Şimdi Ara

chevrolet kalos nasıl bir araç

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 2005 model kalos almayı dusunyorum. ner dersiniz.

12-13 gibi rakamlar var bu rakamlar iyimidir.

aracın artıları ve eksileri nelerdir

• Ben 2004 model satıyorum .Samsundayım .hb 1.2 se .29.500 kmde .klima merkezi kilit çelik jant.Cd elektirikli cam .hava yastıgı sürücü .Beyaz Renk .spoiler .araç üstü bagaj kiti 13.000 ytl
  • MİLLETİN LAFINA BAKMA BEN 1 SENEDİR KULLANIYORUM KURUŞ MASRAF ETMEDİM BAKIMLARININ DIŞINDA ZATEN BÜTÜN ARABALARDA PERİYODİK BAKIMLAR YAPILIR ONUN DIŞINDA ÇOK SORUNSUZ BİR ARACTIR...İNSANLAR BİLMEDEN BİNMEDEN ATIP TUTYORLAR YOK HYUNDAİ GEHTSDEN KÜÇÜKMÜŞ YA NASIL KÜÇÜK DERLER SINIFININ EN GENİŞ ARACI İNTERNETTEN ARAŞTIRIN BUNU ÖNCE İÇ HACİM VE DIŞ HACİMİ DAHA BÜYÜK 206 DANDA BÜYÜK ARAŞTIRIN BİLMEDEN ATIP TUTANLAR BİNİN KULLANIN ÖYLE YORUM YAPIN...ZATEN 11 12 13 E BAŞKA YÜKSEK MODEL KLİMALI YENİ TEKNOLOJİ BİR BAŞKA ARAÇ ALAMAZSINIZ ŞUAN KRİZ VAR OTOMOTTİV PİYASASI ZAYIF SATMAK İSTEYEN SATAMIYO ALMAK İSTEYEN ALMAYA KORKUYO ARKADAŞIMDA VARDI KRİZDEN ÖNCE HEMEN SATTI İNTERNETTE KALOSUNU SİZ DÜŞÜNÜN GERİSİNİ YOL TUTUŞU KONFORU SİZE HEP LÜKS ARAC KULLANIYOMUŞ HİSSİ VERİCEKTİR....
  • Eşime 2005 model Kalos aldım 2010 yılında. Aracı alırken sıfır Hyundai Getz , Kia Picanto falan bakıyordum sonra birisinden Lpg takılı ve 45.000Kmde kalos buldum. Aracı iyi ki almışım dedim sonradan. Aracım 1.4 16 valf olanı. Motoru gerçekten kuvvetli, konforu da parasına göre iyi. Masraf çıkarma durumuna gelince 45.000'den 75.000 km'ye kadar sadece yağ lpg koyup gezdim hiç sorun yapmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.