
  • yorumun için teşekkurler sizlerinde fikirlerine acığım we tawsiyelerinizi beklerim herzaman arac kış sezonunda olduğumuz için fazla bakamıyorum acıkcası zamanda bulamıyorum pek fazla bu sıralar yan yazılardan isteyen yada öncam üstü yazı ısteyen arakadaşlar olursa yahuttu nedforspeed oyununun bilen arakadaşlar warsa ordaki istedikleri etiketleri temin etmem mumkun kursun gecirmez cam olayını sefaköyde yaptırdım eğerki cam filmi yaptırmayı düşünen arkadaşlar warsa bilsinlerki normal filimle aralarında sadece 200 ytl fark oynuyo we ön camda dahil kurşun geçirmezlik filimi 55o ytlye yapılıyo bilginize güwenlik iççin birebir
  • Arkadaşlar motor ikaz lambasının yanmasının bir çok nedeni olabilir. Ama genelde pek zararı yoktur araç için. Tabi orda öyle yanması insanı sinir edeiyo. Tabi lpg li araçlar için söylüyorum. En büyük nedeni aracın daha lpg'ye alışmamış olmasıdır. Belli bi süre sonra kendiliğinden sönebilir. Yada benzin gaz karışımının beyin tarafından henüz algılanmamış olduğundan ışık yanabilir. Serviste karışım miktarları ayarlatılabilir. Ayrıca Map ünitesinde (dağıtım ünitesi gibi bişey) bir hata varsa ondanda olabilir. Sorunun giderilmesi için mutlaka işinin erbabı olan birisiyle kontak kurun. Benim ve arkadaşlarımın başına çok gelen bişey. Serviste eften püften işlerle geçici olarak halledip sizi gönderirler. Mutlaka tanıdık birinden tavsiye alın...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.