Şimdi Ara

Chevrolet lacetti 1.6 sx alınır mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
68.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jarrah87

Arkadaşlar bugün bir araç buldum chavrolette lacetti 1.6 sx hb..
    araç 2004 model iki parça boya var.. 50 binde abs 2 hy, klima, 4 cam otomatik, park sensörlü bir araç.. arkadaş aracı olacak 15.500 fln diyor son fiyat tek elden kullanılmış.... bu araçları hiç bilmiyorum.. İnternetten şekillerine baktım güzel bir de lpg ye uyumluymuş... Sizin fikirlerinizi almak istedim.... piyasada doğru düzgün araç bulamadım. 28 aralıktan beri arıyorum...

Alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • casabata kullanıcısına yanıt
    Bravo, bu öneriyle geçmişe hemen yolculuk yapması şart oldu

• Vay be 5 yıl önceki açtığım konuya bir şeyler yazılmış... Arkadaşlar o dönem chevrolet lacetti almadım.. Accent era 1.5 crdi 110 hp aldım.. Çok güzel bir arabaydı.. Şimdi Astra 1.3cdti j'den devam ediyorum
  • quote:

Vay be 5 yıl önceki açtığım konuya bir şeyler yazılmış... Arkadaşlar o dönem chevrolet lacetti almadım.. Accent era 1.5 crdi 110 hp aldım.. Çok güzel bir arabaydı.. Şimdi Astra 1.3cdti j'den devam ediyorum

bende bugun 2007 - 110 km lacetti ile devam ediyorum :) 23.000 TL ye aldım... 1 parça boya ve sağ çamurluk değişmiş okadar...uzun araştırmalarım sonucu bu fiyata bininebilcek en iyi araçlardan biri olduğunu gördüm.umarım yanılmıyorumdur... ilerleyen gunlerde merak eden olursa görüşlerimi yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipKamyonu

quote:

Vay be 5 yıl önceki açtığım konuya bir şeyler yazılmış... Arkadaşlar o dönem chevrolet lacetti almadım.. Accent era 1.5 crdi 110 hp aldım.. Çok güzel bir arabaydı.. Şimdi Astra 1.3cdti j'den devam ediyorum

bende bugun 2007 - 110 km lacetti ile devam ediyorum :) 23.000 TL ye aldım... 1 parça boya ve sağ çamurluk değişmiş okadar...uzun araştırmalarım sonucu bu fiyata bininebilcek en iyi araçlardan biri olduğunu gördüm.umarım yanılmıyorumdur... ilerleyen gunlerde merak eden olursa görüşlerimi yazarım...

Hocam hayırlı olsun. Görüşlerini yazmanı dört gözle bekliyorum zira 22 bin tl ye 2006 1.6sx sedan buldum 130bin km 'de almayı düşünüyorum artı olarak dijital kliması mevcut araç tavan ve motor kaput boyalı ama biri üstüne basmış resimleri mevcut.

ne dersiniz alınır mı ? Elbette ekpertiz yaptıracağım

• Selam bende almayı düşünüyorum bu araçtan yakıt felan nasıl kullanımı yok tutuşu vs ben buldum 2011 model 80binkm d3 füme renk hacbak degis en boya yok 29 bırakıyo sizce ederi nedir edermi bu fiyat

• ben de lacetti düşünüyorum. 2005 90bin km 23.500 nasıldır sizce?
  • Ben 2004 model aldim. İlk defa araba kullanacağım .Umarim ogrenmeme yardimci olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud1903

Ben 2004 model aldim. İlk defa araba kullanacağım .Umarim ogrenmeme yardimci olur .

Aldiniz mi hocam ve memnun musunuz?

• Merhaba, arkadaşlar 162 bin km de 1.6 chevrolet lacetti ilk sahibinden değişen yok 1 yerde boya var. Çok temiz bir araç. Çok kararsız kaldim. Ne dersiniz daha önce hiç chevrolet kullanmadım. Alır mi alınmaz mi sanayiye abine olmayayım. Şimdiden teşekkür ederim.

• arkadaşlar merhaba,bende yeni katıldım aranıza..bende de lacetti sedan 1.4 se 16 v. araç var.
    1. sorunum,aracın yakıtı.Maşallah su gibi içiyor.gerçi benzin çok pahalı aracın günahı ne..100 tl benzinle(benzin 6.27)yanı 13 küsür litre benzinle 140 km zor gidiyor.yakıtı normal mi?tüp taktırmayı düşünüyorum ama bu araçlarda uyum sorunu falan var diyorlar.sizin görüşleriniz nelerdir?birde hangi marka tüp tercih etmeliyim.
    2.sorunum,aracın çekişi düşük geliyo bana.gazlı temprayla tırmandığım rampalarda bu araç hemen devir düşürüyo.birde önceden giderken bikaç kez stop etti.nerelerini kontrol ettirmeliyim sizce?
    şimdiden teşekkürler.ekstra başka bilgiler de vermek isteyen olursa yazabilir
  • Merhaba chevrolet lacetti var bende 5 yildir kullaniyorum cok memnunum parca sikintisi da yok cunku opel ECOTEK 2 Atmosferik motor var aracta opel astralarda kullanilan dayanikli uzun omurlu motor kolay kolay arza vermez yagina suyuna bakin duzen li 10 bin bakim yaptirin yolda birakmaz konfor una gelirsek gayet guzel uzun yolda hic yormuyor 2020 ylinda normal butceye alinacak otobomil bence

• vural0660 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba sizdeki otomatikse over drive var mi aracta O/D kisaltmasi tuşu falan var mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.