Şimdi Ara

Chevrolet Lacetti Hakkında Görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba alma arefesindeyim nasip olursa ilk arabam olucak 18 bin TL kadar naktim mevcut . Chevrolet Lacetti 2004 2006 model arası arabalar 17 18 19 bin TL fiyata satılıyor benimde kafama yatıyor. Ama arabayı hiç bilmem sizce nasıl bir araba verdiğim paraya değer mi ileride beni üzer mi? Arabayı kullanan bilen abilerim arkadaşlarım beni bu konu hakkında bilgilendirirse sevinirim.

• o parayı verceksen git mitsubishi colt al, honda jazz al ne işin var lacettiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

o parayı verceksen git mitsubishi colt al, honda jazz al ne işin var lacettiyle

Valla! haklısınız...

Ama km'si 80-100.000 den aşağı olmayan bu model yılındaki jazz'ları 25-27 den aşağı satmıyorlar.
    100.000 ve üzerindeki Colt'larda 22-24.000TL gibi. Tabi şanslı olup temizlerini bulmak da zor.

Sıfır araçlar almış başını gitmiş, bu fiyatlar ile 2. el araç almak da çok zor.
  • Temiz bir lacetti Üzmez. Bir dönem 1.6 WTCC kullandım keyifli bir araba. Chevrolet avrupadan çekilecek olmasi sebebiyle satmistim.aklinda olsun bu saatten sonra satarken Rover satiyor muamelesi gorebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurası daha çok fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.http://forum.donanimhaber.com/forumid_581/tt.htm
    O kadar para verilmesi düşünülüyor ise, en azından kabaca göz gezdirmekte fayda var(Sadece bu araç in değil, düşünülen her araç için).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

o parayı verceksen git mitsubishi colt al, honda jazz al ne işin var lacettiyle

Valla! haklısınız...

Ama km'si 80-100.000 den aşağı olmayan bu model yılındaki jazz'ları 25-27 den aşağı satmıyorlar.
    100.000 ve üzerindeki Colt'larda 22-24.000TL gibi. Tabi şanslı olup temizlerini bulmak da zor.

Sıfır araçlar almış başını gitmiş, bu fiyatlar ile 2. el araç almak da çok zor.

nasıl yok 2006-2007 coltlar 19-21 arası hocam o 23-24 yazanlar anında inerler
    coltun ikinci eli çok saglam değil yoksa satamaz arabayı
    bence avantajlı bir araç daha uyguna güzel arabaya binme imkanı sunuyor.
    ama jazzlar gerçekten biraz pahalı
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    Bende Colt için benzer yorumda bulunmuştum. Ne kadar inerler diye bilmediğimden orayı es geçtim.

Arabaya lafım yok. Ama, 7-8 yaşında 150.000 lere merdiven dayamış araçlara o kadar parayı vermeği mantığım yinede reddediyor.
  • Abiler colt lara baktım hem tipini beğenmedim hemde motoru düşük alacağım araba hiç değilse 1.6 olsun istiyorum anlıyacağınız biraz genç işi olsun Honda Jazz fiyatlarına bakim dedim ama sahibinden de 4 araç var satılık onlarda pert kayıtlı.

Düzeltme 4 araç gözükmesinin nedeni fiyat sınırlaması getirmiştim ona binaenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RızaAkın14 -- 26 Eylül 2014; 15:01:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RızaAkın14

Abiler colt lara baktım hem tipini beğenmedim hemde motoru düşük alacağım araba hiç değilse 1.6 olsun istiyorum anlıyacağınız biraz genç işi olsun Honda Jazz fiyatlarına bakim dedim ama sahibinden de 4 araç var satılık onlarda pert kayıtlı.

Düzeltme 4 araç gözükmesinin nedeni fiyat sınırlaması getirmiştim ona binaenmiş.

Aramaya devam edin, tüm beğendiğiniz ve aklınızda olan araçları sabırla taramanız lazım.
    Bu 2. el işi biraz sıkıntılı ve zor. Zaman ayırmak, takip etmek, konularındaki kullanıcı yorumlarını okumak lazım.

Kolay gelsin.
  • cold la lacettiyi kıyaslamışlar ya cold dediğiniz araba tip konfor ve kalite yoksunu kıçı başı ayrı oynayan dandik ötesi bir araba. bir lacettiye binin birde cold a aradaki kalite farkını bariz hissedersiniz.
  • Onu bunu bilmimde görünüş olarak çok iyi hele arka kısım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.